DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Kvalita padu?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Konecne se na forum vraci zivot. Juhu!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
Deirh napsal:
Konecne se na forum vraci zivot. Juhu!


to zas budou narozky... offtopic
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
NX-306 napsal:

Vzdycky sem mluvil o standardu pro ITGcko, kterej imho ma Kyle celkem pravo urcit, a pokud ne je to vec roxorgames ze nekdo pres to ze nema pravo cokoliv rikat neco rika.

co se standardu pro DDR tyce je to vec KONAMI, opet ne lidi co to hrajou.

co se arkady na Novodvorske tyce je to arkada podle ITG1 standardu, kterej neni aktualni, nicmene vysledky z ni sou officialne porovnatelne s ostatnima ITG1 strojema (AC a PS2)


ad1)
NX-306 napsal:
Podle kyle warda je ITG2 arkada "scoring standard" a co clovek da na arkade je platne skore.

Nikde jsi nenapsal ze scoring standart pro ITG...

ad2) ok, co je tedy podle Konami scoring standart, jiste jsi velice dobre informovany, ja to nevim a zajima me to

ad3) tohle je vec nazoru, dle meho nazoru se arkade podle ITG1 standartu nezasekavaji tlacitka, navic podle nazoru ostatnich lidi je offsync, takze jak to muze byt ITG1 standart?

ad you) pekne jsi nam to tu rozviril jen mesic pred narozkama, doufam ze jsi na sebe hrdy...zvlast kdyz uz nejsi v komunite, aspon to tvrdis, takze neprijdes na narozky...daleko lepsi by bylo neschovavat se za obrazovkou, ale mluvit s lidmi, Trin tam bude, tak muzes klidne jako soucast narozek dat sve pojednani o jeho padu a on ti muze postupne vyvracet tva tvrzeni...takova hloupost jako neresit veci pres internet kdyz jste z jednoho mesta...no asi chci po lidech moc...

ok tak to dokoncime

Centime napsal:
bubaci

no co bys cekala...

Srandista napsal:
Nuz, idem si trochu rypnut, pretoze mozem...

Sts, zboznujem, ked prave ty zo seba vzdy robis akysi standard, a obhajujes svoje nazory ako svetonazory, ktore musia platit, lebo si ich povedala, len preto, ze si najlepsia v CR...

Co sa padov tyka... Viem davat na svoju uroven dobre vysledky na: filipovom a ulovom CFku, random Impactoch, Trinpade a ITG2 Arkade... Na com dobre vysledky davat neviem je: TVOJE CF a ITG Arkada na Novodvorskej... A prave pretoze mam vyskusane hore vymenovane pady/platformy, mam plne pravo nadavat na Tvoje CFko a na ITG Arkadu na Novodvorskej... Kludne si ma zarad do nejakej skatulky hracov, co ani nevedia o tom co DDR/ITG je (asi preto hram na ITG2AC) a tych co pindaju na ITG na Novodvorskej (pretoze chodim na ITG2 Dedicab do Viedne)... Je mi to uplne ukradnute, len mi to az tahalo oci, ako si opisovala, co je standard, co nie, co je pre vsetkych spravne, a co nie, a ze vsetci co neskacu na tom, na com sa skace dobre tebe, su uplny noobovia...

A jo, nemusis si davat tu namahu zistovat u mna, na com hram... Je to vzdy ITG2AC... To ze sa netriafam do FANTASTICOV! a EXCELENTOV je uz holt moj problem, na ktorom postupne pracujem... Ale len preto ze ludia nie su presni ako ludia v Amerike, alebo taky, ktori maju pravidelny pristup k normalnej arkade (a ked uz sme u toho, ty tiez nie si taka presna ako oni), ich takto odsudzovat, to dava jasne najavo tvoju nadradenu povahu a celkovy pohlad, ktorym sa divas na ludi okolo seba... Potom sa necuduj, ze su k tebe taky, aky su... V poslednej dobe sa im totiz zacinam cim dalej, tym menej divit aj ja...


ad1) rypnes si protoze muzes, co je to za logiku?

ad2) ona ten standart nedela, je nejlepsi v republice nejen skakanim, ale i znalostma, takze pokud nekdo rika, ze je neco dobre a neco spatne s ohledem na svetovou komunitu, tak je to prave ona...

