DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! 10-ti tlapky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Ja mam taky asi 64%, jen jednou a to prvni pokus na Xuxa expert. Jinak Mythology jsem failnul na 80%...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
ovsem ne vsichni jsou tak presni jako vy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
mythology umim zarvat i s 89%^_~ no to je FUJ song....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Drzte se pratele: BEYOND ABILITIES na level hard - mam jeeee!!!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Gratuluju, pisu si Feet of Fame expert:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Cloud: uaaaa neblbni, vzdyt to byla spis nahoda =))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Nahoda? to rikas porad^_~. Ale pozdeji to nahoda nebude.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
tak na FFku mi pribyl dalsi clen do rodiny 10ti tlapek - Evolution level hard
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Sheila napsal:
tak na FFku mi pribyl dalsi clen do rodiny 10ti tlapek - Evolution level hard


Grats Smile

Kdyz jsme u toho, tak ja se taky priznam se svou prvni (ne moc fer) desetitlapou - Supercali... level hard ...a tusim, ze to bylo Cecko.
Ale jinak vsechno ostatni popru.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jojo Evolution jsem videla na vlastni oci^_~ Congrats.

a na supercali take^_~

(ja jsem na supercali ulovila jeden great. OOPSS to mi pripomina, ze jsem tam ty screeny zapomela...-_-)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Priznavam, ze na FF, jsem se spis zhorsil ve vysledcich nez zlepsil, ale zase mam jeden vetsi achievment a to jsou crossovery:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

herby DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.12.2005
Příspěvky: 77
Bydliště: Bratislava
Citovat
Včera ma tak vyhecovali maniakálni susedia, ktorí mi vhadzovali anonymné lístky do schránky, nech chodím bubnovať (nebubnujem, ale vysvetlite 50ročnému páru, ktorý nevie zazvoniť na zvonček ale hádže do schránky anonymy, čo je DDR) do lesa, že som si o 20:00 pustil DDR a napriek tomu, že ešte nie som úplne zdravý (a ten posledný post na tému zranenia ma celkom vystrašil, ale ten som videl až dnes ráno) som ho konečne, na nových TX6000 (bez baru) dal:

Priznávam, tie čísla nie sú nijako oslnivé, ale bude, dúfam, aj lepšie.
Najbližšie ciele: MAX300, Evolution.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele herbyOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
10-ti tlapky
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 16 z 16  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)