DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď czech-ddr.info v zari konci
czech-ddr.info v zari konci
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
czech-ddr.info v zari konci. asi tak. mozna se rozhodnu s tim udelat jeste neco jineho nebo to smazat driv nez to v zari dobehne, ale uz tu domenu nechci ani videt a nehodlam chodit ani sem. ale stejne se mi to asi nepodari jinak.

takze asi takhle. prozatim mam v planu v zari nezaplatit.

to znamena, ze nebude

galerka
czech-ddr.info stranka s info o hrach, reporty, videa, kody a jine
blog a vse na nem
fotky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
ok, tvoje rozhodnuti
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
skoda....je to jedna z mala stranek, kterou pravidelne sleduju
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
cloude nechapes wo co go tak radsi nic nerikej. xsoft taky nevedel.
davam vam to navedomi. a nechci zadne je to moje rozhodnuti. protoze moje rozhodnuti to neni.

ale vypada to ze nema cenu ani nic oznamovat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
no nic vidim, ze si to tu vsichni naplno uzivate. ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
No, jinak tu mozna ta stranka byla moc brzo. Kdyby se objevila o rok pozdeni (nebo 2) treba by se na ni nahlizelo jinak.

Jinak proc mam takovy pocit, ze nikdo poradne nevi pro koho je stranka a informace jsou urceny.
Clovek by si asi rekl, ze pro vsechny novacky, co nevedi co je DDR a ono je to prave naopak a jeste trochu naopak.

.. z toho by se odvijel i onen "hlas", ktery by mohl rici, co by tam rad videl.

Jsme na foru ne? Diskusnim .. tak pojdte diskutovat Wink treba se nekam dostaneme.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
S'Tsung napsal:
no nic vidim, ze si to tu vsichni naplno uzivate. ^_^


Sorry ale fakt jsem neodolal Cool .

Tak pokud ti konci hosting tak se asi neda nic delat, ale web se da vzdycky presunout nekam jinam ne ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
chjo lol Smile mozna bych radeji mlcel nez se snazil za kazdou cenu neco rici Wink)))
hosting nekonci - hosting je u naoty (= to kde jsou ulozeny soubory) a taky muze byt kdekoliv
konci registrace domeny a ehm .. registratori chteji penize vzdy, takze neboj, vzdy to jde prodlouzit a i prevest jinam (kde je to levnejsi nebo drazsi)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
spis proto jde o to ze o ty stranky nema nikdo zajem. je to tak, ne?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Robot2037 napsal:
spis proto jde o to ze o ty stranky nema nikdo zajem. je to tak, ne?

No .. ne.
Jinak, kdyby "ano", pak kdo by to podle tebe mel byt ..?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Kvalita diskuze koukam dokonale odpovida kvalite prispevku O.P.

Dejte vedet, az tu budou nejake informace, jine, nez jen touha "ponizene se nas vyptavejte". Me by to sice zajimalo, ale tuhle hru hrat nebudu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
xsofte, ja si diskuzi predstavuji jako vymenu nazoru a informaci, za ucelem dospeni k nejakemu zaveru nebo ziskani novych poznatku. Promin, ale to, ze napises "pojdme diskutovat" a pak tady pred ostatnimi tajis tobe zname fakty a nutis je "ponizene se vyptavat", jak rika Deirh, mi prijde celkem lol. Smile Nerikam, ze si ty informace nemuzes uchovat v tajnosti, ale bud je sdel, nebo nevybizej k diskuzi... (protoze tohle fakt diskuze neni)

(a nepisu to proto ze bych chtel vedet o co jde ... myslim, ze to celkem chapu)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Zase všichni tajemný jak hrad v Karpatech. Opravdu mi to není příjemné, já hádanky rád, ale co se týče vážných věcí, raději bych je nechal stranou.
Osobně nevím co bych toho pro existenci takové stránky mohl udělat více. Já na ty stránky chodím rád. Neříkám, že něják zvlášť pravidelně, ale rád. Takový prostý český člověk, který za 20 let svého života nevytáh paty z domu, si rád přečte jaké to je ve světě a to samé platí i o deníčcích, protože S'Tsung je fajn cestopisec a přinejmenším zajímavý člověk. Jinak co se zbytku týče, snad všichni musí uznat, že to je tak na jedno přečtení, případně stačí vědomí, že to tam je až to bude potřeba. I jsem tam pár tápajících lidí odkázal. Takže já opravdu nevím.
Pokud jde o aktivní feedback, což je tak jediná věc co mě napadla, obávám se, že je třeba se smířit s tím, že u takového typu stránek se ho člověk nedočká a musí si vystačit s výsledky počítadla návštěvnosti. Buď to dělá protože ho to baví a neočekává žádný tisíc děkovných dopisů nebo to nedělá.
Todle už je opravdu jen její rozhodnutí a musím říct, že plně chápu jestli v tom kvůli zmíněnému nechce pokračovat. Ale jak jsem řekl, bude mi to určitě líto.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
czech-ddr.info v zari konci
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)