DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Trinovy hardpady
Jdi na stránku 1, 2  Další

Kolik byste byli ochotni zaplatit za kvalitni, citlivy, trvanlivy a docela lehky hardpad, ktery se Vam hodi do bytu?
2000,- (nemuzu si dovolit vice)
52%
 52%  [ 12 ]
4000,-
43%
 43%  [ 10 ]
6000,-
4%
 4%  [ 1 ]
i vice nez 6000,- (pokud opravdu vydrzi, klidne si priplatim)
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 23

Trinovy hardpady
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Ahoj, tenhle topic slouzi pouze k prezentaci trinpadu a ke shromazdovani informaci o nich.
Tento topic sem davam proto, ze se mnou lide casto zacinaji hovor tim, jestli hardpady jeste delam. Casto jsou to lide z fora ... Confused

Zjednodusene ... porad jeste stavim hardpady, porad podle prani zakaznika. Objednavat lze na http://www.trinpad.eu . Tam jsou na me take vsechny kontakty.

Vlastnosti hardpadu
- citlivost : hardpad reaguje i na velmi male zmacknuti. citliva plocha se prohyba o cca 1mm. vytvari dojem, jako bych skakal na podlaze
- povrchova uprava : je obvykle z koberce. pouzivam ho proto, ze neklouze pri skakani "na boso". navic pri ranni rozcvicce nestudi.
- hmotnost : cca 12 kg . jde odnest na popruhu pres rameno.
- zaruka : na hardpad stejne jako na kazde jine zbozi v CR je zruka 2 roky. vztahuje se samozrejme na tancovani, nikoli na vandalismus (mimochodem, jestli mate nekdo k dispozici nakladni auto, dejte mi prosim vedet)
- povolena zatez : 1 clovek (pro nektere mody vice lidi Twisted Evil)

Obchodni praktiky
- doba dodani : obvykle 1 tyden
- cena : 4500,- prestoze cena materialu stale roste
- provize : 500,- kdyz si nekdo objedna hardpad a rekne "presvedcil me pan Ten a Ten", tak "Ten a Ten" dostane 500,- . Kdyz si nekdo kupuje vice hardpadu, toto pravidlo se ihned pouzije, takze dalsi hardpady uz stoji jen 3500,- . K tomu, abyste ziskali provizi, nemusite vlastnit hardpad (=neni to letadlo). Provize docasne zrusena za ucelem udrzeni nizke ceny
- objednavka na internetu: na strankach si muzete naklikat vlastni pad. Muzete si hardpad navolit treba tak, aby se vam hodil do bytu. Pokud chcete na pad jiny koberec, staci si vybrat na breno.cz a poslat mi obrazek/nazev. To same se tyka obsivani koberce(da se obsit v podstate jakoukoli barvou). Pokud si donesete vlastni kus koberce (min. 86x86cm), ze ktereho byste chteli hardpad, dostanete slevu 300,- .
- doprava: bud osobni predani v Praze, nebo dobirka Ceskou postou (stoji cca 160 korun a je to pojistene). Balne zatim nepocitam.

Pujcovani hardpadu
rozhodl jsem se hardpady take pujcovat, abyste si je mohli vyzkouset doma.
- cena : pocatecni cenu stanovuji na 500,- za pad a 14 dni (muze to byt mene nez 14 dni, ale cena neklesa). uvidime, jak se to ujme. pokud se nasledne rozhodnete hardpad koupit (i s odstupem casu), neplatite nic (=cena padu bude nizsi o veskere zaplacene pujcovne)
- zaloha : 2000,-
- doprava : pouze vase vlastni, nevozim ani po praze (typu sejdeme se v metru). proto je vypujcni cena tak nizka.
- kontaktni udaje : pro pujceni budu potrebovat take nejaky kontakt, minimalne telefon a adresu.

Dotazy
sem klidne piste, ale budu je prubezne mazat a zarazovat do FAQ (ČKD ve me vzbuzuje jine asociace nez Casto Kladene Dotazy).
Kritiku vzdy uvitam.

