DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď ITG Efektivni hrani
ITG Efektivni hrani
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Robot narazil na docela zajimavy problem. Jedna se o to jeak efektivne odehrat danou pasaz v krouzku. Muzu vam rict, ze ani po tech trech letech me nic moc efektivniho nenapada a bylo by super kdyby nekdo poradil (ty crossy jsou vazne tezke). Pamatuju si ze i pred rokem (kdyz se hral Sweet), tak na tehle pasazich umiralo nejvic lidi.

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
No, to .. je celkem zajimavy.
Po druhem zkoumani me napadlo, ze bez crossoveru se to dava celkem blbe kdyz ses k obrazovce.

Ale diky URURURUR sipkam skoncis na UR (nohy celkem jasny jak zustanou) a zbytek se da udelat tak, ze se otocis (telem) po smeru hodinovy rucicek (jako oci jsou po smeru rucicek).

Neco jako tocni v QoL
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
neco podobneho je na konci Boom Boom Dollar na standart. Double-step is my friend. Pripadne triple step. To Kdyz stojim levou na dozadu a pravou davam L, U, R . Jde to dat jen jednim smerem (tim jakoby rozbalovacim, tj. dat tou pravou R, U, L neni u me tak presne). Zrcadlove prevracene (prava na D, levou R, U, L) to samozrejme jde stejne dobre.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
xsoft napsal:
No, to .. je celkem zajimavy.
Po druhem zkoumani me napadlo, ze bez crossoveru se to dava celkem blbe kdyz ses k obrazovce.

Ale diky URURURUR sipkam skoncis na UR (nohy celkem jasny jak zustanou) a zbytek se da udelat tak, ze se otocis (telem) po smeru hodinovy rucicek (jako oci jsou po smeru rucicek).

Neco jako tocni v QoL


Nojo ale to moc efektivni neni:). Ztracis tim stabilitu, presnost, rychlost. A ty double stepy taky nejsou zrovna moc rychly.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jiny zpusob me ted nenapada. URURURUR je celkem pekna cast na zapamatovani s tim, ze po tom tam muze byt otocka.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
U - leva noha, L - leva noha, D -prava, R - prava, U - leva noha, L - leva noha, D -prava, R - prava

nebo otocka.

EDIT: ad otocka. otocka je velmi efektivni pokud je to v pomalych skladbach a i efektivne se da pouzivat ve skladbach jako je treba afronova. muzes si vybrat double step (spravnym zpusobem), otocka, vice stepy (neefektivni), tip-toe/heel ...


Naposledy upravil S'Tsung dne út, 20.březen 2007, 17:14, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
S'Tsung napsal:
U - leva noha, L - leva noha, D -prava, R - prava, U - leva noha, L - leva noha, D -prava, R - prava

nebo otocka.


No jasne. Kdyz na to tak koukam tak to vychazi jako krasny tip-toe.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
jenom se clovek nesmi leknout a zacit "crossit" chce to hezky dva a dva, dve a dve...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
mno radsi se teda naucim tu otocku... ikdyz to je asi jenom u nas co hrajeme 4fun, co ? Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
tady se to rozjelo. musim tedy rict svoje zkusenosti. ptal sem se clouda, protoze sem nad tim dumal. vcera po skouknuti poradi kroku me samozrejme napadla jako prvni otocka (respektive jsou tam 2 otocky) a tak sem to hned doma zkusil natrenovat v edit modu na zpomalene pisnicce. zacal sem od rychloti 0.3x a zvysoval sem rychlost. ale u rychlosti 0.7x uz sem to prestal davat - prijde mi ze takhle rychle se tocit snad ani neda (na plne rychlosti songu), navic se mi po tom pekne tocila hlava a byl sem rad ze sem se udrzel na nohou Smile

otocka je efektivni (a navic vypada cool), ale proste se mi zda se mi nemozna.

koukal sem na videa, vsichni tam davali doublestepy (jak psala STS), a ja taky.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
Tohle mě taky zarazilo jak jsem zkoušel lehké experty a uvažoval jak tohle vyřešit a hned mě napadla otočka (chvili předtím jsem zkoušel otočky v bend your mind na které mě upozornil robot, mě samotného nikdy předtím nenapadlo, že se někde vůbec dá točit).
Tak jsem to zkoušel v editmodu a hnedka mi to přišlo, že se musím otáčet pekelně rychle abych ty šipky stíhal.
Bohužel zvýšení rychlosti točení znamenalo maximálně zamotání hlavy a naprostou nekontrolu nad tím kam šlapu (vedle aktivní plochy), navíc u softu to často končilo pokrčením padu a posouváním.
Asi tak po 15 minutách snažení naučit se při vysoké rychlosti točení kontrolovat šlápnutí jsem to vzdal a mrknul na youtube jak to tancujou jiní.
Double stepy mě překvapili a zárověň ujistili, že točit se tu je fakt nemožný.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Hraju to, jak rika S´Tsung a pripada mi, ze i ten rytmus v te casti k tomu svadi, takze to jde docela dobre. S presnosti je to teda ponekud horsi...vetsinou me to rozhodi spis do jakehosi poskoku.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Centime napsal:
Hraju to, jak rika S´Tsung a pripada mi, ze i ten rytmus v te casti k tomu svadi, takze to jde docela dobre. S presnosti je to teda ponekud horsi...vetsinou me to rozhodi spis do jakehosi poskoku.


Ale zadny jiny dobry zpusob asi neexistuje. Bud klasicky s tim ze ztratite rychlost anebo tip-toe a normalne jet dal.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
ITG Efektivni hrani
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)