DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Citlivost padu - da se nejak nastavit?
Citlivost padu - da se nejak nastavit?
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Mam dotaz, a to se tyka citlivosti padu. Kdyz ho pripojim k PS2 tak je az prilis citlivy. Jen tuknuti a bere to jako potvrzeni a delsi slapnuti bere jako dve (ale to asi bude mym padem).
Kdyz ho pripojim ale k pocitaci pres Dual Shootera tak ztezi nektere dupy zaznamena. Nevite jestli je neco co by mohlo pomoci?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Napadlo mě ho zkusit něčím podložit (koberec, slabá peřina), protože rozřezávat se to nikomu nechce a jinej způsob neznám Confused
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Vyparat uz se mi to podarilo, tak jsem vyhrabala ten humus, ktery uz doslouzil a sipky mi zase zacaly fungovatm ale vydrzely jen jeden den. Koberec az zase tak nepomohl. A jeste dotaz...mas nejaky zpusob jak ten pad udrzet na miste? (kdyz je pod tim ten koberec?) Nic gumovyho nebo neco doma nemam cim bych tomu mohla zarazit pohyb.
BTW: Final Fantasy X-2 jsem hrala na parketach v dobe kdy mi sipka vpravo a dolu nefungovaly a PS2 je ale zaregistroval...takze problem asi bude s tim konvertorem.
Jeste nekdo kdo to zkousel jak na PSX/PS2 tak na PC?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Citlivost padu - da se nejak nastavit?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)