DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Duel - O2 vs T-Mobile vs Vodafone

1 vote / 1 user
O2
13%
 13%  [ 2 ]
T-Mobile
20%
 20%  [ 3 ]
Vodafone
66%
 66%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 15

Duel - O2 vs T-Mobile vs Vodafone
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Otazka je jednoducha: O2 vs T-Mobile vs Vodafone?
(nenasel jsem zadny ekvivalent pro dual ... triel zni divne. Ale asi chapete o co jde ne?)

Hodnotit muzete nejen z hlediska cen a tarifu, ale i promo akci, reklamni kampani, zkusenosti, ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Nojo, ale rekni mi v cem. Treba T-mobile je dobry na volani, ale v poskytovani internetu je asi nejhorsi co muze byt. A O2 zase poskytuje docela prijemny ceny za kabelovku.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Jednoznacne vodafone. Mam ho rad. Rozhodne mi prijde lepsi nez milovane akce Eurotelu/O2 u metra
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
vodafone, protoze nic jineho jsem nepouzival.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Co se tyce reklam .. tak jsem vsichni tak nejak .. zpomaleni. Drive Oskar chrlil tunu dobrych reklam. Ted mam pocit ze uz moc dlouho zivi "falesny soby". O2 se svyma bublinkama taky uz starne. U T-Mobile me pak prekvapila ona reklama (zvlaste graficke zpracovani skoku na "ulici" s odkazenim dotycneho a deformaci povrchu).

Ale jinak jsem zaryty oskarak.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
A jeste ma vodafone u centraly super stenu, coz ani O2 ani T-Mobile nema Smile Akorat sem myslel ze je to reseni pres infra a mereni vzdalenosti a ono je to jenom 6 kamer u stropu Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
vodafone je tak nejak asi pro me nejvyhodnejsi. to ze se clovek musi dovolavat a proklikavat nez se dostane k operatorovi me osobne nevadi i kdyz se mi to parkrat stalo.
taky SIM karty mely nejlevnejsi aspon kdyz ja jsem si ji kupovala a vsude na me v oskaru byli hodni.
prvni na cem fungoval datovy prenos pres GPRS a podporovalo to jako prvni blackberry (jako mam to z praxe...proste ostatni site se nechytli...ani tuk)

co se eurotelu tyce. nafinteny arogantni zjevove. chteji penize. nic moc vyhodneho se nenaslo. jako meli tam jeden tarif co mi vyhovoval, ale jenom do site eurotel. kdyz po nich nekdo neco chtel trvalo to vecnost a nekdy to ani proste nevyresili. za to na operatora se clovek dostane hned.


t-mobile, mam zkusenost jenom s lidma, co lovili a konvertovali lidi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
mam vodafone

s prechodem od oskara k vodafonu se mi zda, ze firma ztraci pratelskou image (funny reklamy, tipicky hlas pana "Oskara", neformalni ton v samoobluze, fakturach apod.) Reklamy s pejskama uz jsou taky trochu mimo (Centrum, Seznam ...).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
mno ja mam T-Mobile a to z ciste praktickych duvodu, ze prakticky cele pribuzenstvo ma T-Mobile, tudiz kvuli volani atp. ...a T-Mobile uz tak nejak v rodine je uz od dob co Oskar jeste pomalu ani nebyl... byl jen duel mezi T-Mobilem a Eurotelem.... mno a od ty doby to u nas nikdo nezmenil a ja taky ne (ted je t ojeste utuzeno, protoze mame tak nejak tri telefony na jeden pausal u T-Mobilu, takze to asi jen tak pryc nebude)
A ostatni jsem nemela tu cest vyzkouset =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Kdybych si mohl vybrat tak nejdu ani k jedny z tyhle firem. Mam spatny zkusenosti se vsema a akorat O2 ma slusny help-desk.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
pockej si na ufona, ma prijit v lete Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Beru to zpatky. Zabit vsechny z O2. Prave mi neuznali reklamaci, takze mam doplatit asi 3500,-....pffff. A to ten telefon zase nefunguje (uz pujde znova do opravny).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
A kdyz darky tak pro vsechny Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
xg DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 208
Citovat
Mizufone... uz kvuli molikovi ^__^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xgOdeslat soukromou zprávuICQ
Duel - O2 vs T-Mobile vs Vodafone
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)