DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Jaký simulátor byl na FF06? Prosím...
Jaký simulátor byl na FF06? Prosím...
E.Va. DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.07.2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín/Brno
Citovat
Ahojte,
chtěla bych poradit... (překvapivě). Pouštím se do hopsani na padu a tak potrebuju nejaky ten software. Stahla jsem si stepmanii (3.9 myslim), ale moc se mi nelibi. To, co bylo na Festivalu Fantazie 06 se mi libilo mnohem vic - bylo to i prehlednejsi a zdala se mi i lepsi grafika... Muzete, pls nekdo poradit (treba kde to sehnat)?

Díky moc

Dodatek: Dance with Intensity, vypada podle screenshotů lép, ale jinak mam pocit ze to bude fungovat stejne jako SM (rozlozeni, pocitani bodu...)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele E.Va.Odeslat soukromou zprávuICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
DWI je podle meho nazoru totalne na .... to co jsi videla na FFku na PC mohlo byt bud In The Groovie 2 nebo Step Manie s prislusnym skinem, ja bych doporucil tento: http://rapidshare.de/files/8480678/Czech_DDR.rar
jestli se ti ani tento nebude libit tak si muzes nejaky vybrat tu http://www.stepmaniafreak.net/e107/download.php?list.1
mi se jeste osobne libi Cyberia Style.... ten jsem taky videl na FFku
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
E.Va. DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.07.2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín/Brno
Citovat
tak to byl In the groove... a da se to nekde sehnat nebo je to jen za prasule? Našla jsem zatim jen http://www.inthegroove.com/page/Arcade ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele E.Va.Odeslat soukromou zprávuICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
No tak zatim je podle me (opravte me jestli se mylim) ITG jen za prasule Smile
ale ten prvni odkaz je vpodstate skin ITGcka na Step Manii a prakticky mezi nima neni rozdil (na prvni pohled)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
E.Va. : to, co jsi videla na FFku byl skin na stepmanii ktery se jmenuje Groove 2.2. Je vyvijeny komunitou a tudiz neni placeny. Problem je v tom, ze pouziva nektere nove funkce, ktere SM 3.9 stable nema. Musis tedy stahnout a nainstalovat vyvojovou verzi (nic sloziteho, odtud a nemusis ani starou SM odinstalovavat, muzou zit naraz) a do ni ten skin pujde. Jinak nejsi jedina, kdo si mysli, ze DDR skiny sux Smile

EDIT : uplne bych zapomnel, ten ITG skin stahnes tady
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
E.Va. DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.07.2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín/Brno
Citovat
díky díky díky konečne se chytam Smile uz abych mela doma i ty pady... Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele E.Va.Odeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
ale bacha, nekdy to neni snadne rozchodit. kdyztak jsme te varovali predem Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
E.Va. DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.07.2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín/Brno
Citovat
tak v tom případě jsem asi strašně technicky zdatna - jede mi to a ani to moc nepada Cool
Skin jsem tam dala podle readme v SM, a samotnou SM mam nastavenou podle nejake navodu, na který jsem tu našla odkaz (BeeBoo?) - snadne jako facka (kdyz clovek vi co s tim) Smile

Akorat by me zajimalo, jestli tam nejde nejak nastavit, aby mi ty sipky behaly rovne... jdou jako by ze stredu spodní cásti obrazovky a teprve pak se posouvaji k tem "stanovistim" nahore (jak kdybych se divala do propasti...).
Pokud jste z meho popisu nekdo pochopili co myslim a vite co s tim bduu vdecna Smile Ale to je jen kosmetická uprava.

Jo a jeste... daji se nejak pridavat ruzne obtiznosti k tem pisnickam co tam mam (72 ITG songu napr)?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele E.Va.Odeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jop, to je hallway nastaveni, pokud pouzivas nekterej z ITG skinu, nebo Czech DDR skin tak je to nastaveno v zakladu, musis bud prepnout pres nastaveni pred songem z hallway na overhead (je to jak ti to rika press start for settings nebo tak neco) a nebo prepsat ini soubor toho skinu aby mel overhead porad Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
E.Va. DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.07.2006
Příspěvky: 37
Bydliště: Zlín/Brno
Citovat
ech, druhá možnost zni uz moc hackerovsky Laughing asi zkusim to prepnuti pred songem...
mam ITG skin.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele E.Va.Odeslat soukromou zprávuICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
A nebo si zapnout/vytvorit profil a pred songem si prepnout.... a uz to tak zustane .... jestli normalne vypnes Step Manii



Edit: Omlouvam se Rolling Eyes


Naposledy upravil DAMNED dne út, 8.srpen 2006, 19:33, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
DAMNED napsal:
A nebo si zapnout/vytvorit profil a pred songem si prepnout.... a uz to tak zustane .... jestli normalne vypnes Step Manii
Jj, ale prave Groove 2.2 profily v menu vubec nema. To zruseni v .ini neni vubec nic hackerskeho ... staci si otevrit adresar ve kterym zije stepmanie, jit do Data a tam v souboru GamePrefs.ini z radku DefaultModifiers umazat hallway ... to je cele Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jaký simulátor byl na FF06? Prosím...
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)