DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Masters of Rock a Czech DDR^_^
Masters of Rock a Czech DDR^_^
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Halo, halo, at se prizna ta osubka, co byla na Masters of Rock a potkala tam Ertaie (taky napad tahat na MoR Czech DDR tricko).

Jinak muj reportik z Masters of Rock je nekde zde (neni to jeste uplne cely...ale no. ani nevim jestli to stoji za cteni) Arrow http://czech-ddr.info/blog/mor.htm

Pripadne ti co tam byli taky muzou napsat jak se jim to libilo. (Pulda, Jenda, Ertai...porovnani s minulyma rokama a tak...)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
nice,
troskybar byl nejlepší ,byl sem tam dokonce svědkem nefalšovaně hospodské poštuchovčky,a na to pivko co tam točili(Janáček10° a 11°-ta hospa se nejmenovala Janáček ,ale "U vycházejícího slunce") mi něšahej ,jo beer Wink

jinak obecně sem byl s MoR spokojenej,i to počasí pak přestalo bejt posledni 2dny tak strasny
moje pořadí je asi
1.Kopiklaani
2.WT
3.Apocaliptica?3Sestry..

Pokud tady muzu porovnavat(jako jediny z 4DDR pozitivnich na MoR)tak -letos tam bylo o dost min lidi,hlavne otravných poláku Rolling Eyes tam loni bylo mnohem víc
-osobně tam pro mne letos bylo min kapel na ktere bych se tesil(loni hlavne hammerfall),ale korpiklaani to dost vynahrazovali
-pocasi bylo "lepsi" tj. nebylo vedro celou dobu a zapršelo,ale na WT přeci jenoom nemuselo byt tak zimavo (viď STS hmmm )
- +že vyváželi toitoiky;sice do nich nelezu ,ale aspon kolem nich nebyla pachova zona arizona v okruhu 20m

a maly detail
citace:
Ertai zapíchnul stan už dříve

tak ja sem se možná upíchnul k pivu,ten stan tam píchal Pulduv bratr a spol. ,ja jim jen ukazal plácek whistle Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
ad. troskybar ... to mi pripomina Diablo I ... "Welcome to the Tavern of the Rising Sun" ^___^
Ale v Diablu byla aspon mila "obsluha", ktera ti davala questy a tak..

Jinak Masters se mi libili moc moc moc ^_^, destik jsme vychytali nastesti kdyz jsme byli s S'Tsung zrovna v buse, takze np ^_~
(i kdyz teda ta cesta byla neco .. o_O)

Co se tyce kapel, tak Apocalyptica byla fakt uzasna ... nemela chybu o_O
Na druhe misto bych dal asi Within Temptation a Gamma Ray... netusil jsem ze Gamma Ray nazivo se mi bude tak libit, fakt to rozjeli, bylo to hodne zive a udelali dobrou show ^_^
Pak se mi hodne libili Korpiklaani, akorat skoda ze tam byli tak kratce a taky mozna bylo trochu na skodu, ze to bylo jeste za svetla... ale hrali skvele a to je hlavni .. a zahrali Vakirautu a Spring Dance a tak vubec ^_~
No, poradi asi jako S'Tsung, akorat Within Temptation me asi uchvatili trochu vic ^_~
Pak teda z patku byl jednoznacne nejlepsi Masterplan a jeste nebyl uplne spatny Kreator, akorat ty kytary mohly vic vyniknout... a nezahrali moje oblibene pisnicky -_-. Evergrey me celkem zklamali ... bylo to celkem dobre, ale cekal jsem ze to bude o dost lepsi.
Obecne nedele byla nejlepsi (jak se na zaver slusi a patri ^_~), teda az na tu zimu. Na Apocalyptice jsem fakt mrznul strasnym zpusobem a kdyby nehrali tak moc moc dobre, tak asi bezim pro deku.. takhle jsem to vydrzel az do pauzy a na WT uz jsme byli zabaleni do deky a chroupali kukurici ^_~.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Tak ja to vidim na:

1) Apocalyptica (btw fakt mi udelali radost, ze zahrali Bittersweet)
2) Within Temptation (moooc pekny podium, zpevacka predvadela zajimave pohyby, jen kdyby se ty lidi naucili nejaky sola a zajimavejsi riffy.. klavesak tam byl skoro na nic a druha kytara v podstate skoro taky [tim nanic myslim ze bych skoro nepoznal rozdil, kdyby tam nebyli] )
3) Gamma Ray, Ed Guy, Masterplan

Vim ze sem asi jediny kdo si to mysli, ale jelikoz je to Masters of Rock, tak bych toho Rocku uvital trochu vic, Metalu bylo na me prilis Smile

Detaily poskytla STs ve svem vycerpavajicim reportu, ja si je nepamatuju Smile

Ad zima: Me teda rozhodne zima nebyla, pohyboval sem se totiz vetsinou v kotli Smile

ČD story:

Po poslednim koncerte(Temptation) jsem sel s kolegy na vlakac (asi v půl čtvrtý). Cekalo tam neco pres tisic lidi, mozna vic. Kdyz konecne ta petivagonova cugala dorazila, vsichni spustili povyk a potlesk, jako pochvalu, ze se Cesky drahy uracily poskytnout nam aspon tech pet vagonu. Vsichni se nalepili ke koleji jeste nez to zastavilo, protoze kazdymu bylo jasny, ze se tam proste vsichni nevejdou. Kdyz lidi spatrili pruvodci asi ve ctvrtym vagonu, zacli brutalne rvat a ukazovat parohy. Pruvodci zbledla... Fakt takovy zdeseni jsme uz dlouho nevidel Smile Ale presto otevrela dvere a rekla si o uvolneni cesty a normalne bezpecne prosla Smile Nasledovala krvava bitka o nastoupeni do vlaku, pri ktere jsem prisel o spacak:-) Ale nastoupil jsem, to je hlavni. Skoncil jsem namacknutej na protejsi dvere a vetsinu te hodinove (!) cesty jsem stravil temer na jedne noze(jako ostatne vetsina tech chudaku Smile. Nejvic me fascinovalo, jak vlak poctive zastavoval v kazde zastavce, prestoze nebylo technicky mozne, aby někdo vystupoval/nastupoval.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Masters of Rock a Czech DDR^_^
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)