ad3) pokud sis nevsiml tak arkada na Novodvorske je podle S´Tsung crap-o-cab, takze asi tezko si te bude davat do nejake pomyslne skatulky...

ad4)promin ale S´Tsung nikdy nikoho neodsuzovala za to jak dobre nebo spatne hraje nebo mu to nikdy nedala najevo, tady uvedu jako priklad sebe, jelikoz moje vykonost je na medium skladbach a jeste k tomu kolem 80%, v zivote jsem od ni neslysel jedinou radu, o kterou bych si nerekl, samozrejme tobe se mohla snazit pomoci a tys to mohl brat, jako ze ti rika, ze hrat neumis, ale to uz posoudit nemuzu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
2) nevim, KONAMI zas az tak moc nesleduju ... ask them Smile pravdepodobne ti reknou ze neco odehrani na home verzich DDR her (ps2, xbox etc.), pokud se vubec berou home vysledky nejak v potaz

3) to ze nekdo tvrdi ze je arkada offsync neznamena nic - arkada je syncla na ITG1 offset, ten je uplne jinej nez ITG2 offset proto se nekomu muze zdat ze to je offsync, ovsem tohle nastaveni je standard pro ITG1 - co se padu tyce tak tlacitka se zasekavaj vyjimecne a chces li jit do dusledku - ano standard to je i pres to, kdybys na tom hral nejakou oficialni soutez a dostal padmiss tak se ti to pocita jako miss.

ad me) 1) imho lol
2) no pokud na narozky nejdu tak tam snad muze byt friendly and stuff atmosfera a vsichni se muzou bavit ^^ nemam chut ani potrebu videt nekoho z ddr komunity, uzil sem si tu dost "moc peknejch" veci a nechci se k nim vracet Smile Co se trina a vyvraceni mejch tvrzeni tyce tak me pouze prislo divny ze na trinpadu dostavam takovou serii padmissu a ghostu jako sem dostaval... od trin mi nasledne bylo vysvetleno ze je to muj problem ze trinpad tim ze je lepsi nez arkada a tudis aby se na nem hralo jednodusejc bere i v mistech kde arkada nebere. tudis trinovo stanovisko znam celkem presne z prvni ruky a pouze me zajimal nazor lidi okolo
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
S tim Trinpadem neni divny, me se taky nehralo nikde lip nez na dedicabu. Skoro 15% rozdil je vazne hodne videt.

ad yzzi : Podle Konami je scoring standart vzdycky nejnovetsi arkada (ted tusim ze Supernova 2).

edit: Ted jsem si vzpomel ze jsem na trinpadu hral pred rokem, takze to zase muze byt jinak.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Cloud napsal:
S tim Trinpadem neni divny, me se taky nehralo nikde lip nez na dedicabu. Skoro 15% rozdil je vazne hodne videt.


vidis ja mam doma na svem CFku prakticky shodne vysledky s dedicabem, rozdil tak maximalne +-0.25%. Holt sesynchrozniovat na ITG2 timing, AC software a kvalitni pad Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Pred nejakou dobou si mi rikal jak je CFko silena nekvalitni a poruchova vec .)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Cloud napsal:
Pred nejakou dobou si mi rikal jak je CFko silena nekvalitni a poruchova vec .)


za tim si stojim, ikdyz v relativni porovnani porad radove jak trinpad Smile) samozrejme v momente kdy si ho clovek da do poradku tak funguje jak ma a potom sou ty vysledky takovehle
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Yzergin napsal:

rypnes si protoze muzes, co je to za logiku?


Pretoze sa to tak len hovori...

Anyway, v tejto teme uz odomna (pevne dufam) nepadne jediny post, takze si tu kludne rieste vase haluze...

