DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Duben 2005 - 2. cast (9. - 15. 4. 2005)
Duben 2005 - 2. cast (9. - 15. 4. 2005)
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
:: DUBEN šipka dolevašipka dolušipka nahorušipka doprava měsíc DDRka ::

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Doba trvání: 9. - 15. dubna 2005
Kde: u všech CZ fanoušků doma i v zahraničí
Úkoly:
(1) - (pad) - odehrát jakýkoliv cizí song (tj. všechno mimo vlastnoručně udělaných) - odehrajte na co nejvyšší rychlost (cílem je velký speed mod s ohledem na skladbu). Uvádějte u ni i rozmezí BPM. Možnost klidně easy i hard songy, nebo třeba oblíbenou "You chase Solo".
(2) - (fotka) - postněte zajímavou fotku z DDR (srazy, CONy, vlastní, .. a pokud nemáte tak i cizí) - žádná fotomontáž
(3) - (klávesnice/pad) - udělejte zajímavý výsledek. Myšleno třeba: CCC (tj. vše na great), nebo 1mis, 2boo, 3great, 4prefect, 5marv, dát maximálně nejhorší scóre, ale přežít. V tomto úkolu vůbec nejde o nejlepší počet bodů ale o zajímavost. (pokud to bude opravdu zákežná zajímavost, tak nám ji popište).

(bonus) - 3DDX - double, freestyle i s DDR srazem (přitáhnu nová videa, pokud nepřijdete tak budou na i FF .. pár vybraných)

Pravidla: při hraní jsou povoleny všechny modifikace (tj. i speed módy narozdíl od jiných států). Judge neměnit (tj. 4), rate neměnit (tj. 1.0x). Pokud chcete JudgeWindowScale mít na něčem jiném mimo (1.0), tak postupujte jedině dolu (třeba na 0.84). V kostce by stačilo říct necheatujte, hrajeme pro zábavu a ne o peníze. Vůbec mě nebude vadit když mě někdo předběhne, budu rád že vám to aspoň jde.

Jak postovat: ke každému bodu můžete mít maximálně 2 obrázky (=0, 1, nebo 2). Nic vám nebrání v tom editovat svůj příspěvek a nahrát lepší. Nechcete přeci aby se to zaFloadovalo fórum a stalo se moc nepřehledným. Prostě máte 3 úkoly a 2*3 je 6, takže tu budete mít maximálně 6 obrázků řekněme v rozumném rozlišení (800x600).

PS: Nedávejte sem staré screenshoty, hezky jen to co odehrajete v daném týdnu. Pokud nebudete stíhat, budete mít ještě možnost si skladby dotlapkat a postnout screeny později.

PSS: Tento úkol je určený pro všechy hráče na jekékoliv úrovni - tj. i pro nováčky. Zejména zde, když nejde o scóre by se vám mohlo dařit a když ne nevadí, postněte sem něco také, hrajeme pro zábavu, ne? Nebo proč tu jinak jste??

Plán na zbytek měsíce:
1.-8. 4.2005 - 1. část měsíce DDR
9.-15. 4. 2005 - 1. část měsíce DDR
16.-22. 4. 2005 - 3. část měsíce DDR
23.-29. 4. 2005 - 4. část měsíce DDR
30. 4. 2005 - výsledky a diskuze


Naposledy upravil xsoft dne čt, 10.listopad 2005, 19:59, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
1.asi je to lehci naucit se to nazpamet nez se pokouset koukat na sipky...ale sledovat se jeste daji...tak se nememorovalo..ale je to o zivot... 6x139=834 tusim ze...


2.Tak tomuhle se rika nepovedena fotka...^_~ Ale me se zda funny...nevim proc


3. pripadam si teda fakt jak uplnej blb..hrat jednu skladbu dokola a tak se nicit a hrat na greats...fuj ble..ted se musim vratit k perfectum.


Naposledy upravil S'Tsung dne ne, 24.duben 2005, 12:17, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
*1*
uf .. uf .. uf .. uf .. uf .. uf .. nemuzu dychat .. uf .. uf .. uf .. uf .. uf .. uf ..
tady to je: 16x 140 = 2240.



*2*
Po dlouhe, dlooouuhe dobre nalezeno a uploadnuto (z jednoho VSS u Pavla)


*3*
Ministerstvo zdravotnictvi varuje: tolik sipek kazi oci a prsty u rukou
(je to nejakych 11 000 sipek)


Naposledy upravil xsoft dne po, 13.červen 2005, 18:34, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Druhy tyden a nove tri ukoly.
Nestiham a nestiham, za cely tyden jsem si stacila najit na tapani jen hodinu casu :cry:
Tady mate alespon neco ke kazdemu ukolu


Ukol c.1 Brutal speed
Obecne se o me vi ze na rychlost (a sipky mimo rytmus) nejsem, takze jsem zkusila jen 4x.
8x uz nezvladam a skladby na 40 - 60 BPM na kterych by se to dalo zkusit se mi hnusi Confused
Aoi je 145*4 = 580 a Captain Jack je 160*4 = 640 a myslim ze moje hranice je 600 (kdy to oci jeste vidi a mozek pobere)







Ukol c.2 Fotka ze srazu nebo DDR
Tak snad se nebudete zlobit, ale treba tahle fotka je dobra :wink: vubec fotky ze srazu se povedly
Jeste mam na SD karte jednu, tu sem chci dat, snad najdu nejakou ctecku (ti co byli vi, toaletni papir :wink:)
(http://molik.go.cz/Foto/DDRsraz9405 a jsou mezi nimi i fotky Pavla)



A jako druhou davam svuj novy objev, DDR ponozky :wink:
(zelenou bohuzel nemaji, takze tu musim preskocit Twisted Evil )





Ukol c.3 Zajimavy vysledek nebo nejhorsi score (ale prezit)
Lidi jak se dela nejhorsi score ? Nejsem schopna dat horsi score nez je tohle :wink: Tak jak ?

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak tady je máte
1.

2.Koukejte na obrazovku


3.V jednu hodinu v noci u molíka na klávesnici Exclamation
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Tak teda jo zjistil jsem ze rychly skladby nejsou moje hobby :/ nebo spis rychle sipky, hranice kdy jsem je schopen cist a jeste tapat je nekde na 450 a nesmi jich byt moc takze:
Ukol 1

vybrana proto, ze ma na konci takovou tu pomalejsi pasaz, takze takovej podvudek, ale lip to neumim :oops:
BPM ... 3x (138.1, 141, 147, 130, 115, 100, 95, 53, 105) to jsou postupny zmeny, odmazal jsem casy Smile
Ukol 2

zatisi s loadujici se stepmanii, ty hrnky a flasky jsou poskladany v poradi v jakem byly pri hrani spotrebovany Very Happy tzn. prwni kafe, pak kofola posleze nastala krize takze pul litru caje, no a tekutiny jsem doplnoval stavou v pulitru Very Happy

Ukol 3
no asi okolo pul jedne jsem si rikal, tak posledni song a jdu se najist ...

po ctvrt hodine hopsani a takovymhle score mi to bylo nejak podezrely ...

a tohle z toho vylezlo po 40 minutach a nekolika posouvanich padu na kterem jsem odplachtil pod stul ... viz ukol 2
U TOHO BY MEL BYT NEJAKEJ WARNING!!! TOHLE FAKT SKODI ZDRAWI Shocked
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Xsoft foto #2 - uploaded.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Duben 2005 - 2. cast (9. - 15. 4. 2005)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)