DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Kvalita songu DDR / ITG / ostatni
Kvalita songu DDR / ITG / ostatni
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Diskuze o kvalite songu v ruznych albach. Mejte na pameti, ze hudba neni vse a spise jde o diskuzi nad kvalitou kroku (stepchartu), nez o hudbe (mp3/ogg) samozne, nebo o BG animacich a videich.


(spin-off po:)
xsoft napsal:
Cloud napsal:
Songy taham ja, nejaka 40GB stepmania a nejake crackle ITG4PC.

Hm, uz se tesime neutral Kdyby se tam radeji dotahly poradne kvalitni songy (taky po technicke strance), bylo by to lepsi. Treba DDR 1-SN1, ITG1-3 (+Rebirth), MGD1-2 .. a dejme tomu Anime Mixy.
Takhle lidi asi nikdy nepoznaji, ze jsou kroky v DDR lepsi nez v ITG (nemluvim ted o hudbe).


Srandista napsal:
xsoft napsal:

Takhle lidi asi nikdy nepoznaji, ze jsou kroky v DDR lepsi nez v ITG (nemluvim ted o hudbe).


Yop, kazdemu DDR nepoznacenemu cloveky, ktory nepozna crossy, vrelo odporucam DDR SN... Amen...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Co treba takova kvalita kroku ITG (obtiznosti do 7mi tlapek) vs DDR?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
xsoft napsal:
Co treba takova kvalita kroku ITG (obtiznosti do 7mi tlapek) vs DDR?

Ja mam DDR harda zafixovanyho jako dupot a stream, kdezto ITG jako hru s rytmem. Ekvivalent treba Euforie (hard) nebo Tribal Style (hard) v DDRku nevidim.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Trin napsal:
treba Euforie (hard) nebo Tribal Style (hard) v DDRku nevidim.

.. ale to jsou devitky.
Ty lepsi stepcharty v ITG jsou delany prave (a jen) na hardcore hrace 8-13tlapky. Spis jsem chtel poukazat na porovnani <7 tlapky v ITG a jejich stejnepocetni ekvivalent v DDR.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
co treba Conga Feeling, El ritmo tropical, Sweet sweet magic, Bye Bye Baby Ballon, ghost (nebo groove??), synchronized love, electro tuned etc. v SN je relativne dost skladeb s dobrym stepchartem, ale bohuzel z hlavy si nevzpomenu ani na dalsi skladby, co se mi libi. Ale vzpomenu si jakmile je uslysim.
Jako z tech tezsich i tsugaru, cartoon heroes, stoic, waka laka jsou legendy.
Jako DDRko ma chaoticke skladby i dobre delane skladby do rytmu nebo neceho. proste maji velmi dobry stepchart. jsou fakt vymakane (seduction, eletro tuned, riek, dxy!, holic, xenon, vanity angel, sana morette na ente etc)

Nedavno jsem poslouchala DDR megamixy a musim rict, ze jsou to dobre vzpominky na dobre stepcharty. Radsi si zahraju DDRko na standard-heavy do 9 tlapek nez nejake ITGcko na 5-8 tlapek protoze se mi zda vicemene o nicem. nic mi to nedava, zadnou radsot ze skladby, zadna moznost freestylu. jen moznost tak jako hrani na presnost skladeb, ktere se daji u doublestepovat nebo odehrat jednou nohou. Ano nejsem clovek, co ma rad chaoticke songy.

ITG skladby jsou mozna do hudby ale stepchartove jednoduche stepcharty nestoji za moc. (pocitam tam ITG1, ITG2 ne ITG3).

Crossovery a technika patri k DDR a rekla bych, ze patri i k ITG. Na PIU nebo technomotion si asi bez techniky moc nezahrajete.

Ano bylo tu hodne lidi, co mi rikalo. 'Fuj DDR tam jsou crossovery a tezky kroky to hrat nebudu'. jo tohle me prekvapilo. Proc teda hrajete ITGcko? protoze v ITGcku jsou velmi dobre a zajimave prave tezke stepcharty. stepcharty na nizsi uroven jsou vetsinou o nicem. V DDR jsou stepcharty jak streamove a rytmicke, tak chaoticke a do hudby. clovek si muze vybrat co si zahraje. navic jsou tam i originalni stepcharty.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
zacinal som na DDR, na ITG som sa dostal az okolo obtiaznosti 7+, takze neviem dobre porovnat <7
kazdopadne, vyssie obtiaznosti sa mi zdaju v DDR casto dost zle spravene, niektore patterny ktore nutia na doublestep lebo sa nedaju crossnut a zas pri tej rychlosti je otocka skoro nemozna (ano, su vynimky, ale v ITG som na taketo problemy nenarazil v asi ziadnej pesnicke)
co sa da ale ITG vytknut je obrovsky skok medzi novice a easy obtiaznostou. je pekne ze kazda skladba ma novice obtiaznost, ktoru vacsinou zvladne uskakat aj uplny zaciatocnik, ale ked uz zaciatocnici zvladaju novice velmi dobre a prejdu napr. na easy 2, tak vo vacsine pripadov velmi rychlo failnu a chvilu trva kym sa im to dari zvladat (aspon toto som vypozoroval na niekolkych conoch). uz som mal nutkanie zobrat easy obtiaznost a nastavit ju ako nejaky druhy novice, ale ITG for PC/Mac nejak nedovolilo viac novice obtiaznosti a kedze kazdy song uz novice ma, nebolo mozne nahradit ich.
v DDR si nepamatam ziaden takyto brutalny skok, ale zas zaciatocnik si nemohol zahrat kazdu pesnicku co sa mu pacila
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
od Extremu maji DDR songy i beginner obtiznosti. avsak na conech vetsinou tyhle skladby stejne nebyly.

