DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď DDR Ostrava
Jdi na stránku 1, 2  Další
DDR Ostrava
alasak DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.08.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: ostrava
Citovat
tak poslusne hlasim ze ostrava se zacina uz formovat Smile

celkem uz tu skace (nebo co alespon byla moje prace) cca 15lidi z toho asi 4 nejaktivneji (to jest aspon co dva dny)... Smile

porizeno uz 5 softpadu a 1 vyrobeny hardpad...

skace se vetsinou ITG 1 a 2 Smile


hlavni mekka je moje domovska cajovna lapalala, ale uz to zacina i prosakovat do okoli, tak uvidime jak se to bude dal vyvyjit Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele alasakOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Pekne pekne, at se vam dobre skace a stale se vam to libi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Vzdy je zajimave poznat nove tvare plne elanu. Zvlast kdyz se nekde vynori komunita, o ktere clovek nema ani tuseni. At vam to vydrzi...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
alasak DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.08.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: ostrava
Citovat
mno....nove...ddr je v ostrave uz asi cca pul roku...ale trvalo chvili nez to vsechny tak sparvne chytlo..ted uz to jde pomalicku retezove Very Happy ..ze zacatku jsem skakali jen tri...trin a molik vi sve Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele alasakOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Alasaku ahoooj sly

Co pad? Uz si vylecil rymicku? Smile
Zas se na vas prijedu podivat, nejpozdeji na silvestra Smile
A pozdravuj Chani Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
alasak DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.08.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: ostrava
Citovat
molik napsal:
Alasaku ahoooj sly

Co pad? Uz si vylecil rymicku? Smile
Zas se na vas prijedu podivat, nejpozdeji na silvestra Smile
A pozdravuj Chani Smile


jasne, pad uz je zdravy...sice prodelal operaci, ale uspesnou Smile
jak pojedes do OV tak priber i trina, bez nej pry jezdit nemas Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele alasakOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Chani DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.05.2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Ova
Citovat
molik napsal:
Alasaku ahoooj sly

Co pad? Uz si vylecil rymicku? Smile
Zas se na vas prijedu podivat, nejpozdeji na silvestra Smile
A pozdravuj Chani Smile


Ahojki Moliku
sice mu vylečil rymičku, ale on se předevčirem stihl vymlatit na kole, takže je stejně nepoužitelny k jakemukoliv tyrani Twisted Evil a o praci už ani nemluvě... našla jsem svuj klon (podle Alasaka), stejny magor jako ja XD takže se to v Ově začne trochu hybat ^ ^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ChaniOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Richi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 25.09.2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Ostrava
Citovat
Zdravím všechny nadšence (závisláky Razz)…
Ostrava se dobře vyvíjí …. Už jsme zapojily všechny moje sourozence …..A to jich mám 4 …. Mno a pad bude asi třeba znova operovat ,, nemám ho tak zatěžovat …chudák pad …5 hodin skákání denně mu nedělá dobře Very Happy….
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RichiOdeslat soukromou zprávuICQ
DDR Ostrava
Qad!m DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: OV
Citovat
Cauky, rad slysim, ze i v OV jsou blazni do DDR! Delam v OV pro jeden volnocasovy klub (decka 9-15 let) - http://pathfinder.sorbox.net , tak jsem pred trema tydnama spekuloval, co noveho pro ne vymyslet a nejakym zazrakem jsem se dostal k DDR. Behem tri dnu se mi podarilo z Prahy od NX dovalit dva Impacty, od te doby na tom blbnu...je to boziiiii!!!! No a za tyden budou decka poprve zkouset tancit, zatim o nicem podobnem nemaji paru, tak jsem zvedavy na reakce. Neco mi rika, ze mi nejspis brzo bude hodne zvonit mobil, jak budou rodice volat, kde se da sehnat pad Very Happy Je to desne nakazlive, sem to prines do prace (zdravotni pojistovna) a nebylo kolegy z oddeleni, ktery by si to nezkusil, v soucasnosti uz tri chystaji objednavky na pady na Vanoce Very Happy Very Happy Very Happy . Takze kdo vi, treba se nekdy nekde v OV uvidime (az to budeme poradne umet) Surprised))) Vcil se snazim rozfachat quad stepmanii, prip. sehnat jakekoli info o multiplayeru pro ITG, to by bylo mega gut, hned bych koupil dalsi pady...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Qad!mOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
alasak DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.08.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: ostrava
Citovat
to Qad!m: se muzeme domluvit a muzu ti s tim trosku pomoct Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele alasakOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Qad!m DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: OV
Citovat
to Alasak: dik, to bys byl moc hodny. Pred chvilkou se mi podarilo rozjet quad verzi, paradicka (dal jsem to na dva pady a dva gamepady Very Happy ) Ted jeste cekam na verzi 2PCx2playes=4player game. Jestli me tohle blbnuti nepusti, urcite bych chtel videt nejaky hardpad, pripadne budu rad za jakekoli rady pro Impacty (tusim jsi uz nejaky pad operoval). Vypadaji sice bytelne, ale prece jenom mam o ne kapku strach. Delate nejake vetsi akce nebo spis blbnete s kamosema? Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Qad!mOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
alasak DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.08.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: ostrava
Citovat
oboje dvoje Smile

mame ted v ostrave od trina pujceny jeden hardpad posledni edice + by se mozna dal jeste jeden pujcit od kamaradky...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele alasakOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Qad!m DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: OV
Citovat
to Alasak: jeee, fajne, takze dej vedet, kde v OV prebyvas - cajmen v ktere cajce? Resp. kde bude nejaka akcicka, prijdu aspon na cumendu, zatim jsem rad, ze davam easy obtiznost v ITG Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Qad!mOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Richi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 25.09.2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Ostrava
Citovat
Juj ... Nabírá to pěknou rychlost Shocked .... Qad!m : DDR je skvělá zábava ,, ať ti to vydrží co nejdéle ... Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RichiOdeslat soukromou zprávuICQ
Qad!m DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: OV
Citovat
Vcera jsme to s deckama rozjeli, hrali jsme QUAD verzi, vsechny to strasne chytlo. Asi budu muset pred Vanocema celit naporu rodicu dychticich po padech Smile
Par fotek je zde: http://gallery.sorbox.net/thumbnails.php?album=27
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Qad!mOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
DDR Ostrava
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)