DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Chcete vedet jak je na tom S'Tsung spatne s rytmem [klavir]
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
clap2 Bravooo, bravooo
Priste pojmenuj jinak, at trochu zapojime mozkove zavity, ikdyz tole by asi bylo dost lehka hadanka ( da se to krasne poznat a je to znamy)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
kde na tohle beres noty?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
noty jsem zabavila nekde na itgfreaku. nejsou teda tam odsud..je to z nejaky gamemusic stranky na kterou se nemuzu dostat. mozna ty noty mam v digitalni podobe na disku kdybys chtel. pripadne hledej na ITGfreak.com foru.

mam dalsi ulovek. nejak disk lezi smutne na stole tak si asi nepustim jak ma znit original. uz jsem si nejak zvykla na svoji verzi.

jinak mam par poznatku. u utopie mam problem ze leva ruka neumi hrat pravidelne stejnou notu a podle toho se mi rozchazi prava ruka. i kdyz ma to problemu vice.
u tehle skladby mam problem ze leva ruka zvlada a je schopna jet proste neustale dal, ale prava ruka nestiha^_~ celkem dobre zjisteni. no hrat se to moc rychle neda...proste prava ruka se rozejde. leva ruka je asi snazsi. jo nejakou blbou nahodou ...se mi podarilo par taktu vynechat...(je to takove ze to normalne hraju vicemene z pameti a ted jsem se nutila ty noty cist a takhle to dopadlo...no...)

doufam, ze to tu nebylo...muzete hadat, poznat to snad jde. je to ale uplne z jineho soudku nez minule.

http://czech-ddr.info/temp/znate2.mp3

EDIT: SneG: jak pro koho zname^_~. pro lidi co neznaji ITGcko to asi zname neni. a kolik ma kyle fanousku to taky nevim....mimo hrace ITG.

EDIT2: http://czech-ddr.info/temp/znate3.mp3

moc se mi nepovedla posledni stranka a tak jsem to jen tak nejak dohrala..no ma to znit trochu jinak. a ma to mit BPM 144 tak nevim nevim...ale nejak plus minus takhle by to melo znit.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Obe nove skladby zni skvele ,ale obavam se ze tady uz se nechytam.
Mozna ta prvni ( znate2) mi zni trochu jako z FF ( ale nevim ktery dil)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Le valse d'Amelie od Tiersena je to prvni. (z filmu amelie z mortmartru...at se to pise jakkoli)
to druhe je Doctor Gradus Ad Parnassum od Debussyho.

za normalnich okolnosti to zni pekne^_^. treba v budoucnu jeste bude.

EDIT: bonus...poznavacka... http://czech-ddr.info/temp/znate4.mp3
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
ok. udelam novy prispevek tentokrat, abyste si toho vsimli.

dnes jsem opustila evropu a vydala se do japonska. moc mi to nevyslo, ale svuj ukol to splnilo. vim, ze rytmus je blbe a z melodie jsem udelala neco trhaneho a totalne nezpivatelneho. taky nevim jak rychle to hrat. je tam napsano 66 BPM..tahle rychlost na usnuti by asi odpovidala...ale no nevim. zpivat se mi to k tomu nechtelo. vzhledem k tomu, ze s mym doprovodem se zpiva spatne.

kazdopadne byste tohle mohli znat. pro lidi co se zajimaji o japonsko, anime a spol by to mohlo byt zname.


http://czech-ddr.info/temp/znate4.mp3

EDIT: zapomela jsem dodat ze ehm hodne velka cast te skladby proste chybi^_~. ale to jste si asi vsimli po poslechnuti. nechci vedet jak dlouho bych musela hrat abych to odehrala cele...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Jéé, to je super... neznám ani jedno, ale je to moc hezký. Achjo, proč já se nikdy nedostal k tomu hrát něco pořádného. Pořád jen samé etudy a cvičit dokola a dokola měsíce a měsíce. Kdybych si hrál sám něco pěkného možná by mě to ani nepřestalo bavit. Tak jediné co jsem se kdy jakš takš naučil pěkného jen proto, že se mi to líbilo bylo ABBA - The Winner Takes It All. Samozřejmě bez not. Totiž studování z not je imho na tom to nejúnavnější. Vím, že by to mělo fungovat tak, že přede mě někdo postaví noty a řekne hrej a já budu hrát. Ale na to něják nemám buňky. Když něco hraju tak metodou sluch - pokus/omyl - pohybová paměť.

A trochu si rýpnu. Víš, že existuje něco co má minimálně dvě uši, dvě ruce a ladičku a říká si to ladič pian? Ale pozor, nezaměňovat s někým, kdo je víc pijan než ladič ^^ Vím, že pokud na to šáhneš jednou za uherský rok jako já tak si to tak smutně chátrá a asi se nevyplatí to pravidelně udržovat, ale určitě by ty nahrávky zněli několikrát lépe.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
Kirara napsal:
J
A trochu si rýpnu. Víš, že existuje něco co má minimálně dvě uši, dvě ruce a ladičku a říká si to ladič pian? Ale pozor, nezaměňovat s někým, kdo je víc pijan než ladič ^^ likrát lépe.


takový žert:alkoholik se stal pianinem tongue

kdo nechape..ma smulu... Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Kirara: ad ladic pian..on v tom mas do cista jasna pravdu. ale tohle piano je taky nenaladitelne. i kdyz mozna trochu by naladit slo. mame tady jednoho slepeho ladice, ale nejlepsi v okoli. no ale hm. to se budu muset nekde poptat kde ho sezenu. asi tak hrozny piano nikdy neslysel.

(ty pedaly taky vrzou slusne...)

Jinak jsou lidi, co podle not proste nehraji. ale to muj typ neni. mozna jsou to lidi, co si odreli uz dost s notama mozna taky ne...ale treba koukni na tohle..

http://czech-ddr.info/temp/xepher.mp3

tomuhle se rika hra bez not jen tak podle toho co slysi. tohle bych taky chtela umet. vzdyt ja ani nejsem schopna zahrat normalne neco...normalniho. -_- beee...vsechno zni blbe. jako kdyz to hraje nekdo hluchej. i hluchej by to zahral lip


EDIT: kdo se mi opovazil prejmenovat topic? sice je to pekne, ale nedavam sem svoje veci jako ze jsou pekne^_^. jsou to takove pokusy jak udelat neco s rytmem a jak to vlastne zahrat. ^_^ treba druhe pokusy budou lepsi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Ten Xepher se mi liibiii, to je vazne sila Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
muj prispevek se mi smazal..tak uz rozepisovat nebudu.

dnes jsem zkusila moje klavesy no hrat se na ne neda. nahrala jsem hon na zlo a to zanarkand.

no ale proste nic moc....zni to blbe, nezna to pedal. ale neda se to rozladit no...teda vlastne da...

http://czech-ddr.info/temp/znate6.mp3
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Chcete vedet jak je na tom S'Tsung spatne s rytmem [klavir]
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)