DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 26.8.2007 - 5. vylet za arkadami do Viedne
Jdi na stránku 1, 2  Další
26.8.2007 - 5. vylet za arkadami do Viedne
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Vzhladom na dlhu dobu neukazania sa na arkade sme sa rozhodli ist na jej dalsiu, v poradi 5. navstevu, ktora sa uskutocni v nedelu 26.8.2007.

Potrebne info: Ide sa na ITG2 dedicab, v revizii 21, co v preklade pre laikov znamena, ze si mozete na USB kluci doniest svoje skladby vo formate OGG a skakat ich na arkade... Je vsak potrebne aby boli vo formate OGG a mali menej ako 120 sekund, inak ich arkada nebude akceptovat... Platidlo je token, pricom 1 token = 1 Euro, a za token moze 1 hrac skakat 3 skladby (aj double) alebo 1 maraton... Pre hru 2. hraca sa prihodi dalsi token. ITG2 arkada sa nachadza v nakupnom centre SCS, v casti Multiplex, v herni Gamesworld a na pocudovanie tato cast nakupneho centra je otvorena furt, cize aj v nedelu...

Nejake otazky (sice pochybujem, ale predsa)?


Naposledy upravil Srandista dne čt, 17.leden 2008, 12:48, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
ano, otazka zni - jede tam nekdo z prahy autem a ma volne misto? Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Robot2037 napsal:
ano, otazka zni - jede tam nekdo z prahy autem a ma volne misto? Smile

monstertruck je bohuzel takoveto cesty neschopen. leda, ze by mi nekdo auto pujcil.
jak tam jedou magda+srandista?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Trin napsal:
Robot2037 napsal:
ano, otazka zni - jede tam nekdo z prahy autem a ma volne misto? Smile

monstertruck je bohuzel takoveto cesty neschopen. leda, ze by mi nekdo auto pujcil.
jak tam jedou magda+srandista?


Autom... Magda dojde do BA a tu uz ma odvoz... A ja tez...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Robot2037 napsal:
ano, otazka zni - jede tam nekdo z prahy autem a ma volne misto? Smile

Hola hej, podarilo se mi pujcit auto. Takze mam minimalne jedno volne misto (dalsi 2 zatim nemohu zarucit).
Umis ridit?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
Trin napsal:
Umis ridit?

Teoreticky mozna ano, prakticky nemam ridicak Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Robot2037 napsal:
Trin napsal:
Umis ridit?

Teoreticky mozna ano, prakticky nemam ridicak Very Happy

Ok, ja jen chtel vedet, jestli mame zalozniho ridice.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Hola hej,

mam 2 volna mista zitra do vidne a zpet!!! Hlaste se na 775 361 792. Muzete i v noci vzhledem k nedostatku casu. Kdo driv prijde ten, driv mele. Prednost maji lidi z ridicakem.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
takze sme vcera (vlastne dneska) bezpecne dojeli. vylet byl fajn a ITG2 dedicab byl supr! musim rict ze kdyz to ted tak srovnavam, tak ta nase arkada na novodvorske je proti tomu kus srotu Smile coz tedy neznamena ze prestanu na novodvorskou chodit, ale uz to asi nebude ono Smile skoda ze ta viden je z prahy tak daleko, jinak bych tam byl asi casteji.
jinak lidi fajn, jak slovaci + magda, tak sem poznal aspon nazivo amegona a mary-chan a jeste tam byl nejaky rakusak, ale uz nevim kdo to byl.
v neposledni rade patri velky diky a obdiv trinovi za to ze zvladl odridit auto tam, znicit se na arkade a jeste nas dovest v poradku zpet. musim rict ze ja sem se zridil docela dost, ke konci sem byl uz hodne unaveny a uz mi to ani moc neslo, ale mel sem nakoupeny tokeny a byla by skoda je nevyuzit. Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Smile great.
Btw, kolik kreditu jsi tam propalil a co rikas na bigburgera? Jinak flashka fungovala?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
no takze moje celkova utrata ve vidni byla necelych 17 euro Smile tokenu sem si koupil 10, ale bylo nas tam hodne a tak to trvalo nez sme se vsichni vystridali, takze sem za celou dobu dal 10 her, ale stejne sem z toho byl unaveny jak uz dlouho ne, nevim proc. a pak necelych 7 euro za bigking kingsize menu a muzu rict ze Mc Donald se muze jit zahrabat, tenhle hamburger byl hodne velky, ne jako ta imitace u McD Smile jen hranolky byly malo slane, ale jinak ok.

