DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Festival Fantazie 2006
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Další
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Mate jeste dnesek na to, abyste se mohli prihlasit na Festival fantazie se slevou na vstupne ... tik tak
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Tak jsem to snad stihl, byt stale nevim, jake dny si vybrat (chci stihnout i Karlovarsky Festival jako kazdy rok, samozrejme se to plne prekryva, takze plan je nejak pul na pul). Ale co, do 23.6. stornovani a zmeny zdarma, to snad postaci .)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Tak a je to, prihlasen na posledni chvili. Deirh mi ale prave nasadil brouka do hlavy... do tech Varu jsem se taky chtel podivat. Minuly rok jsem zakocil jenom na serii loutkovych filmu od Kihachiro Kawamota a vzpominal jsem na to cele prazdniny.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
TAk uz je logla i sestra:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
asi mam smulu s reg. no nic....

xsoft/molik a spol: juk do czech ddr. potrebuju odpoved..zrovna kdyz nikdo neni online....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
stribro napsal:
Tak a je to, prihlasen na posledni chvili. Deirh mi ale prave nasadil brouka do hlavy... do tech Varu jsem se taky chtel podivat. Minuly rok jsem zakocil jenom na serii loutkovych filmu od Kihachiro Kawamota a vzpominal jsem na to cele prazdniny.

KV Festival muzu jedine doporucit. Chce to mit dobry nos ci informace na filmy, je tam mezi zrnem hodne plev - ale i kdyz nema clovek dobry den filmovy, vetsinou ma aspon dobry den festivalovy - je tam maximalni atmosfera pohody, vsude se vsichni akorat bavi. Chce to ale samozrejme mit s kym ten cas travit, a v tom je muj problem - tradicne jsme tam s kamarady jezdili na prostredek festivalu, coz by ale letos neumoznilo okusit festivaly oba - aspon ne na vice nez dva dny. Tohle jeste budu muset nejak rozseknout...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Zapomnel jsem dat vedet, ze uz jsem zaregistrovany a mam zaplaceno... Prijede tam na par dni i jedna moje kamaradka (taky z Havirova) a rada by spala s nama. Cloud rikal, ze by se jeste melo najit misto, tak snad vam to nebude vadit...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Do jedne tridy se nacpe tak patnact az dvacet lidi v krajnim pripade, mame ty tridy dve, snad nebude problem Smile Jinak hlasim ze se k nam prida jeste jedna osoba Smile ale asi ne na celych deset dni
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Verlaine DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 17.04.2006
Příspěvky: 25
Citovat
Bude těch 40 míst vůbec stačit? zatím téměř s každým co sem se bavil tak říkal že tam někoho bere Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele VerlaineOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Holt pokud jsou prihlaseni tak by jsme i mohli nafasnout treti tridu Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Hmm nemyslim si, ze to bude tak strasny. Ono dost lidi na spacaky neni a zabira si Vysocinu nebo Zamek. Dve tridy by mohly stacit a pokud ne, muzu zkusit vyjednat treba celou malou telocvicnu v te obchodce jako minuly rok. To by ale musel nekdo zjistit kolik to lidi bude, a jestli se vsichni napsali jako spici k nam
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
No ja jsem hlavne pro to, aby se uz zacaly rozdelovat tridy, treba na

organizatory/neorganizatory s prihlednutim k casnosti vstavani (coz spolu asi dost souvisi) + pak jeste nejak aby byly ty n-tice pohromade..

Jako az tam dorazime tak na to imho bude pozde..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Rozumna poznamka Smile uz druha dneska Wink takze asi zacnem psat jmenovity seznam ne? vcetne tech lidi plusovych a minusovych, jsem pro tridu orgu+jejich plusove a tridu zbytek+jejich plusove, samozrejmne bych to nerad nejak cpal tohle deleni nekomu, takze klidne s nejakyma odchylkama Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Bee_Boo napsal:
Rozumna poznamka Smile uz druha dneska Wink takze asi zacnem psat jmenovity seznam ne? vcetne tech lidi plusovych a minusovych, jsem pro tridu orgu+jejich plusove a tridu zbytek+jejich plusove, samozrejmne bych to nerad nejak cpal tohle deleni nekomu, takze klidne s nejakyma odchylkama Smile

to zni docela rozumne, nebo ja bych to rozdelila na lidi z Czech DDR a ty ostatni...moznosti je povicero
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Mail :

Neni problem, abyste dostali telocvicnu pro cca 50 lidi. Ale vsichni
museji byt prihlaseni a Pavel na potrebuje seznam tento patek, kdyz je
vas tolik, pak by to nestihl vsechno umistit, nemluve o tom, ze stejny
problem resi dalsi skupiny a kdo driv prijde, ten driv mele Smile. Dik.


Jestli chceme telocvicnu, potrebujeme jmena.
Jestli chceme rozdelene tridy, potrebujeme jmena.

V principu jmena tak jako tak, takze piste sem, do PATKU 13:00 mate cas



[PS.: sorry za to tucne a velke pismo, ale fakt je to potreba rychle a me se zda ze zatim nic neresite]

EDIT: Prihlasujte se sem .. http://ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?p=13699#13699 .. ma te na to do ctvrtka (xsoft)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Festival Fantazie 2006
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 5 z 13  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)