DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 2.-4.2.2007 Pragocon 2007
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
2.-4.2.2007 Pragocon 2007
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat

Prihlasovacka: (Klikni na obrazek pro prihlaseni ci zmenu)

KDE (NE jako loni - JINDE): ZŠ Trávníčkova, Praha 13, stanice metra LUKA
KDY: pátek (cca13.00) 2. 2. – neděle 4. 2. 2007 (cca 12.00)

Tak nakonec jsem byl poveren linii DDR na Pragoconu'07 a doufam ze muzu cekat i podporu ze strany czech ddr. Takze kdyby jste mi nekdo chtel pomoct (zarizeni padu,hlidani padu,program, psychicka podpora:)) budu jedine sam, protoze sam bych to asi zvladnul, ale za nic by to nestalo.
Zatim mi jeste chybi detailni informace (prostor a pocet padu), ale snad mi je Vasek do tydne da.

program je tady: http://www.mensa.cz/mensa.cz/site/skupiny/terminus/pragocon.html jinak jsou tam jeste chyby (treba Anime, manga linii ma Trill a DDR tam jeste neni), takze se tim uplne neridte.

Prosim pouzivejte prihlasovacku. Treba se podari dat dohromady nejaka vetsi soutez:)

Update:

- DDR Linie si vykricela dve mistnosti Smile, pokud se spolu dokazeme dohodnout, uplne skvele by bylo, kdyby si Yzzi vzal Singstara do jedne mistosti a DDR/ITG bude v druhe.
- techniku zaridim, skveli je, ze nam Vasek da projektor.
- Zatim to vypada na dva turnajky, jeden Sing/Ultra-Star a druhy nejaky begginer. (a budou i ceny)


Naposledy upravil Cloud dne so, 16.prosinec 2006, 19:18, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
pokud budu mit vsechny zkousky (nebo alespon vetsinu) a budu mit volno, urcite prijedu a s hlidanim (i jinym programem) rad pomohu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Ja to asi vidim na castecnou Albiakci. Takze neco predem zaridit/vymyslet muzu (o zkousekovem casu kybl), primo na miste...to uz je spise alternativni.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
DDRko na Pragoconu nezajistujeme my, ale vetsinou Filip-san nebo Trin.

Samozrejme muze prijet kdokoliv, ale s hlidanim nebo tak se obratte na Filipa. Obecne se moc nehlida a kdyz, neplati se za to.
Pragocon je pro nas prilezitost byt hosty a skakat si.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Tak to se budu pohybovat nekde mezi Jaisalameerem a Bombaji, skoda .)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
cloud napsal:
Tak nakonec jsem byl poveren linii DDR na Pragoconu'07 a doufam ze muzu cekat i podporu ze strany czech ddr.

Jestli ses Cloude s Fortikem dohodl takhle, tak at, ale mrzi me, ze ses nezeptal (me nebo filip-sana). Pripadalo mi to prinejmensim slusne. Navic kdyz predpokladam, ze po nas budes neco chtit, vyvolava to ve me rozporuplne pocity. Aby nedoslo k nedorozumeni: nevadi mi, ze chces zarizovat Pragocon, nevadi mi, ze budes zarizovat Pragocon, prekousnu i to, ze sis to domluvil s Fortikem bez komunikace s ostatnimi. ALE precti si znovu svuj prispevek a rekni mi, kde v nem vyjadrujes trosku ucty tem, od kterych cekas pomoc (zarizeni padu,hlidani padu,program, psychicka podpora)?
molik napsal:
DDRko na Pragoconu nezajistujeme my, ale vetsinou Filip-san nebo Trin.
Samozrejme muze prijet kdokoliv, ale s hlidanim nebo tak se obratte na Filipa.

Nechci Fortikovi pridelavat problemy tim, ze se tady (a nejen tady) budeme hadat kdo se na koho ma obracet. At to klidne vezme Cloud. Nevim samozrejme, jak se vyjadri Filip-san.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
No... muj nazor :

Na lonskem PGC a Jap. setkani zarizoval ja. Neni to pro me az takovy problem, pocitac jsem obetoval, pady taky (anebo jsem pozadal Trina), a ten cas a namahu taky (preci jen se ty veci neprevezou samy, a je to trosku starost..)

Mozna me poprve trosku nakrklo, ze si to Cloud s Fortikem domluvil aniz by cokoliv rekl (preci jen, vstup zdarma...), ale pak sem to nechal plavat. Pokud ho Fortik zna lepe, tak koneckoncu proc ne.

Tazke asi tolik: preju Cloudovi hodne stesti s organizaci Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Filip-san napsal:
No... muj nazor :

Na lonskem PGC a Jap. setkani zarizoval ja. Neni to pro me az takovy problem, pocitac jsem obetoval, pady taky (anebo jsem pozadal Trina), a ten cas a namahu taky (preci jen se ty veci neprevezou samy, a je to trosku starost..)

