DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Hledam jeden DDR song
Hledam jeden DDR song
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Nema nekdo ten DDR song (asi z 6teho mixu) od tehle zpevacky?



Nebo jestli vite aspon nazev, tak ho sem napiste ... ehm .. napiste ho BILE (treba tuhle pisnicku zna jeste nekdo a aspon si overime vase vedomosti ... Kdybyl to byl Kyle tak ho poznate protoze to je chlap, ale co tohle? Btw, Lee Hyun Jung to neni)




























vvv\ odpovedi prosim bile /vvv
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Pisnicky od ni mam v Beroune a je to ze sedmicky. No nevim jestli ji nekdo pozna podle vzhledu a ne podle hudby.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak tuhle zenskou doufam znam. Delala snad i neco do IIDX 9. Jmenuje se Horisawa Maiko (doufam), ale songy jsem si nepamatoval. Ty jsem si nasel.

A vypada to jako dost znama osobnost, protoze by google spolupracovala i na necem z FF.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Urcite se to prijmeni pise takhle? I kdyz ona ma jeste 2 prezdivky, tak by to mohlo ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
tuhle osobu sem v pondeli potkal na Palmovce... hmmm, sem nevedel ze nekdo ma songu v DDR i IIDX je v CZ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
ze by prevlecena stsung mela songy v DDR a IIDX ? Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
To jsou mi veci .. vy ji znate snad osobne ne? Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Kdo vsechno jste cetl tento topic? Opravdu jste me nepoznali, ze jste nic nenapsali? mozna se chcete vyhnout trapasu, ale pokud vam ta fotka opravdu nic nerikala, nebyl aspon trochu maly zajem zjistit, kdo dana osoba je? (pokud by nahodou mela neco spolecneho s DDR)?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
S'Tsung napsal:
Kdo vsechno jste cetl tento topic? Opravdu jste me nepoznali, ze jste nic nenapsali? mozna se chcete vyhnout trapasu, ale pokud vam ta fotka opravdu nic nerikala, nebyl aspon trochu maly zajem zjistit, kdo dana osoba je? (pokud by nahodou mela neco spolecneho s DDR)?


Tak uprimne nepoznat osobu, ktera je pod souvislou vrstvou make-upu, nepovazuju za zas takovy fau paux, stejne tak negooglit hned kazdou osobu na kterou narazim. ja taky podle fotky nepoznam vyvojare PHP nebo cleny W3C, i kdyz me jejich produkty vicemene zivej.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
priznam se ze jsem te opravdu nepoznal
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
já se upřímně přiznávám, že mě to taky na první pohled nenapadlo, ani vzhledem k tomu jak to bylo podáno mě nepřišlo důležité se nad obrázkem zamýšlet, neboť žádné zpěvačky z DDRka neznám a podle vzhledu určitě nepoznám...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
:-O Ja jsem tenhle topic nejak filtroval, protoze sem myslel ze se tyka nejakeho J-Popu, ale kdyz ho ted ctu tak

1) Fakt jsem nepoznal Smile
2) Hlasky nekterych lidi (puvodne mnou nepochopene) v novem svetle opravdu stoji za to Smile

EDIT: Ono to bude taky tim ze sem se predtim ani neobtezoval ten obrazek zvetsovat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jojo diky za komentare. Aspon je ted vse na prave mire a clovek vidi jak jste na tom byli vy a co jsme vam pripravili my.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Cloud napsal:
Ja bych prosil odemknout ten topic o japonsky zpevacka. Chtel bych vedet jak to teda dopadlo.


Kdybych nerikal at si vse nejprve prectes nez neco napises vid Wink Aspon je videt jak kdo pozorne cte. Takze jedne jednou:
_____________________________________________

citace:
NX-306 napsal:
tuhle osobu sem v pondeli potkal na Palmovce... hmmm, sem nevedel ze nekdo ma songu v DDR i IIDX je v CZ...

> asi to bude nekdo, kdo byl v Praze
Seqoy napsal:
ze by prevlecena stsung mela songy v DDR a IIDX ? Smile

> seq. rika ze je to STsung (ten bily text se musi prejet mysi, nebo stisknout ctrl+a)
xsoft napsal:
To jsou mi veci .. vy ji znate snad osobne ne? Wink

> tak nejak receno, ze na to prisli
Yzergin napsal:
priznam se ze jsem te opravdu nepoznal

> ze jsem "te" nepoznal = ze nepoznal sts
Jenda napsal:
2) Hlasky nekterych lidi (puvodne mnou nepochopene) v novem svetle opravdu stoji za to :)EDIT: Ono to bude taky tim ze sem se predtim ani neobtezoval ten obrazek zvetsovat

> receno, ze mu to taky doslo a ze zpetne to vypada dost "vtipne"


A pokud to porad neni jasne, tak odpoved je: S'Tsung
(pro ty co cetli jen posledni vetu, tak tech 5 quotu nahore je taky novych)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Hledam jeden DDR song
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)