Nezavazne tlachani budu mazat po 2-3 dnech.

FAQ
Q:Zmizel mi prispevek, ktery jsem sem pred casem napsal. Jak to?
A:Nechci, aby tohle forum rostlo donekonecna. Pokud probehne nejaka diskuse, prida se k hlavnimu prispevku to uzitecne, co by se podle me radi dovedeli i ostatni. Diskusi samotnou po nekolika dnech smazu.

Q: .. takže takhle bych si mohl sem tam někdy půjčit na 14 dní pad a při osmé výpůjčce už by byl vlastně můj? XD teda vlastně už při čtvrté, počítám-li zálohu... nebo se to sráží jenom o jednu?
A: jo presne tak. pri ctvrte je tvuj.

Q:Proc vubec chces pady pujcovat?
A:Slo mi hlavne o to, aby si pad nekdo mohl nezavazne pujcit a prakticky doma predvest rodicum, co vlastne chce a proc je to tak skvele. Rodice maji tendenci tyhle prani striktne zamitat (jako predrazena), kdyz se jim ddr "jenom" popise a vysvetli.


Naposledy upravil Trin dne po, 29.říjen 2007, 10:46, celkově upraveno 9 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Takze konecne zmena. Obchod s hardpady se presouva na www.trinpad.eu . Skokove se zvysuje kvalita (a cena). Ostatni (zaruka, poucovani, provize) zustava. Takze konci pady na zakazku. Od teto chvile je zde nekolik barevnych variant. Designy mohou pribyvat, jakekoli navrhy vitam.

Kdo ma u me zavaznou objednavku, dostane novy hardpad jeste za starou cenu.

Stranky nejsou uplne dokoncene - chybi nektere texty, popis rozdeleni zemi podle zon (dle Ceske posty), galerie obrazku se teprve sestavuje. Budu si vazit kazdeho komentare, ktery mi poslete.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Tak možná bych trochu okomentoval. Doporučoval bych se rozhodnout buď pro plurál, nebo singulár a ten jednotně používat, viz:
trinpad.eu napsal:

It is the only economicaly feasible option >I< have.
...
If you cannot find your country, please contact >us<

Je to tam víckrát.

Pak bych změnil "You can contact us most easily ...", na "The easiest way to contact us is...", nevim proč Smile
Opět uporňuju na >My< favourite hned za tím. Co třeba prostě preferred.

No asi to nebude ten typ komentářů který sis představoval Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Jenda napsal:
Tak možná bych trochu okomentoval. Doporučoval bych se rozhodnout buď pro plurál, nebo singulár a ten jednotně používat, viz:
trinpad.eu napsal:

It is the only economicaly feasible option >I< have.
...
If you cannot find your country, please contact >us<

Je to tam víckrát.

Pak bych změnil "You can contact us most easily ...", na "The easiest way to contact us is...", nevim proč Smile
Opět uporňuju na >My< favourite hned za tím. Co třeba prostě preferred.

No asi to nebude ten typ komentářů který sis představoval Smile

Jo, presne tohle pomuze.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
Muzu zvedet, jaka vylepseni ma "novy" trinpad s cenou cca 6600,- ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Reaver.man napsal:
Muzu zvedet, jaka vylepseni ma "novy" trinpad s cenou cca 6600,- ?

hmmm, kurz eura uz neni tak zajimavy jako byl pred 5 lety. v korunach je to spis 6000,- .
jde o to, jaka vylepseni hledas a s cim srovnavas. srovnavas s trinpadem pred pulrokem? a nebo s trinpadem pred 2 lety? mezi nimi je totiz dost podstatny rozdil. vsechno jsou to sice takove hezke mile drobnosti, jenze prave tohle ti v konecnem souctu drasticky zveda naklady. proste uz to nebylo unosne.

