DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Trading card games a vy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Cloud napsal:
Shivan se hral i nekdy mimo wild firy ? Jinak karta to byla podle me ve sve dobe hodne slaba...stacil terror nebo swordy. Ten modry 5/6 djin byl daleko lepsi. (tusim mahamoty)

Njn, na toho terror ani swordy neplatily. Lol Cloude ^_^
Shivan dragon je jako takovy lepsi, duvod proc se vic hral Mahamotti Djinn byl, ze litaci potvora za 6 many je moc pomala do agresivniho cerveneho decku, ale idealni jako victory condition do modreho controlu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Pulda napsal:
Cloud napsal:
Shivan se hral i nekdy mimo wild firy ? Jinak karta to byla podle me ve sve dobe hodne slaba...stacil terror nebo swordy. Ten modry 5/6 djin byl daleko lepsi. (tusim mahamoty)

Njn, na toho terror ani swordy neplatily. Lol Cloude ^_^
Shivan dragon je jako takovy lepsi, duvod proc se vic hral Mahamotti Djinn byl, ze litaci potvora za 6 many je moc pomala do agresivniho cerveneho decku, ale idealni jako victory condition do modreho controlu.


Jo uz si vzpominam. Akorat je fakt, ze jsem ho nikdy nevidel moc hrat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
zajimave, ja mam zase ze zkusenosti to ze se hrali jak mahamoti djinn (to je teda taky vykopavka) tak shivan dragon. v tyhle dobe zrovna to vypadalo tak se mlatili navzajem cervene agr. decky a modre kontroly. a zrovna je to neco, co me k magicu pritahlo a hrozne se mi libilo. ale vzdycky jsem fandila cervene a drakum (i kdyz pravda, moc lidi, co hraje draky neznam).

v te dobe jsem ale pobyvala v americe a nevim jak scena vypadala tady.

(i kdyz mam takovy pocit ze "shivan prisel do hry a prezil" bylo castejsi nez kdyby ho sejmula bila nebo cerna. i kdyz ten terror jsem parkrat zazila na vlastni kuzi. - mozna proto ze cerna a bila byli trochu v pozadi (aspon v mem okoli))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Už jsem se chtěl čertit, že jste vynechali Pokémon TCG, ty jsou úpně ultimátní. Naštěstí Trin to zachránil svou nevědomostí. Ano seriál byl natočen díky masivnímu úspěchu první generace her, jenže dost proti myšlenkám původních tvůrců. Pokémoni například původně vůbec neměli mluvit, na GB vydávají jen charakteristické zvuky (které většině lidí přijdou úplně stejné, ale znám maníka, který jich dokáže přes 300 jednoznačně identifikovat). Ale to jen tak na okraj.
PTCG se u nás přesto že už dávno opadla mánie hraje docela dost. Mě osobně uchvacuje právě tím, že tam není milióny druhů karet se záhadnými schopnostmi a nejedná se o žádné nepředstavitelné bitvy obřích armád a velkých území. Je to takový pěkný komorní souboj, ve hře maximálně jeden Pokemon (další eventuelně připraveni na střídačce) a krom Pokémonů a energií (které se attachují neoddělitelně přímo na Pokémony) jen pár předvídatelných bonusů jako léčení damage nebo nějaké čachry s kartami. Celá strategie spočívá na výběru vhodné kombinace Pokémonů a jejich vývojů, kde každý má samozřejmě jedinečné schopnosti. Myslím, že je to velmi věrné samotným soubojům v GB RPG hrách.
Jestli byste si to chtěli zkusit, existuje gameboyová TCG hra, hratelná samozřejmě na emulátoru. Měl-li by někdo zájem najdu/pošlu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Trading card games a vy
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)