DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď [Každou středu] - Brno
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26  Další
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Hodte to do te TV room a bude to OK. Pak napiste kde ste, abych vas nasel Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jsme u me na pokoji
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Bolo super, dik moc, ze ste mi obetovali kus volneho dna, stretol som zas znamich ludi, plus jedneho noveho (Jenda, nabuduce ma s tym mamboleom uz neoklames, viem ze skakat to vies Smile ) a jednoducho mi s vami bolo fajn a vobec som tej cesty nelutoval... Tak zas nekdy priste Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
jj, skor Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Čau lidi!
TomParys DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 06.05.2006
Příspěvky: 17
Citovat
Zdarecz lidi, tady Tom, o prázkách jsem byl mimo brno a teď na začátku roku jsem musel uspořádat nějaký věci a nebyl čas, ale zase bych se rád připojil k pravidelným DDR dýchánkům.... Dokonce už mám vlastní softpad, takže jsem něco natrénoval... třeste se Smile)

Co jsem se dočetl, tak to je teď každý čtvrtek... máte ještě volné místo? Razz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TomParysOdeslat soukromou zprávu
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
jede se dneska ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Jen tak mimochodem, kdyby o tom nahodou nekdo nevedel, tak ctvrtecni DDR srazy u wejna jsou stale aktualni, neni- li receno jinak...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
roger that,
tenhle tyden snad jednou zase dorazim
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Timto bych se chtel oficialne omluvit ze zitrejsiho srazu, budu v praci ponekud dele, nadpracovavam za pristi tyden kdy jedu do budejic na exkjurzi
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Bee_Boo napsal:
Timto bych se chtel oficialne omluvit ze zitrejsiho srazu, budu v praci ponekud dele, nadpracovavam za pristi tyden kdy jedu do budejic na exkjurzi


To ses teda rovnou mohl omluvit i za pristi tyden. Razz


Ja se s omluvou pridam. Uz jsem to rikala, ale kdyby nahodou chtel jit nekdo k wejnovi specialne kvuli mne, tak aby tak nebyl zklaman. Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Pristi tyden budu prave vracen z exkurze tak, ze nestihnu praci ale srazik jo Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Centime napsal:
kdyby nahodou chtel jit nekdo k wejnovi specialne kvuli mne, tak aby tak nebyl zklaman.


Aha, tak ja taky nejdu.....

Very Happy

Taky nestiham, asi s tou prací seknu Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Jenda napsal:
Taky nestiham, asi s tou prací seknu Smile


Kasli na praci, hrej poker ^____^

Ja se omlouvam dodatecne... nejak jsem to zaspal. neutral
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
TomParys DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 06.05.2006
Příspěvky: 17
Citovat
Zdarec lidi, tady Tom...
je mi moc líto že jsem se tak dlouho už neukázal, ale mám zrovna v ten čtvrtek taneční a vůbec to nestíhám :-/
Ale až nám to skončí, tak rád zase přijdu.... zatím se mějte Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TomParysOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Tak a tenhle tyden hodlam prijit i kdyby trakare padaly! (doufam ze nekoho nahore nenapadne na me nejakej hodit)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
[Každou středu] - Brno
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 23 z 26  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)