DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 29.6.-8.7.2007, Chotebor, DDR@FF07
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Ja a DDR@FF07:
Urcite se prijedu podivat
38%
 38%  [ 7 ]
Patrne se prijedu podivat
16%
 16%  [ 3 ]
netusim
16%
 16%  [ 3 ]
neprijedu se podivat
22%
 22%  [ 4 ]
Xsofte, smaz tenhle nepratelskej propagacni post
5%
 5%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 18

Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak ja jsem se vratil z Chotebore. Bohuzel ne domu, protoze se mi prestavuje byt, ale jsem u Pavla (zitra to bude asi u Hexe:)). Dekuju Sniperovi a Aki za VYBORNE zvladnutou DDR linii. Na dva lidi to byl fakt vykon. Potom dekuju lidem z Corfixu a nasi nove Yu-Gi-Oh! komunite, protoze bez ni by to nebylo ono.

Nekolik giga fotek a report dodam co nejdriv.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Cloud napsal:
Na dva lidi to byl fakt vykon.

Je to jenom muj pocit, nebo tam ti lide byli tri?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Stribro: Neni, hlidala tam jeste Atelwen (budiz mi odpusteno za komoleni nicku, ale vite asi koho myslim Smile ).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Centime napsal:
Atelwen

Neni co odpoustet... trefa do cerneho. (Ach ty nicky)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
stribro napsal:
Cloud napsal:
Na dva lidi to byl fakt vykon.

Je to jenom muj pocit, nebo tam ti lide byli tri?


Pravda omlouvam se. Atel tam byla taky skoro porad. Nejlepsi bylo jak Sniper bydlel u tech padu Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
FFko bylo good (resp. tech par dni na ktere jsem tam byl). Dik vsem kteri se za to zaslouzili. : )

Yu-Gi-Oh suxx.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Pulda napsal:
FFko bylo good (resp. tech par dni na ktere jsem tam byl). Dik vsem kteri se za to zaslouzili. : )
Yu-Gi-Oh suxx.


OT: Umri tlamo Cool , mimochodem neni zac Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Pulda: Myslis Yu-Gay-oh! ? Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
ani z magicu ani z yu-gi-oh si nedelejte srandu. jsem magicar a u toho zustanu, ale yu-gi-oh neni spatna hra a je kolem toho dobra komunita lidi. v cizine je to lepsi nez zde.

MtG by potrebovalo znova probudit, ale to vypada, ze se asi moc nestane....

Prelakavat hrace jinych her na neco jineho take neni moc pekne. ale proc to nezkusit prozkoumat a pak se rozhodnout. ale ne pojd si zahrat tohle je lepsi nez ehm tamhleto nebo co zrovna dotycny hraje etc.

Obe hry maji sve pravo tady byt a koexistovat.


ad FF: jsem rada, ze jsem tam byla i kdyz program teda asi nic moc. ale mohla jsem pokecat s par lidma a potkat stare zname a to bylo dobre.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Cloud napsal:
mimochodem neni zac Cool


Pulda myslel me, protoze ja jsem na nej byla uplne ze vsech nejhodnejsi, ze jo, Puldo ? ;p
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
wtf is u gai oh ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
FF07 - co se tyce DDR tak mohu za sebe pochvalit Sniper za zvladnuti situace, hlidani padu (vcetne vstavani) a soutezi.
Program na FF za moc nestal. Jel jsem se tam podivat hlavne za lidma a to se mi povedlo. (+ST svatba +Zelenka). Potesila i nocni particka UTs lidma od nas a nauceni par novych her (vid Martine .. ten Fluxx, to je ale hra).

Fotak jsem nebral, jel jsem se tam podivat jako ucastnik. Takze jestli ma nekdo fotky, nebo report, rad si prectu.
Mimo to se dohodlo par veci na AdVik a cestou na FF se dodelal trailer na sipku 3 (link na YT nebo ADV strankach).

Prednaska o C&C byla dobra, soutez na Zaklinace spise lol, Zelenka tady rekl neco noveho (btw, vi co je DDR).

Btw, jak dopadla obracena-shovka? Nasli jste "vsech 10" nebo nekdo volal Pravdovi?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
S'Tsung: Komunita kolem Yu-Gi-Oh! muze byt fajn, atmosfera, pribeh, graficke zpracovani karet (atd. ... komu se co libi je vec osobni preference) taky, ale ja jsem reagoval na technickou stranku hry. Kdyz se tedy vyjadrim vazne, tak zabavne mi to celkem prijde a klidne si to nekdy rad zahraju (s cizim deckem xD), ta hra ale rozhodne nema takovou strategickou hloubku ani tolik moznosti jako Magic... sry, ale proste je to tak Smile a nikdo z vas tu nehraje/nehral Magic na dostatecne urovni k tomu, aby mi to rozmluvil.

ad. "MtG by potrebovalo znovu probudit" ... MtG je oproti ostatnim CCGs probuzene az dost Smile ... spousty turnaju, z toho velke mnozstvi z nich o docela tucne prizemoney (a i v CR se porad neco deje, i kdyz s cenama od Blackfiru je to horsi) celkem ukazuje rozvinutost te hry. Jestli mas na mysli nove edice ktere vychazeji atd., tak to chapu, co se tyce flavoru, je to dost jine nez driv a dost lidem se to pochopitelne nelibi, ale ja se divam spis na to jak se ta hra hraje a z tohohle pohledu se mi nove karty libi.

Prelakavani hracu jinych her mi neprijde jako nic spatneho, je vec kazdeho pro co se nakonec rozhodne a konkurence mezi jednotlivymi hrami nuti jejich vyrobce dbat na kvalitu ^_~

xsoft: O cem byla C&C prednaska? Tusim, ze o jednotlivych pribezich a o tom jak se ty hry vyvijely... nebo snad o strategii?
Mas C&C3: TW? Mohli bysme dat game ... ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Seqoy: hmm, noo, tak nejak ani nevim ^_^
muzes mi to na adviku pripomenout Smile

(S'Tsung, prip. Cloud: jestli se o tom chcete jeste bavit, tak si na to zalozme topic)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Pulda napsal:
xsoft: O cem byla C&C prednaska? Tusim, ze o jednotlivych pribezich a o tom jak se ty hry vyvijely... nebo snad o strategii?
Mas C&C3: TW? Mohli bysme dat game ... ^_^


Prednaska - historie, teorie, projeti dilu (nic o tom jak se to hraje, coz bylo fajn). Teorie o tiberiu a podobne. CC TW nemam, mam CC TW KE Wink.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
29.6.-8.7.2007, Chotebor, DDR@FF07
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)