DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Puzzle Quest
Jdi na stránku 1, 2  Další
Puzzle Quest
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Zdravim narazila jsem take na toto uzasne RPGcko s krasne promyslenym soubojovym systemem^_~. a tak bych se chtela podelit o zkusenosti...spis si je vymenit s lidmi, co hru hraji nebo hrali.

Ja hraju Puzzle Quest na PSP a hraju za druidku. Hraju teda podruhe. Poprve jsem hrala za Wind Druida, ktery ale na vyssich levelech zacinal byt celkem slaby (chybely mu totiz dost utocna kouzla). za to umel dobre lecit a hrat si z gridem.

ted hraju za druidku, ze ktere chci pozdeji udelat Earth druidku. zatim vsak ma kvanta fire many a airu, pozdeji zkonvertuju na zemi. jinak jsem si ulovila krysu^_^ a orca^_^ coz neni mnoho ale zacinam. za dve a pul hodiny jsem se dnes dostala na 12ty level a celkem to slo. mam zabit bosse orca/ogra nebo co to je...ale nejak se mi tam nechce z predchozi zkusenosti s air druidem, ktery mel dost smulu.

jinak libi se mi obrazky, pribeh, ten se dozvim asi casem...

zatim jeste level upuju na nejakou chytrou uroven pak se vydam na zabijeni rune defenderu nebo ceho.

piste cokoliv, za koho hrajete, level, co delate, ktere mini hry se vam libi etc^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Hraju Puzzle QUest na DSku. Odehrano nahodne cca mesic casu. Jsem na 23lvl s Wizardem.

Krysu mam taky, uz je na 20+ levelu. Taky uz jsem dostavel cele mesto a researchnul jsem kouzla, runy a itemy. Zrovna si pokecavam s drackem ve hre.
Jedu na fire+earth magii a celkem to jde. Jen obcas je objevi "vtipne" mesto, co ma 3x tolik HP co ja a nejde dobit mesto.

Presto ze vsechno fightovani a objevovani veci ma jeden a ten samy bojovy system, tak je mi celkem libi a nekdy docela prekvapi, co vsechno tam nenastane za situace. A clovek by rekl ze to bude nuda Wink. Sice DSko nema takovou hrafiku jako PSP, ale hratelnost je stejna. Mozna je vyhodou trainovani krysy, kdyz jsou 3s na tah.
Captuje je nekdy celkem napalici, nez clovek prijde na to, jak to bylo mysleno.

V druzine mam 3 lidi. Itemy ve hre .. no .. z toho moc moudry nejem. Porad nemam zadne poradne brneni a vybaveni. Docela blbe se pak poznava, jakou zbran a veci mit. Podle ceny se to moc urcit neda.

PS: Nezkousel jsem to, ale myslim si, ze by se to dalo hrat/dohrat i v emulatoru na NDS (pokud nekdo nema po ruce handheld konzoli).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
co se itemu tyce: dneska v noci jsem si vytvoritla dyky +3 dmg, +8 fire mana a k tomu kaminek +5 morale, +8 earth mana. s touhle kombinaci se mi dobre hraje^_~. Teda konecne jsem s tim dala prvniho bosse.

ad capture: zatim jsem vetsinu veci dala na prvni pokus. vlka na druhy a griffina na paty. uvidime, co tam bude dal.

research spell: za to s timhle jsem mela problemy. zahrala jsem si omylem kouzlo obtiznosti very hard a seznala jsem, ze je to NEMOZNY dat. i kdyz mozna se to da, ale stejne kouzlo bude stat style 13,13,13,13 a kdo na to ma brat, ze^_^

jsem nekde kolem levelu 20.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
To kouzlo 13,13,13,13 mam taky a uz se mi povedlo ho i parkrat pouzit Wink celkem ale drain.