flashku sem uz nesehnal, rikal sem ti ze ji ma bracha. vezl sem sebou 3 USB Mass Storage fungujici zarizeni - PSP, N-Gage, N80...ale nezkousel sem ani jedno, kdyz sem videl ze USB sloty jsou ve predu na arkade (a ne na boku jako na ITG1 AC), tak by sem to zarizeni nemel kam polozit, tak dlouhy kabel k tomu nemam.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
ten treti rakusak bol Daxim (myslim ze je nemec), ale nejak velmi neskakal
ja som dal taktiez 10 hier (co je na mna celkom malo), ale prakticky od ADViku som neskakal a bohate mi stacilo (a dal som aj par 10tok ^^)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
toz k vidni .... cesta tam i zpatky dost v pohode (az na malou zajizdku rano po jizni spojce). Cestou tam jsem byl vyspalej, cestou zpatky tak rozcvicenej z arkady, ze spat bych nemohl ani kdybych chtel. cestou zpatky jedine prekvapeni. a to kdyz jsem jel po rakouske silnici pro motorova vozidla, ktera mela jen 2 pruhy (jeden tam a druhy zpet - proste okreska) a zadna svodidla uprostred. navic byla docela uzka. na takovehle silnici jet 100-120 .... hodne neprijemne (spocitejte srazkovou rychlost protijedoucich vozidel).

burger king paradni ... tohle byl prvni hamburger, ktery dokazu oznacit slovem "jidlo".

arkada .... pekna, plocha obrazovka, bootuje debian Smile . uzasne presna synchronizace a tlacitka taky nejsou tak propadle jako na novodvorske, ale porad jsou dost (hrozne jsem zakopaval, zvlaste pri narocnejsich songach). a nejdou dat 2 tlacitka jednout nohou Sad ... takze songy narocne na ruce jsou pro me nepristupne. dal jsem neco slusneho, ale zadny rekord.
zjistil jsem, ze propadla tlacitka vyrazne pomahaji pri minach (we are the lemmings on the run, bam, bam, bam). zatimco na trinpadu musim upravdu stat mimo, na arkade stojim na kraji a proste jsem jen nestiskl tlacitko. problem je taky citlivost (failnout hold neni zadny problem). vzhledem k tomu, ze tlacitka jsou na jine urovni nez okoli, musi se slapnout docela dost doprostred, abyste si vubec sahli na tlacitko.
hral jsem s mary-san zodiaca (ja cca 79%, mary 95%), pak nevim co, a pak anubise experta, kteryho jsem uspesne failnul . doma jsem ho dal jen tak tak a tady uz jsem byl dost unaveny navic jsou tam i nejake ruce, ktere mi na arkade berou zivot.

ale celkove spokojenost. jenom skoda, ze se uz nikdo k vyletu z prahy nepridal. to bych byl spokojen i s cenou vyletu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jsem rada, ze se vam tam libilo a jsem rada, ze jste konecne poznali trochu neco jineho nez mame tady.

Daxim obecne moc nehraje. vzdycky to byl clovek, ktere lidi nakopal do herny a pak je nechal hrat. i kdyz se mnou hral, ale jen z duvodu, aby me na arkadu dostal.

ad burger king: uz se strasne tesim az ho tady otevrou. aspon vite co je jidlo! ^_~

a co se tyce ostatnich co nejeli a mohli tak si myslim sve a mrzi me to.

co se me tyce (jsem na tom zdravotne spatne, uz pul hodinova cesta nekam me nici).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ehm .. oni tu arkadu posunuli?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
26.8.2007 - 5. vylet za arkadami do Viedne
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)