DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Chat o tom co prave bezi v televizi
Chat o tom co prave bezi v televizi
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Citovat
Tak copak ted davaji v telce? Cp budou dneska davat? Pojdte si o tom pokecat live.
Arrow program

Koukam ze prave jede na Nove Tuxedo a vecer nam davaji Critters II. Noo, zajimave
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Citovat
skoda kdyby ty critters byly driv, tak bych koukal. ja jinak na televizi moc nekoukam, jen na arabelu, simpsnovi a disney serialy (neco jako moje povinna cetba).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Citovat
V podstate za posledni rok na tv nekoukam vubec, jen vcera jsem nahodou naladoval znova kanaly a nasel jsem prvni dil RedDwarfa. Obcas tam ale clovek nejakou klasiku najde.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Citovat
Nebo obcas bezi nejaky pekny hudebni vybery, ale vetsinou okolo jedne rano.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Citovat
Od te doby, co mam broadband, jsem televizi zapnul jen parkrat - na hokej, obcas na ceskou Stargate a na film Vodni Svet. Od te doby, co mistni kabelovka menila frekvence se na TV uz nedivam vubec, jelikoz jsem liny preladovat terminal.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
lady_leia DDR portal
Uživatel
Uživatel

Citovat
televizi nemam uz tri roky a ani mi nechybi. Mych 200GB neshlednuteho anime a serialu mi dava docela slusnou a hlavne kvalitni nahradu podle mych predstav Smile
Ale kdyz jsem jeste tv mela, tak jsem vetsinou koukala na nejakou vybranou telenovelu, Komisare Rexe a zpravy na ct1 Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele lady_leiaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Citovat
LoL TV... ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
stribro DDR portal
Support team
Support team

Citovat
asi tak... neposledy jsem se, myslim, dival na nejaky dokument o potopeni Bismarcku na nove... nebo mozna jeste potom neco o Hirohitovi, uz nevim...
Pravda, kdyz jsem se nudil na chate, tak jsem se kouknul na neco s Eddie Murphym - tatovska skolka nebo tak. Bylo to tak nadherne stupidni az jsem nemohl odtrhnout oci od obrazovky.

Jinak ale celkem fajn je House, i kdyz ne ze bych to nejak extra sledoval. Stargate vetsinou nestiham, k tomu kvalita neni co byvala (a na IsoHunt verzi si alespon clovek procvici engrish)
Vzhledem k tomu, ze program nesleduji, tak cas od casu zalituji, ze mi utekla nejaka zajimava vec, ale jinak si zivot bez televize celkem uzivam. Uz jenom kvuli tomu, ze diky nadhernemu vynalezu internetu nemusim trpet silenym ceskym dabingem (mimochodem... kdo z vas otaku slysel dub Naruta na Jetixu?).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Citovat
stribro napsal:
mimochodem... kdo z vas otaku slysel dub Naruta na Jetixu?

Tak na Jetixu davaj furt dokola asi 20 dilu, takze zas tak hrozna ujma to neni Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Citovat
co se dabbingu takovych anime tyce tak mi stacil dabbing na MCM Europe. Na nemcich to bylo lepsi...a co se Jetixu tyce, vim o tehle stanice jen ze zpravy, co jsem pro tu televizi delala. jako docela sledovala televize BTW. ale teenagerama. no nevim ani co tam davaji...

jinak kdyby vas zajimalo co je nejsledovanejsi tak je to - Ordinace v ruzove zahrade^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Chat o tom co prave bezi v televizi