Zatim mi dela problemy dobit to druhe mesto, co ma HP 315.
Mezitim jsem nasel jeden "trik". Chodit v malinkem okruhu 3 dobitych mest. Davaji 150+150+75 prachu. A v postavenem vlastnim meste je pak Improve skills. jsem na lvl28 a vsechny vlastnosti jsou uz nas 10. (moralka nekde na 22, fire 68, earth 45.)

Asi bude na case zase natrenovat krysu, zatimma lvl22 a na vetsinu Avoidu to staci.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
tak ja tuhle hru hral uz pred delsi dobou (na PSP). zacal sem 25. 8. (to si pamatuju presne, protoze ten vikend sem jel na arkadu do vidne) Smile a skoncil sem nekdy ke konci rijna. takze asi 2 mesice. nehral sem to teda v kuse, jen tak po castech. ale i tak je ta hra dost zdlouhava, ke konci sem to hral uz jen proto ze sem to chtel konecne dohrat nez ze by me to bavilo Smile je sice pravda ze puzzle se hned tak neohraje jako treba jiny typ hry, ale po case to zacina byt stereotyp.
hral sem za knighta, ten moc zajimavy kouzla nema, takze sem se spolehal hlavne na silu Smile skoncil sem na levelu 50, coz je maximalni dosazitelny level, vys uz to nejde. navic se mi stala takova vec ze jednou pri ukladani mi zamrzlo PSP a save se trosku podelal. vzdy kdyz sem najel do menu na vyber kouzel, tak kdyz sem dojel na urcite kouzlo, tak PSP zamrzlo, takze pro me nemelo smysl vymyslet nova kouzla, protoze sem si ho stejne nemohl nastavit pro pouzivani Smile
ale nove predmety sem si vyrabel. nejlepsi zbran na vyssich levelech je Eriks Bow (dostanete nekdy ze zacatku), pak sem si vynalezl nejakou celenku ktera nasobila utok a jeste otravila nepritele. Ze zacatku by ve vybave nemel chybet ani Ultimate Troll Ring.
Jezdil sem ze zacatku taky na kryse a taky sem si ji naleveloval na nejaky vysoky level. ale zjistil sem ze je to na nic, protoze si casem chytite lepsi. ja mel pak scopiona, wyverna a grifina, ktery byl nejlepsi (pouzival sem jeho Death Dive kouzlo) a novy zvire si musite znovu levelovat Smile
veci ve shopu jsou porad ty same dokola, takze necekejte ze by ste si koupili neco lepsiho Smile a k tomu co jaka vec umi, aspon na PSP to bylo u ty veci napsany (kdyz se zmackl trojuhelnik myslim). ze zacatku se jako brneni, stit a helma muzou hodit ty mirrorove veci (vraceji utok nepriteli).

zaverecneho bosse sem dal na prvni pokus Smile
no to je asi vse.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
To mirrorovani ze zacatku u me slo taky. Proti mestu to tak nejak nemelo efekt (315HP). Ale vratil jsem se treba k puvodnimu kouzlu Haste (level 1), a pri urcitych combech to ubiralo vic nez fireball nebo podobne veci za 10damage.

Grifina jsem si chytil taky, ale zatim ceka na levelu jedna k osedlani Wink
Kouknu na ten Eriks Bow (myslim ze ho mam, ale pouzivam jednu poison rune dyku), Ultimate Troll Ring me v dobe kdy jsem ho ziskal nejak nezaujal, ale kouknu jestli by se nehodil ted.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
se divim ze te ultimate troll ring nezaujal, podle me jedna z nejuzitecnejsich veci. healuje 3 zivoty za kolo. ze zacatku kdyz si slaby se dost hodi. pak si muzes troufnout klidne i na to mesto. i kdyz ja s mestama moc problemy nemel.
jo a jeste sem si vzpomel. kus ze zacatku je tak takovy bezva quest stolen catapults, dostava se za nej slusne exp i penez a neni vubec tezky a da se hrat furt dokola. takze na tom se da slusne nalevelovat Wink
i kdyz ja nevim jak daleko uz ses Smile
ten eriks bow je dobry az od vyssich levelu, dava myslim +3 utok za kazdych 5 levelu co mas. takze rekneme treba od levelu 30 je to zbran ktera ti dava nejvetsi bonus. no hlavne pak na tom levelu 50 Smile

