DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Pulnoc useri -[logout]-
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 85, 86, 87  Další
Pulnoc useri -[logout]-
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
police Tuto diskuzi hlida, zamyka a odemyka vas bot ^Rimmer^ (rozvrh sluzeb) detective

______________________________________________________________________________________

Dnes to je plus minus tohle: Charlie_CZ, Filip-san, molik, Pulda, S'Tsung,xsoft (se asi vytratil?)
Vcera plus minus tohle: azarro, Filip-san, Hexeus, muted, SneG, xg, xsoft

To je tu ale zivo pres noc...hehe

Edit Xsoft/S'Tsung:
Prispevky, ktere nebudou odeslany v nocni hodinu, budou smazany. (I kdyz dotycna osoba ma za denniho svetla noc)


Naposledy upravil S'Tsung dne út, 3.leden 2006, 21:35, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
koukam ze to podrobne monitorujes ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tak ja na to taky koukam a vcera vecer jsem tu taky byla :wink:
Jen nevim jeslti je to vyhra nebo smula Confused

Muj nejpozdejsi prispevek sem je asi ze dvou hodin rano
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Ja jsem tu touhle dobou skoro kazdy den ^_^
a muj nejpozdejsi prispevek ... to nevim, ale radsi to ani zjistovat nebudu ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
jak ze jsem se vytratil?
ve ctvrtek jsem sel spat v pul seste rano, na obou icq jsem byl (ale ten den diky zmene optiky na koleji blbo)
v patek, okolo pate
sobota - dnes - no jeste ziju a pracuji na zombie mod
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Za pul hodiny tu mame puulnoc a tak vam prinasim aktualni stav uzivatelu. Tentokrat se ani nedivim, ze nas je tu miin konci vikend.
Mno aale abych porad jenom nekeca tady nas mate: Pulda, SneG, xg m ^___^ m
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
a co ja?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
A co ja? No nic, du spat .. za ani ne 6h vstavam.
..(jen nechtejte potkat Xse v nevyspalem modu)..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Me tentokrat nesel net :wink:
Aspon jsem sla spat pred pulnoci ...

(ale ospala jsem stejne)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Very Happy kdyz jdu spat pred pulnoci tak vstavam v sedm, a kdyz po pulnoci tak nekdy okolo obeda, takze velice zvazuju jak dlouho tu budu strasit Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Aha to ja ne ... Clekem bez rozdilu vstavam v 6:30 ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Anonymní DDR portal


Citovat
Mno nejak jsem vas tady nevidel a tak se "xsoftOVI" a "S'Tsung" omlouvam. Ale mam pocit, ze v tu dobu ste tam vazne nebyli napsany.... mno nefim
Behem tejdne vstavam ve 4 (rano) takze nevim jak casto se tady kolum puulnoci budu vyskytovat Very Happy Aale pokusim se..
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ha, chudaku ... to bych asi neprezil ... i kdyz bylo li by to do prace tak bych si asi zvykl
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Bee_Boo napsal:
Ha, chudaku ... to bych asi neprezil ... i kdyz bylo li by to do prace tak bych si asi zvykl



Oops, zapomnel jsem se asi prihalsit..
nee neni to do prace, ale do skoly a clovek si zvykne... (spat ve skole Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
16.dubna 2005 0014 : vypis uzuivatelu --azarro, molik, SneG
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Pulnoc useri -[logout]-
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 87  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)