v DDR jsou machine gun stepy v ITGcku ofiko zadne nejsou. maximalne se tam zmuzou na obcas dve nebo tri sipky za sebou ale zadny machine gun step. v DDR jsou take otocky a je jich relativne dost oproti ITGcku ale v ITGcku jsou taky. co se zbytku tyce. jine patterny nez v ITG tam nejsou! pokud ano tak jste narazili na nejake stepcharty, ktere nejsou oficialni. ale vsechny skladby se daji odehrat bez problemu, kdyz si date tu praci zjistit jak.

mozna byste se meli naucit pul otocky a poradky crossovery na vsechny strany. (viz soapy bubble, oasis, bloodrush).

to ze se lidi vysekavaji na afronove je jejich neschopnost skladbu odehrat tak jak se odehrat ma.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Imho jsou DDR stepcharty hodne technicky, kdezto ITG, tim ze je delany pro vetsi masy (a ITG2PC je toho dukazem) ma stepcharty jednodussi. U ITG stepu mi prijde, ze jsou v songu treba tri vzorky, ktery se porad stridaj, coz v ddr stepech moc neni. Ale zas na druhou stranu je pravda, ze v ITg stepech jsou ty sipky v hudbe docela slyset, coz je u ddr obcas trochu problem.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Sniper napsal:
Imho jsou DDR stepcharty hodne technicky, kdezto ITG, tim ze je delany pro vetsi masy (a ITG2PC je toho dukazem) ma stepcharty jednodussi.

Me to moc neprijde, ze by to bylo pro masy. Nebo jak to bylo mysleno? (jelikoz DDR je vice rozsirene, rekl bych ze spis DDR je delane pro masy). Je teda otazka, jestli treba ITG maraton Sisters je lehci na ITG PC nebo ITG AC (na AC mi prijde lepsi, v PC ty "lehci" pasaze znamenaji, ze misto 3 ruznych sipek je 3x ta stejna)

Ze ma DDR hodne technicky narocny kroky .. myslis hardova obtiznost nebo jine? A u toho ITG jsi ted spis myslel vsechny obtiznosti nebo jen nektere?

Sniper napsal:
Ale zas na druhou stranu je pravda, ze v ITg stepech jsou ty sipky v hudbe docela slyset, coz je u ddr obcas trochu problem.

V takove Utopii, Vertexu, slowdownu na Energizeru, Anubis - hard vs expert .. to bych nerekl, ze je to tam vic slyset Wink

Treba slowdown v Energizeru bych slysel stejne jako treba SoDeep na harda. U obou jsou sipky na noty a slyset jsou. Presto to neni zas tak jednoduche dat i kdyz to je slyset (u obou).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
jako sniper mozna poukazuje na neco jineho...

jako nic proti nikomu, ale obecne mi lidi rikaji, ze tyhle songy z DDR stoji opravdu za kulovy a ze to pry nema zadny rytmus. opak je prave pravdou avsak

eurobeat jsou skladby BPM vyssi jak 155 a maji obvykle intra velmi rychle velmi dobre do hudby sedici. pak se trochu zvolni a jedna se spise o trochu vice streamovou cast skladby (to vsak neznamena, ze je to nejaky udesny dupot). jde jen o to, ze rytmus skladby je konstantni a melodie take. melodie a doprovod se drzi jedne stejne linie.

v ITG jsou skladby pomalejsiho razu kdyz nebudu pocitat treba july nebo cokoliv rychlejsiho. jde o to, ze v ITG skladbach vyzniva vic neco jineho nez v eurobeatu, happy, hardcore etc. melodie nebo hlavni motiv se vetsinou nedrzi doprovodu. resp. je to proste jinak vytvorena skladba. hodne lidem radsi vyhovuje trefovat se do mene sipek na nejakou melodii, kterou si zapamatuji.

osobne ale treba vim ze Anubis Hard je treba z hlediska stepchartoveho pro hodne lidi strasna smrt. sama jsem na tomhle songu porazila rubbinnexxe a vim, ze me treba anubis nedelal problemy. avsak valne vetsine ano, protoze nevedela na co se to vlastne ma chytit. avsak v Anubis Expertovi vsichni vi na co se chytit a problemy nam to nedela. me osobne anubis expert sedi taky vice nez hard.

energizer na harda, medium, vertex medium, hard mi taky vubec nesedi. proste clovek ma pocit, ze mu tam chybi nejake noty a ono to v podstate tak opravdu je. je to proste pro usi takove nekompletni. stejny problem jsem ale treba u Dance Dance Revolution nepotkala. tam je sice mene sipek na lehci obtiznosti, ale clovek nema pocit, ze by tam potreboval o hodne vice sipek jako to u hodne ITG songu na nizsi obtiznost postrada.

priklad bych vam dala s beatmanie nebo mungyodance ale asi je zde mensina, ktera ma o skladbach v tomhle prehled.
-------------------
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Kvalita songu DDR / ITG / ostatni
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)