DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Takze - kde ho sehnat?
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Takze - kde ho sehnat?
fuxoft DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 30.07.2004
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha
Citovat
Fajn - takze da se nejak rozumne sehnat "hard pad" pro pripojeni k normalnimu Playstationu/PS2??? Tech "soft padu" mam celkem znacnou spotrebu. "Hard pady" vidim na zahranicnich online shopech a postovne vetsinou stoji vic nez samotny pad.....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele fuxoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
No, rozumě. Někdo chtěl koupit Arrow http://www.lik-sang.com/info.php?category=237&products_id=3221& ale po:
citace:
Shipping via UPS: €104.00 or £69.87 Recommended!
Shipping via UPS C.O.D.: €120.00 or £80.61 (No additional charges)
si to možná rozmyslel. ALe když si na soft-pady "hodnej" tak taky dobře slouží.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
fuxoft DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 30.07.2004
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha
Citovat
xsoft napsal:
ALe když si na soft-pady "hodnej" tak taky dobře slouží.


Nevim co presne ma znamenat "byt hodnej", ale ja na nich tancuju. Smile A vzhledem k tomu, ze mam 100 kilo, tak malokdy vydrzi vsechny kontakty dyl nez 3 mesice...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele fuxoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Fuxoft: tak kolik pak padu mas za sebou. Ty asi hrajes dlouho, co? (nemas na strankach zminku o DDR?)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
fuxoft napsal:
xsoft napsal:
ALe když si na soft-pady "hodnej" tak taky dobře slouží.


Nevim co presne ma znamenat "byt hodnej", ale ja na nich tancuju. Smile A vzhledem k tomu, ze mam 100 kilo, tak malokdy vydrzi vsechny kontakty dyl nez 3 mesice...

Být hodnej = nedělat efekty ve stylu:

-začátek songu: skočím na senzory ze skříně pro lepší efekt
-konec songu: předpřed poslední šipku dám levou nohou, předposlední šipku pravou nohou, na poslední šipku zabodnu nůž / hodím kočku .. asi tak nějak Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Xsoft: lol. Hele ja budu na sve pady hodna, ale to co mam doma je nefunkcni...tomu je to jedno.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Hele .. nasel jsem to (sice trochu anglicky, ale porad dobry):
citace:
...The ddr machine is pretty sturdy, as it must take a lot of constant abuse. Keep this in mind while you play ddr. Stomp hard on the pads for effect. Launch yourself over the bar so hard that the front end of the machine tips up. Destroy those stupid cardboard inserts they glued to the machine. That's the most important one as it will allow you the space necessary to climb up on the machine and jump off it onto the pads.

In all seriousness however, you should not go out of your way to destroy the ddr machine while you are playing it, since it costs about $10,000, but don't treat it like some fairy boy either. The exception is keeping the pads clean. It is usually snowy and/or wet outside, so for everybody's sake WIPE OFF YOUR SHOES before playing the game, and if the pads are wet, wipe them down....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Re: Takze - kde ho sehnat?
evilmind DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 30.07.2004
Příspěvky: 12
Citovat
fuxoft napsal:
Fajn - takze da se nejak rozumne sehnat "hard pad" pro pripojeni k normalnimu Playstationu/PS2??? Tech "soft padu" mam celkem znacnou spotrebu. "Hard pady" vidim na zahranicnich online shopech a postovne vetsinou stoji vic nez samotny pad.....


No ja uz jsem se vicemene smiril s tim, ze nezbude nez zaangazovat nekoho sikovnyho (protoze to ja rozhodne nejsem) aby mi hardpad postavil. Protoze 200 dolaru za postovny proste nedam uz z principu. Ale zatim bohuzel zadnou obet vyhlednutou nemam...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele evilmindOdeslat soukromou zprávu
jtk DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 56
Bydliště: Studénka
Citovat
fuxoft: můžu se zeptat, jakou značku softpadů používáš? Abychom věděli, co nekupovat...

