DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď kubago - šlape na trinpadu
kubago - šlape na trinpadu
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
Nick: kubago
Povolání: student
Věk: 20
Jméno: není podstatné
Bydliště: Opava (studium Brno)
Pad: 1x green trinpad, 1x ignition softpad v3
SW a HW:: ITG2PC a Stepmania 3.95 CVS na notebooku
Speedmody: 1x-3x
Perspektiva: overhead
Hraju co: ITG, DDR a PIU
Hraju od: 1. 10. 2006
Poslouchám: trance, electronic
Miluju: bemani hry Smile
Nenávidím: lež

Jak jsem se setkal s ddr/itg:
O prázdninách 2006 jsem byl s kámošem (zennie) na návštěvě lidí ze symbianfora v Praze. Inu do hospy dorazil i Robot2037, který ten večer začal nenápadně rozesívat podvědomí o ddr. Pro mě to novinka nebyla, už jsem to viděl v různých filmech apod. Nabídl, že bychom mohli další den zajít na arkádu ale pak to nějak padlo (zvítězilo celonoční sledování anime). Později během září mě do ddr robot zasvětil trochu více, já si stáhl stepmanii a tak mě to chytlo i na blbé klávesnici, že za dva týdny jsem objednal pady (s tím, že jsem to nikdy předtím nezkoušel, šel jsem v podstatě do neznámé věci). Pady dorazili dle očekávání a od té doby hraju v podstatě denně.


Screeny budu dodávat avšak ne často neboť zapomínám dělat screeny. (kdo má čas na to myslet když se skvěle baví Smile )
Pokud moje paranoia dovolí, možná bude i nějaké video.


Naposledy upravil kubago dne po, 25.leden 2010, 21:21, celkově upraveno 4 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
ruzny screeny tak z posledních dvou týdnů.








Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jee .. tolik medium hvezdicek. Tomu rikam presnost. To tedy hrajes na softpadu s ITG timmingem?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
xsoft napsal:
Jee .. tolik medium hvezdicek. Tomu rikam presnost.

Je to muj zak, tak co bys cekal Razz Cool
je nejlepsi ze vsech lidi co sem naverboval na DDR a hraje velmi dobre.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
xsoft napsal:
To tedy hrajes na softpadu s ITG timmingem?

jj s ITG timingem. Bez foamu v padu... lepší simulace hardpadu Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
Konečně po dlouhé době jsem pocítil viditelný posun k lepšímu (dělali mi velké problémy streamy)
a dneska se mi povedli opravdu krásné výsledky, tak se s nima chci pochlubit Smile

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
wow, ty ses teda blazen. proc si s nama nehral feet of fame? pekne vysledky a jen tak dal. koukam, ze ne jenom robot tady je^_^.

a nerekla bych, ze mas problem se streamama. aspon podle vysledku to tak nevypada. tam to spis vypada na presnost, ktera se nekam schovala. prosimte kdo da fleadh uncut si nemuze stezovat na to ze nedava streamy^_^.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
ja porad rikam ze kubago je velmi dobry hrac, ale nikdo me asi nevnima. tak aspon vidite ze nekecam. Wink
i kdyz ten fleadh uncut prekvapuje i me (tedy soudim podle toho ze me nejde) Smile
ad presnost - myslim si ze clovek muze zapojit presnost az ve chvili kdy ty sipka stiha, do ty doby je to spis snaha o to nic nepustit. pokud vim, tak kubago rikal ze se 10-ti tlapkama zacal az po FoF.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
robot: nejsem hlucha ani slepa a kvuli tobe vlastne kubaga znam.
jestli hraje kazdy den tak je mozna rozdil mezi jeho hrani ted a pred tim, ale i tak si myslim, ze je dostatecne dobry hrac na to, aby na feet of fame sel. (vim, bylo tam napsano, ze clovek musi aspon nejakou desetitlapku prezit.)

fleadh uncut si popravde receno ted moc nepamatuju, ale mam pocit, ze je to neco podobneho jako hillbilly hardcore na experta. tak i tak proste respekt.

mas pravdu s tim stihanim a nestihanim. i kdyz pravda, ze treba ja jsem byla typ dam full combo na tezke skladbe, ale presnost nikde. kubago tam ma nejakych patnact missu nemylim-li se a to se mi zda jako dost malo. Takze jako dobre, presnost prijde casem, kdyz to clovek zacne nejak zacit stihat a soustredit se najednou na tom, aby slapal ve spravnou dobu na neco.

jen tak dal vsichni.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
Díky Smile
ad feet of fame: Nehrál jsem, protože jsem si nevěřil (nikdy předtím jsem žádnou desetitlapku nepřežil a ani je pořádně nehrál, spíše jsem předtím hrál devítitlapky typu romeo and julie, spaceman, no princess apod) a streamy jsem nestíhal. Navíc jsem asi po dobu 3 měsíců nemohl hrát pravidelně kvůli nemoci a byl jsem vyčerpaný ze soboty kdy jsem prakticky nedělal nic jiného než hrál itg a ddr (v noci se mi zdálo o létajících šipkách x_x ) Zní to jako plno výmluv ale je to tak Smile

ad moje výsledky: Předtím jsem hrál jen do hard 9 a čekal jsem, že úspěšnost u expert úrovně příjde sama. Bohužel se nedostavila, tak jsem experty (mezi 9 a 10 tlapek nedělám moc rozdíly) jsem pořádně začal hrát po advíku, neustále jsem failoval (nestíhal jsem nebo jsem byl vyčerpaný). Až teď se dostavil nějaký úspěch. Tribal style jsem se pokoušel dát už jen proto že stsung měla na fof krásný výsledek a dobře se na to tlape (krásně melodické). Dělá mi problém ta druhá pasáž songu, je to na zabití Smile. Mno a k fleadh uncut řeknu jen tolik, že jsem ten song hrál včera poprvé a sám jsem se divil jak mi tam skákali fantasticy u toho streamu. Pak jsem to zkoušel později znova a bohužel failed.

Jinak s přesností vím, jsem na tom bídně. Moje přesnost má vrchol u 97% u charlene medium.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
po pravde tvoje presnost neni bida, kdyz si clovek vezme v uvahu vsechny faktory. jen poznamenavam, ze to je to co ti chybi. ale k tomu se brzo dostanes.

Good Luck a at te hrani porad bavi
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
Tak, již nějaký ten pátek (asi tak 4 pátky) mám trinpad. První co jsem zaznamenal je nárust přesnosti průměrně o 5%. Celkově funguje bezvadně a nemůžu si stežovat.

V poslední době hraju tak 2x do týdne z nedostatku času 50:50 PIU a ITG, ale to mi nebránilo přežít mojí první 11-tlapku Smile

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Pekne pekne pekne, jen tak dal!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
Výsledky posledního týdne. Jak tak prohlížím svoje starší posty tak si všímám,
jak pomalu se na tak relativně vysoké úrovni zlepšuju. Kéž by to bylo rychlejší Smile



Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
kubago - šlape na trinpadu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)