DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď den blbec
den blbec
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
dneska v praci mam den blbec. resp. vsichni. uz od sesti rana se veci vylozene s*rou. jako fakt. data ktere melly byt v devet nakonec byly v poledne. ztratilo se xy domacnosti. neprisly smsky z domacnosti. ja jsem udelala spatne specifikovanou zpravu a kdyz ji udelala jina osoba dobre tak se do toho souboru nemuze nikdo dostat. nejde plno programu. databaze nesla. server spadnul....no proste...fakt NIC.

nova nenahrava., cr1 nenahrava proste nic...

no tak nakonec vzniklo tohle

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Me se zase stalo, ze jsem po obede sel pro znamku na litacku (legitka). Tak si stoupnu asi jako 10ty do fronty a vesele si cekam. Kdyz jsem byl 5. tak slysim, jak se clovek u okynka hada, ze daval 700 a zenska mu vratila na 500 (joo, uz od pohledu vypadal desne slusne a ze si to vubec nevymyslel). Takze se pokladni uz nastvala, ze zavola nekoho kdo ji prepocita kasu a zavrela na hodinku okenko.

Zitra se tam nestavim, protoze na Florenci bude dost *********** * * ***** asi proto, ze v Hiltonu bude pan. Trava.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
jaz DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 18.03.2007
Příspěvky: 11
Citovat
Dneska určitě vedu já, protože nás ve dvě v noci vytopili sousedi prasklou stoupačkou, zastavit se to povedlo lehce po třetí. Do rána se sušilo a zachraňovalo a pak hurá zvesela do práce. Komplet mokrej strop v koupelně, půl obýváku, kuchyň též, spadaná omítka a ještě ke všemu to žuchlo do rozvěšenýho vypranýho prádla. Z tapety je žmolek.

Má to i pozitivní stránku a to tu, že nám to nenateklo 1) do postele 2) do počítače 3) do televize a pak taky to, že se v srpnu stěhujem, tak je mi to stejně celkem jedno (kdyby ne, tak jsem z toho na prášky). Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jazOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

den blbec
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)