DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! AA - cka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tady se na cecka nehraje. To je podvadeni^_~. Neni to fer oproti tem, co se snazi na nasobky rychlosti.

(nahodou tvoje stranky nejsou na wz?)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
S'Tsung napsal:
Tady se na cecka nehraje. To je podvadeni^_~. Neni to fer oproti tem, co se snazi na nasobky rychlosti.

(nahodou tvoje stranky nejsou na wz?)
Na wz.cz mam akorat ftpko ... "stranky" tam jsou, akorat jsou prazdne, aby mi to ftp nezrusili Smile. Jinak k tomu Cxxx ... puvodne jsem to hral na 2x coz je 360 bpm a to nebylo ono. Pak jsem zkusil 3x coz bylo 540 bpm a celkem to i slo ... ale precejenom to bylo moc fast. Takze to asi zkusim na 2.5x ^^ (neni to prilis standardni speedmod, ale treba Pop'n'Candy theme ho ma).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Uh ... nevim jestli mi to budete verit ... ale toho Oriona jsem zkousel uplne poprvy ^_~. A vylezlo z toho malem SDG Smile
http://werkovo.unas.cz/wp/screen00194.jpg
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Tak Max 300 level medium mi uz muze rikat pane

a opravil jsem si tu Eru level hard Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Dneska jsem si asi po pul roce zase zahral ddr a neni to zas tak lehky jak jsem si myslel. Navic jsem zjistil, ze ani po dvou letech nezvadam techniku exotiku a afronovy:(SadSad





Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Pekne SDG jen tak dal!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Diky, budu se snazit, aby ta kvalifikace za neco stala:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
mno tak já taky něco postnu....



Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Teda ty ses nejak rozjela:), mame dalsiho na Feet of Fame:)

Jinak tu mam neco sveho ze vcera, zacinaji me vazne stvat ty chyby, ale stejne si myslim, ze to jsou jenom pad-miss Very Happy


Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Cloud napsal:
Teda ty ses nejak rozjela:), mame dalsiho na Feet of Fame:)

Rozjela se v okamziku, kdy dostala vlastni hardpad od Filip-sana. Rozdil je videt.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Me se spis zda, ze se porad zhorsuju:(
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
myslis, nekteri si nechavaji o mene jak 20 greatech jenom zdat. ale u tebe je take videt VELKE zlepseni. prosimte vzdyt jsi drive nedokazal skoro FC dat. a ted mas skoro FC s malo greatama. (mozna to bude tou arkadou, smysl pro rytmus mas a jsi celkem presnej. jenom to chce trochu techniky)

zajimalo by me jak Trin se nam zlepsil.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
S'Tsung napsal:
myslis, nekteri si nechavaji o mene jak 20 greatech jenom zdat. ale u tebe je take videt VELKE zlepseni. prosimte vzdyt jsi drive nedokazal skoro FC dat. a ted mas skoro FC s malo greatama. (mozna to bude tou arkadou, smysl pro rytmus mas a jsi celkem presnej. jenom to chce trochu techniky)
zajimalo by me jak Trin se nam zlepsil.

Trin se nezlepsil, protoze si zk....il koleno na lyzich. Je po operaci, jezdi denne 20 minut na rotopedu, bere GS Condro a vyzivne injekce do kolena a doufa, ze mu priroste chrupavka k cesce (coz se uvidi za 2 mesice). Takze je rad, ze ITG turnaj v Nemecku je az za rok. Momentalne dava 8-9tlapky, ale k nicemu tezsimu ho neprinutite. Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Chudak Trin. To nerada slysim-_-. Doufam, ze se koleno uzdravi a nebudou s tim v budoucnosti problemy.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Taky doufam, bylo by skoda prijit o jednoho vazne dobreho hrace.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
AA - cka
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)