Mal som len potrebu reagovat na niektore tu riesene veci, zoberte si z toho kludne co chcete...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Yzzy, ty jses dal na drahu managera & tiskoveho mluvciho nasi nejlepsi hracky? No jednoho takoveho jsme tu uz meli, heh. Vesele, jak na jednu stranu kritizujes nazor / snazis napadat NXe, a na stranu druhou, jeste ve stejnem postu, vyzdvihujes a hajis nazor S'Tsung, prestoze oba na tuto vec napsali NAZOR STEJNY, minimalne co se tyce toho, ze arkada je nedotknutelny standard, a jak maji radi Trinpady (sts se pak rozepisuje, nx ne). No nic, heh, vztahy asi na prvnim miste Wink
Imho je tu ta "The People versus Larry Trin" valka trochu bezpredmetna a jen zbytecne zavedena do extremu. Argumenty pro i proti jsou smysluplne - ano, pokud na to chcete nahlizet z kompetitivni stranky, pak se opravdu za standard da povazovat to, s cim se hraje na turnajich, v tomhle pripade dedicab. A je mozne, ze oproti nemu se Trinpad chova jinak - a kdyby vyrobce (Trin) nejakym zpusobem propagoval, ze je to vhodny pad na pripravu na turnaje, ci jen opomnel zminit jeho rozdily oproti standardu (pokud rozdily oproti standardu ma), je to nefer a duvod se zlobit. Detailne to neposoudim, ale nemam pocit, ze by nekde padlo tvrzeni, ze Trinpad je "jako arkadovy pad". Nicmene nekteri lide tu stale nedokazi pochopit, ze ne kazdy bere DDR/ITG pro tu kompetitivni stranku a takzvanou, ehm, "hloubku", a misto mavnuti rukou proti nim vedou nekonecny odboj. Existuje i rekreacni pristup, vazne. Opravdu nekdo treba dokaze neplanovat dat Max300 na experta a misto toho vidi v DDR dobry zpusob jak se trochu hybat, zhubnout, potrenovat kondici, potesit se hybanim se do rytmu...a nepuka mu srdce a ani tem okolo nej. Ti muzou videt vyhodu v koberci, ktery tu nasi pr0gameri zatracuji, protoze je to pro tyto ucely pohodlnejsi (predpokladam). To je tak tezke se s tim smirit?
Sice jsem se nechtel obtezovat, ale dokonce jsem se i pro potvrzeni tezi podival na Trinuv prodejni web. Hned v prvni vete pise, ze se snazi jit vlastni cestou a nekopiruje pady arkady. Tim prestavam chapat nasi odbojovou "standardni" skupinu, specificky NXe, ktery zalozil cely tento topic pro stiznost, ze Trinpad je jiny nez pady arkady.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
nejde o kopirovani padu arkady, softpad taky arkadu nekopiruje... vlastne jedinej pad kterej kopiruje arkadu jako takovou je Blue Shark. Mozna este by se dalo rict o nhovem CF ze kopiruje arkadu (tim myslim to ktere este neni na trhu). jde mi o dodrzeni standardu jako ze pad ma spravnou velikost a spina tam kde ma - to je neco co vsechny pady dodrzujou... ne vsak trinpad, kterej tim ze je lepsi nez arkada bere jinde aby se na nem hralo jednodussej (slova trina). Pak kdyz se trinpady pouzivaji na soutezich v CZ tak sou zvyhodneni lidi co maj trinpad, zatimco lidi co maj _cokoliv_ jineho sou v nevyhode. Tim padem lidi s trinpadem maj lepsi vysledky nez ostatni, sou na prvnich mistech a trin ma reklamu ze lidi co maj jeho pad sou nejlepsi, ikdyz to neni ve skillu. Marketingove na vybornou. Z hlediska lidskyho me akorat zajima nazor ostatnich lidi na foru, proto sem to ten topic zalozil.

Ano pokud se bude hrat soutez na jakemkoliv jinem padu tak sou opet zvyhodneni ty co ten pad maj doma, pokud na arkade sou zvyhodneny ty co muzou hrta na arkade - ale pokud vsechny tyhle pady dodrzujou nejakej standard tak o mene. A pokud nekdo chce rict za pad typu CF nema tak neni problem si ho postavit, vyrobni naklady sou nekde kolem 1500-2000 Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
ok. koncim s cimkoliv nekomu neco zkouset rict. kazdopadne NX zajimal nazor lidi a me zajima take. a neni to trin pad vs arkada ale jaky mate nazor na to jestli je nejaky standard nebo co napriklad od padu ocekavate.

