DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Vhodny gamepad na stavbu
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Vhodny gamepad na stavbu
Trin DDR portal
Anonymní

Citovat
vyhlasuji soutez o to, kdo nalezne gamepad takovychto parametru:
- obvykla cena (kolem 500,-)
- usb (podle me dobry standard)
- prodavany v soucasne dobe
- nezavisla funkcnost 9 tlacitek - jedno jakych, ale museji fungovat na jednu zem (soucasne gamepady maji zemi vice a ostatni zarizuje procesor v gamepadu)

a mohli bychom sestavit zebricek. zatim tedy vypada takto:
1. logitech wingman precision - 7 tlacitek

Charlie_CZ taky pouzival tenhle (co jsem koukal na fotky), takze tam novinky nebudou. Lidi nebojte se experimentovat, radi se vsichni poucime (pro zjisteni, kolik tlacitek je nezavislych je samozrejme potreba gamepad rozmontovat a tim prijit o zaruku - jen pro odhodlane).

Vyhody: s timto padem by pak sly hrat vsechny varianty na jednom hardpadu (3DDX, pump it up a hlavne techno-motion - to bych fakt bral, ale 7 tlacitek je malo)

PS: vzhledem k tomu, ze jsem psal ze vyhlasuji soutez, mel bych ohlasit nejake ceny ....
..... pro viteze .... ale neohlasim. Kdyz nekdo takovy pad najde, snad bude mit dostatecnou radost, ze se s nami o ni podeli. Smile)
PPS: no mozna se preci jen neco najde, jeste o tom budu premyslet ...
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
V CzechComputeru mi ted nekdo posilal odkaz na GamePad (usb, 4sipky, 4 tlacitka .. malo), ale za nejakych 150,-. Si zatim experimentuji s USB cipem z www.asix.cz Nekde vedle Andelu jsem si sehnal paraelni 8-mi portovy sip. Ted uz jen napajet si tam vstupy, na druhou stranu napajet USB, napsat si pro to vlastni ovladace a je to. Jo chapu ze to neni nejlehci zpusob jako s tema gamepadama, ale kdybych jim na obhajobe diplomky ukazal "vykuchany" gamepad, tak by to moc profesionalne nepusobilo Wink Cena by mohla byt mensi .. 680, ale co nadelam. Kdybych neco nasel, dam vedet.

Doma mam asi 2 joystiky, resp joy a gamepad, ale jsou jeste ne stary gameport, takze nic.

edit:
Arrow http://www.asix.cz/ftusbmod.htm
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Charlie_CZ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.03.2005
Příspěvky: 17
Citovat
Musím to prošku poupravit, ale gamepad, co jsme použili není 7mi tlačítkový, ale 10ti tlačítkový a stál asi 400,-. Laughing
http://www.alzasoft.cz/DetailPage.asp?DPG=39955
P.S.: Popis je tam špatný je tam opravdu 10 tlačítek
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Charlie_CZOdeslat soukromou zprávu
Anonymní DDR portal


Citovat
Charlie_CZ napsal:
Musím to prošku poupravit, ale gamepad, co jsme použili není 7mi tlačítkový, ale 10ti tlačítkový a stál asi 400,-. Laughing
http://www.alzasoft.cz/DetailPage.asp?DPG=39955
P.S.: Popis je tam špatný je tam opravdu 10 tlačítek

nepopiram, ze je tam 10 tlacitek. rikam, ze jen 7 tlacitek je na spolecne sbernici (zem, nula) ostatni tlacitka jsou na jinych (pri propojeni dvou ruznych sbernic se dejou nepravosti). takze pro system prohybani vrchni desky jich muzes vyuzit jen 7.

ale dostal jsem genialni napad: pouzit dva gamepady na stavbu jednoho hardpadu. propojit jim zeme (to by vadit nemelo) a nakonfigurovat si tlacitka ze dvou usb gamepadu. trochu to zvysuje naroky na pocet usb portu v pocitaci Smile , a stoji to dalsi ctyri stovky Sad
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
priste se napred zaloguju
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Zkusim si objednat z CZC tuhle mrchu za 150,-
Arrow http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=26879

Nezkousel ji uz nekdo?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
jtk DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 56
Bydliště: Studénka
Citovat
Ke starsi verzi gamepadu Genius G-08 USB mam uz nejakou dobu pripojeny prototyp hardpadu a funguje to OK. Nechtel jsem experimentovat, co to udela s driverem, kdyz se budu pripojovat na smerova tlacitka, tak jsem to pripojil rovnou na tlacitka A-D. Jeste mi tam 4 tlacitka zbyly, ale zatim jsem je nepouzil.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jtkOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
ja mam G-07 ale ta je na gameport, takze jsem to zatim na ni nezkousel pripojit. USB je lepsi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Dneska mi prisla tahle ( http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=26879 ) mrcha. V SM / test to beze stisk klidne 8mi tlacitek najednou. Zkousel jsem s tim hrat WakaLaku na 9 a mel jsem jen 10 misssu (jako hrat to na gamepadu neni nic moc pohodlneho). Az bude trochu casu, kouknu dovnitr jeslti to ma spolecnou zem. Pokud jo, je to celkem pouzitelny.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
xsoft napsal:
Az bude trochu casu, kouknu dovnitr jeslti to ma spolecnou zem. Pokud jo, je to celkem pouzitelny.


má - kamarád už na tom dělal elektroniku, jen mu chbí ten pad :-/

Už jsem to tu říkal - USB gamepad za 150,- ideální
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Pradavam fotky toho gamepadu .. vypada to docela dobre, a mohlo by to fungovat ...





Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Anonymní DDR portal


Citovat
xsoft napsal:
Pradavam fotky toho gamepadu .. vypada to docela dobre, a mohlo by to fungovat ...

to vypada dobre, fungujou i osy? nahoru+dolu a doleva+doprava (rikal jsi, ze vsech osm, ale pro jistotu)?
pepa.r DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 23.03.2005
Příspěvky: 2
Citovat
citace:
to vypada dobre, fungujou i osy? nahoru+dolu a doleva+doprava (rikal jsi, ze vsech osm, ale pro jistotu)?


ma to 4 vpravo od smerovek, 4 na predni strane + 4 smerovky ... nez ho zabudujem zkousim to s nim jen tak .. smerovky sem premapoval na start,... a podobne bych to chtel i na pad ..

=> 8 sipek + 4 tlacitka na ovladani ... co vy na to ??
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele pepa.rOdeslat soukromou zprávu
Anonymní DDR portal


Citovat
pepa.r napsal:

ma to 4 vpravo od smerovek, 4 na predni strane + 4 smerovky ... nez ho zabudujem zkousim to s nim jen tak .. smerovky sem premapoval na start,... a podobne bych to chtel i na pad ..
=> 8 sipek + 4 tlacitka na ovladani ... co vy na to ??


nojo, ja prehlid, ze to ma i ty 4 vepredu (taky na stejny zemi), coz dela dohromady minimalne 10. no letim pro to hosi.
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jj, a je to za sqjelou cenu Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Vhodny gamepad na stavbu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)