Jinak mám manuálně zručného kámoše, kterého jsem přesvědčil, ať mi hardpad vyrobí. Prozatím vyrobil něco na bázi Arrowhardwood padu a až na trošku větší hlučnost to docela jde. Až do konce prázdnin budem jeden nebo druhý na dovolené, ale pak máme v úmyslu ve výrobě (a testování různých provedení) pokračovat. Třeba z toho něco použitelného i vznikne Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jtkOdeslat soukromou zprávuICQ
evilmind DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 30.07.2004
Příspěvky: 12
Citovat
jtk napsal:
Jinak mám manuálně zručného kámoše, kterého jsem přesvědčil, ať mi hardpad vyrobí. Prozatím vyrobil něco na bázi Arrowhardwood padu a až na trošku větší hlučnost to docela jde. Až do konce prázdnin budem jeden nebo druhý na dovolené, ale pak máme v úmyslu ve výrobě (a testování různých provedení) pokračovat. Třeba z toho něco použitelného i vznikne Smile


Hmm, ten se mi teda fakt moc libi. Cim je zpusobena ta hlucnost? Z toho schematu jsem teda ne uplne presne pochopil jak je zajisteno, ze ty kontakty nezustanou sepnuty, zvlaste kdyz ty dreveny dily vypadaji na to, ze bez nejake specialni upravy budou drhnout samy o sobe...
Kazdopadne je to inspirujici, az doted jsem premyslel spis nad plexisklem v kovove mrizi...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele evilmindOdeslat soukromou zprávu
jtk DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 56
Bydliště: Studénka
Citovat
No, ono u toho originalniho hardwood padu je stred vyplnen nejakym molitanem, na kterem je polozeny prostredni kontakt. Ty ocelove pasky po obvodu se vypodlozi a dosroubuji tak, aby byly jen o malicky kousek nizsi, nez je vyska toho molitanu.
Ja jsem zvolil ponekud jednodussi reseni - vespod mam 3mm drat ohnuty do tvaru Z, na tom je jeden kontakt a zespodu na "tlacitkach" je plech a k nemu je pripajeny druhy drat. Cele to drzi na ctryrech kouscich tuhe peny, kterou jsem seriznul na potrebnou tloustku a umistil do rohu.
Pokud se tomu drevu poctive zahladi hrany a necha se tam trochu vule, tak naprosto nejevi snahu nejak drhnout.
Hluk je zpusobovan prave narazy tech drevenych ctvercu do podlozky. I kdyz je to posun jen o cca 1-2 mm, kdyz se na to dupne, tak to proste je slyset...
Idealni by samozrejme byl Arrow DDRHomePad, ale na to (zatim) nemame Confused
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jtkOdeslat soukromou zprávuICQ
fuxoft DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 30.07.2004
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha
Citovat
Takze: Za mesic jedu do Tokia a uvital bych, kdyby mi nekdo sdelil adresu KONKRETNIHO OBCHODU, kde se da koupit Hard Pad. Byl jsem tam predloni, byl jsem v pul tuctu videohernich obchodu, meli tam USB rybarske pruty, USB ovladace lokomotivy, soft pady, ale Hard Pad NIKDE!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele fuxoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Co na to říct, snad jen pěkné Googlování a pokud při objednání více kusů bude sleva, nějaké nám přivez Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
cr-evropa-kanada
kabakov DDR portal
Anonymní

Citovat
nemohli by jste mi pls doporucit kde sehnat nejak levne nejaky hard pad, jak procitam toto forum tak to vypada ze v CR se asi nic nesezene. Jsem nyni v kanade a premyslim jestli si to nekoupit jiz zde, ale nevim jestli bych to dokazal nejak bezpecne prevezt, ale kdyz pisete ze postovne pri objednani ze zahranici do CR je tak vysoke, tak mi asi nic jineho nezbude. Prosim o rychlou pomoc, jiz se muj pobyt zde krati a potreboval bych to pripadne objednat
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
No o obchodech v kanade mame bohuzel stejne informace jako ty - zadne, takze ti asi nebude nez hledat na netu, google a spol jsou celkem vykonne nastroje :/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Takze - kde ho sehnat?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)