Mozna me poprve trosku nakrklo, ze si to Cloud s Fortikem domluvil aniz by cokoliv rekl (preci jen, vstup zdarma...), ale pak sem to nechal plavat. Pokud ho Fortik zna lepe, tak koneckoncu proc ne.

Tazke asi tolik: preju Cloudovi hodne stesti s organizaci Smile


Tady je zase komunikacni sum. Ja teda nevim, ale kdyz mi Fortik volal, tak se o necem (ani nikom) nezminoval a nabidnul mi organizaci Pragoconu, tak jsem ji vzal stejne jako Trill. S Fortikem jsem predem nic nedomlouval, proste mi rekl, ze by chtel abych si to vzal na starost ja (takze z toho nevinte me). Jinak se omlouvam , ze jsem predem nic nerekl, ale dozvedel jsem se to vcera, tak jsem to sem napsal, aby jsme meli dost casu se domluvit. Doufam ze teda prijmes moji omluvu Trine (a ty taky Filipe) a muzeme se dohodnout na pady jako vzdycky.

P.S.: Jako vzdycky nechavam program otevreny vsem, doufam ze to nebude jako na narozkach, ze si nikdo nic nepripravy:).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
citace:
Tady je zase komunikacni sum. Ja teda nevim, ale kdyz mi Fortik volal, tak se o necem (ani nikom) nezminoval a nabidnul mi organizaci Pragoconu, tak jsem ji vzal stejne jako Trill. S Fortikem jsem predem nic nedomlouval, proste mi rekl, ze by chtel abych si to vzal na starost ja (takze z toho nevinte me). Jinak se omlouvam , ze jsem predem nic nerekl, ale dozvedel jsem se to vcera, tak jsem to sem napsal, aby jsme meli dost casu se domluvit. Doufam ze teda prijmes moji omluvu Trine (a ty taky Filipe) a muzeme se dohodnout na pady jako vzdycky.

Uklidnuje me, ze to vzeslo od Fortika. Omluvu prijimam.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Kdyztak muzu pocitat s pady od tebe ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
citace:
P.S.: Jako vzdycky nechavam program otevreny vsem, doufam ze to nebude jako na narozkach, ze si nikdo nic nepripravy:).


Diky,
muj noutas, ktery se tam ocitl nahodu, fungoval na paleni, spousteni SM, ITG, nasleduj sipku, AZ kviz, a podobne .. presto jsem tam sel tak nejak nepripraveny. Oraganizovani znamena i sehnat zabavu pro ostatni = techniku (pc, pady, repro), klidne i nejake promitani (filmu, soutezi) a podobne. Nekterym lidem se bez techniky spatne prednasi a ne kazdy ma vlastni.

Je tedy znamo, jakou techniku mohou pripadni prednasejici ocekavat? (je normalni ze se s porobnym dotazem budou obracet na organizatora).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Vim Cloude ze si se omluvil a situaci uz taky chapu lip. Nicmene vsichni co jezdi na Pragocon k DDRku dobre vi, ze to posledni dva roky delal Filip a Trin a ty to vis taky. Mozna nez si sem ten prispevek dal, mel ses dohodnout s nima. Filipovi sem to dneska rekla ja, Trin mi taky zmateny psal. Proti vysvetleni nic nemam, jen priste trosku lepsi postup.

Ja vubec nemam v umyslu tam jit, ale reknete mi co potrebujete (diplomy, ceny, letaky) a tak, pokud je to za sdruzeni a ne osobni.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Cloud napsal:
Kdyztak muzu pocitat s pady od tebe ?

Jo, to by nemel byt problem.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
Deirh napsal:
Tak to se budu pohybovat nekde mezi Jaisalameerem a Bombaji, skoda .)


si eště stěžuj,jogíne sly Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Tou dobou už budu tak na 80% pro jakékoliv akce na dlouhou dobu nepoužitelný... kdyby ne, určitě se rád objevím, budu tam mít více než jednu záminku, možná dokonce vlastní organizační část. Bohužel vše závisí na dosti nejistých faktorech.

K situaci okolo organizace. Jako by se to neřešilo tenkrát po tom mém, lehce nediplomatickém výroku. Cloude, nezlob se, ale tvůj příspěvek mi vyzněl tak, že je to pro tebe velká oběť, ale když ti tedy nikdo nepomůže tak to hold zvládneš sám. Přitom tam nebyla vidět žádný velká snaha se dohodnout nějak kolektivně. I Fořtíkovi když ti to nabídl si mohl říct, že to nejdřív probereš ve sdružení než mu něco slíbíš. Vím, že on tomu jak to vyznělo více než nahrál, ale tady si mohl začít taky diplomatičtěji. A už jsem to psal jednou, že Fořtík by se měl dovědět, že ohledně DDR se má obracet na sdružení jako nějak alespoň pseudooficiálně a ne na jednotlivé lidi jako takové kamarádšofty.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
2.-4.2.2007 Pragocon 2007
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)