DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Ranni Useri -[login]-
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 46, 47, 48  Další
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
V tomhle vedru vubec nekam dojit....no nevim...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
stsung vzbuzen v sedm zvonkem s myslenkou, ze nema listek na masters of rock. ta silena bolest v brichu byla ignorovana po celou dobu, co stsung brecel. Jo rikam tomu nadherne rano.
vzbudite se a po dvou dlouhych mesicich mate cistou hlavu a konecne vam to mysli. no nevim...

co ted mam delat jit se zahrabat? nebo stvorit nejake teleportacni zarizeni?

jinak mam provizorni zdravotni pojisteni a na UK me neprijali.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
mno me jednou taky takhle v nejakou peknou hodinu probudila krec v noze....

jinka dobre rano =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Sheila: Ty tapes i ve spanku?

S'Tsung: Neboj se, bude lip.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Stribro: tapat ve spanku jde. Kdyz mas reflex, ze na jakoukoli pohybujici se sipku mas dupnout tak to jde i ve spanku, kdyz se ti zda o nejakych sipkach. moje sestra me treba v noci mlatila, ze v noci tlapkam. ^_^

stribro: mozna bude lepe, ale masters of rock uz nezachranin....lama blba...-_-
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xg DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 208
Citovat
zajimavy.. me se dnes zdalo o zaluziich...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xgOdeslat soukromou zprávuICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
na me nemate, me se jednou zdalo o Inuyashovi Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Dneska je vazne nadherne rano.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
no ja mela krece v nohou celou noc, ale stejne jsem nemohla spat kvuli horku, tak jsem se to pokusila vyresit tak, ze jsem ve tri rano otevrela balkonovy okno, roztahla si spacak na balkone a asi hodinu se tam prevalovala....no nepomohlo to....tak jsem se vratila do postele, nacez me v sedm rano vzbudil budik, ze se mam jit skvarit do auta pri ceste do Brna...

jo a od navratu z Chotebore postradam svoje klice s xuxima rozlisovacema, takze na me jeste tata rve, ze bude muset vymenit zamky atd atd., takze kdybyste o nich nahodou nekdo neco vedel............dekuju predem.....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Tak asi za tri ctvrte hodiny vyrazim na vlak smer......vlastne ani poradne nevim kam, nejaka zricenina, kde je jeden detskej tabor.......tak nashle v sobotu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
STsung dnes vstaval v pet hodin rano. v pul sedme tady zacali kopat a ja nevim, co delat. prisla mi navsteva, clovek na barvy, prijdou lidi s parketama a ja mam uklizet az to vsechno udelam tak asi smer Vizovice (FUJ je to daleko).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Skoda ze tu mi dneska netece voda:(
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
A uz jsem probuzenej i nasnidanej. Vevnitr skoro stejny horko jako venku, tak netusim co budu delat. Pro zacatek si asi pustim nejakou peknou muziku music punk
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Bhleee v bource do praaace blink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
ziiiiv ... jsem vubec dneska nemohla spat... jsem se jen tak prevalovala v posteli a kdyz jsem k ranu tak na hodinu a pul usnula, tak jsem se pak probudila a desne me bolela hlava a bylo mi spatne... to pocasi je vazne hnusny (nevim jestli byl lepsi snih nebo tenhle hic)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ranni Useri -[login]-
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 24 z 48  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)