jestli mi chcete rict, ze reju do trina tak mozna ano. ale je to clovek pro me velmi ceny, hodne mi pomohl a vazim si ho.
ale co jen si do me rejte jak chcete. jestli jste zatim nepochopili to, ze se snazim neco ze sebe rict a chapu, ze lidi musi trochu hledat, aby zjistili, co tim myslim tak mate proste asi smulu. proste moje prispevky nectete a pak me nechte na pokoji. pisu to sem pro ty, kteri maji zajem o to zjistit, co si myslim a pripadne se muzou zeptat. ne zacit flame o vsem okolo.

jo a nevim o tom, ze bych mluvila nekdy se srandistou o tom, ze neumi hrat nebo neco takoveho. jedine, co jsem kdy rekla bylo to, ze srandista hraje style preziju co muzu a schazi mu k tomu presnost, ktera by pomohla ukazala mu svetlo v songach, ktere hraje. nevidim v tom nic zleho ani spatneho. je to vec, na kterou dojde.

proc mi porad vsichni rikaji, ze jsem jako nejlepsi a ze jsem arogantni tvor a ze hraju protoze jsem nejlepsi a podobny kravoviny? hraju protoze chci, bavi me to a mam k tomu svuj postoj. ale neni to zadne byt nejlepsi. kdybych chtela jsem prvni na mistrovstvi sveta. ale to vam mozna unika proc jsem tam vlastne jela a proc jsem se take ucastnila organizace.

lituju toho, ze sem pisu a ze delam pro hudebni hry tolik veci.

dlouho jsem zvazovala jestli se mam snazit prepsat to co se mi ctyrikrat smazalo a zkusit vyjadrit tim muj nazor na to co je.
---------
a btw ITG1 na novodvorske je pro me crap-o-cab avsak neznamena to, ze mi budete rikat ze se na tom neda dobre hrat a nedaji se na tom davat hvezdicky. jen kvuli tomuhle jsem tam sla a par hvezdicek jsem tam dala a zjistila jak arkada funguje nebo nefunguje. kazdopadne ze zkusenosti vim, ze obecne se na ITG1 arkadach hraje dost spatne a neni to az zase tak z duvodu, ze by byla spatna a neudrzovana platforma.

neobhajuju svoje nazory jako svetonazory. jen se stava to, ze muj nazor v tomhle ohledu je takovy jako ve vetsine sveta. jsem clovek co se v tomhle ohledu vyzna a znam plno hracu a plno lidi, co se aktivne podileji jak na vyrobe padu, softwaru tak jinych veci hudebnich her se tykajicich.

jestli si jako myslis, ze mluvim za cely svet tak ne. vzdycky mluvim za sebe. ale mam tu moznost vam podat informace. ale evidentne je nikdo nechce. nikdo nema o ne zajem a nikoho nenapadne se zeptat na to me. nebo prozkoumat, co jsem nekdy napsala at uz je to jakkoliv. pro me informace ma velkou hodnotu a informovat o tom take. proto v podstate nikomu nic nerikam, protoze zde veci funguji uplne jinak a vsechno jde v CR proti me.

takze nashle.


Naposledy upravil S'Tsung dne čt, 15.listopad 2007, 15:33, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak se holt udela TrinCup a problem je vyresen. Vzniknul nam v cechach novy standart pro machine dance.) Trikrat hura.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Cloud napsal:
Tak se holt udela TrinCup a problem je vyresen. Vzniknul nam v cechach novy standart pro machine dance.) Trikrat hura.


jo, a bude se na nem hrat In Trin Groove a ne In The Groove a vsechno by bylo ok... holt porad se tomu rikal DDR a ITG turnaje...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Cloud napsal:
Tak se holt udela TrinCup a problem je vyresen. Vzniknul nam v cechach novy standart pro machine dance.) Trikrat hura.

Cloude na to se da rict jedine: NE . Kdyz nekdo vytvari standard tim, ze urci jeden pristroj jako etalon, budiz, je to jeho problem. Ale podle me je to chybny pristup a ja nehodlam tu chybu opakovat. Jestli nejaky standard kdy budu vytvaret, bude zalozen na pravidlech, rozmerech a dalsich meritelnych velicinach. Rozhodne ne na jednom exemplari.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kvalita padu?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)