na druhou stranu trinpadu pred pul rokem k profesionalite porad jeste dost chybelo. prvni problem byl gamepad, ktery ma variabilni lag 0-10ms a navic to vytvari silny dojem podomackeho bastleni. Spojky UTP byly nejcastejsim zdrojem problemu. Tim, ze jsem udelal svoji elektroniku se tenhle problem vyresil (zadny lag, elektronika v padu, ven jde jen usb).
Druha vec byl design. Ty vingly sice byly skvele funkcni, ale lidi stejne porad nechapali, ze to vepredu uprostred je sipka nahoru. Nove koberce jsou takove, ze si ani nedokazu predstavit lepsi. Skvela prilnavost, spravna tloustka, nadherne barvy. Navic jde sloupnout, vyprat a pak zase nalepit zpatky (je to na suchy zip).
podrobnejsi soupis "uzasnych vyhod" trinpadu je na about trinpad

jde se na problem podivat jeste jinak. kdyz ti nekdo nabidne ze budes skakat na novem trinpadu a nebo na CFku, co si vyberes? a koupis si za 6k CFko? a jakou ma zaruku CFko? a kdyz ho budes reklamovat, kam ho budes posilat? nehlede na uzasne ghost stepy, jak by mohli vypravet ucastnici FoF.

Pokud se ti zda 6k moc, nikdo ti nebrani udelat si pad sam a levneji. Nebo muzes pockat az zkrachuju a budu vyprodavat sklady Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
Mel jsem na mysli vice mene srovnani s trinpady "co znam" :) Jinak ja pad neshanim, mam svuj domaci bastl ktery mi bohate staci a vydrzi i stredne velke navaly hnevu na obcas zaseknuvsi se sipku :D CF jsem nemel sanci vyzkouset, ale pokud to je neco vzdalene podobneho TXkum (tezka kovova mrcha, na ktery to "nejak nejde") tak je trinpad vzdy 1000x lepsi. Diky za odpoved.

Jinak ten novej "vrsek" je designove moc peknej, to se musi nechat. Ta vnitrni elektronika je stale delana vykuchanim plosnaku z gamepadu? Nebo to cele pajis sam a z gamepadu beres akorat cip?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Reaver.man napsal:
Jinak ten novej "vrsek" je designove moc peknej, to se musi nechat.

Obdiv za design forwarduji na Magdu
Reaver.man napsal:
Ta vnitrni elektronika je stale delana vykuchanim plosnaku z gamepadu? Nebo to cele pajis sam a z gamepadu beres akorat cip?

cele to pajim sam a mam vlastni cip
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Tyjo, oni se ty adwords vazne zobrazujou.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Arlondia DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha 5
Citovat
Trin napsal:
Reaver.man napsal:
Jinak ten novej "vrsek" je designove moc peknej, to se musi nechat.

Obdiv za design forwarduji na Magdu

Forwarduj i můj. Design je vážně vydařený, je to jeden z důvodů, proč bych si zrovna tenhle chtěla pořídit Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ArlondiaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Tak to teda velky aligator! Takovy ohlas jsem ani necekala Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Jo, pro upresneni, aby to bylo i tady nejen na trinpad.eu . Zlevnuju na 4500,- . Minimalne do vanoc.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
Tak jsem na FFS 2007 mel moznost vyzkouset si vylepsene trinpady. Na prvni pohled zaujme predevsim novy design, ktery vypada jeste lepe, nez na fotkach. Bohuzel tim moje chvala asi bude koncit, protoze se mi naprosto subjektivne zdal pad mnohem mene citlivy, nez jeho predchudce.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Arlondia DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha 5
Citovat
Já teda mám prd s čím srovnávat, protože jsem nováček, ale mně se na tom padu skákalo výborně... Stejně jako v létě. A jak jsem se čerstvě doslechla, i ty letní byly Trinovy.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ArlondiaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Reaver.man napsal:
Bohuzel tim moje chvala asi bude koncit, protoze se mi naprosto subjektivne zdal pad mnohem mene citlivy, nez jeho predchudce.

Jo, citlivost sla trochu dolu. Ten zakalenej dural je cca o 10% tvrdsi. Znat to trochu je.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trinovy hardpady
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)