jinak dobre je taky si procist nejaky to walkthrough

btw hlaska ktera me v ty hre nejvic pobavila byla neco jako "schovam se do tohodle skorpioniho hnizda a pockam az pujde okolo a pak na nej vyskocim" (ten nekdo byl nejaky ork ktereho sem mel zabit). bohuzel skorpioni hnizdo bylo plne skorpionu, jak jinak Laughing
a Drong mel taky dobry hlasky Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
scropionum se prozatim vyhybam (i kdyz asi taky nekdy bude capture) a griffin me zklamal, kouzlo ma sice dobre, ale nejak jsem ho nikdy nevyuzila a krysi kouzlo se mi hodi spis. jako potrebovala bych spis drainovaci kouzla. zacala jsem taky trenit vlka, nejrychlejsi zvire pry. ale zatim asi zustanu u te krysy, protoze s ni mam avoid na vse krome zatim Ogru a Sandwormu nebo ceho.

mam trolli runu tak jsem premyslela o nejakem regeneretion itemu, ale nejak se mi do toho nechtelo.

erik's bow je opravdu dobry item a premyslela jsem, ze ho pouziju ale nakonec jsem zustala u sve dyky +3 dmg, +8 fire mana.

moje postava ted pokracuje tak, ze skilluju magii, battle a moralku. protoze ty mesta mi davali zabrat. nemam rada kdyz ja mam 80 hp a mesto 215 nebo jeste hure 315.
takze uz se mi fighti lepe jako delam 9dmg na 22 lvl a muzu se uz lepe lecit a mam tri utocna kouzla takze to relativne jde. taky jsem si nakonec zvedla cunning ze 3 na 8 a pak jsem dostala jeste award na dalsi +3 cunning nebo tak neco. tak zjistuju, ze za fight nemusim dostavat 50 exp a 50 gp.

drong me pil docela krev ale no asi si zvyknu a scorpionu je tam docela fura. nemam je v lasce zatim.

jinak ad trolli ring. premyslela jsem o nem, ale ja se muzu healovat kouzlama a to celkem i dobre.


Naposledy upravil S'Tsung dne po, 26.listopad 2007, 11:48, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Aha, to by mohlo byt tim (ze mi luk na slabsim levelu pripadal tak trochu k nicemu).
Ja nasel zase pekny Puzzle Quest helpers (kde jsou rozebrany strategie do ceho davat levely za expeni, .. je tam vice strategii pro kazdou rasu kam jit).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Puzzle Quest helpers muzou byt dobry ale zase na druhou stranu, kdyz ma clovek ty mesta tak je relativne jedno jak to bude delat. osobne kdyz mam level up to narvu do zakladnich skillu a penezma dokupuju ty "drahe" na skill pointy.

a zrovna u tehle hry bych zadny walkthrough necetla. muze to cele zkazit nebo jako co tam chteji rict? jak hrat? vsechny questy? to so radsi vsechno projdu a udelam.

ad destroy catapults, tohle je dobrej quest a taky jsem na nem ze zacatku level upovala.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Lvl30. S tim lukem to ted neni zas tak blby. Nicmene U. Trolls Ring nemam. (ve meste taky nic, teda je tam jeden Troll Ring, ale to neni Ultimate).
Na catapult si nejak nepamatuji (teda urcite ne ze bych ho daval opakovane. Opakovane jsem daval jen Patrol (temer hned po startu)).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
patrol je na nic. dostanes za to mozna tak 50 EXP a nic k tomu. za katapulty dostanes 200EXP. Jinak z mesta od toho hnusneho 315 pres zaliv je mestecko. a v tom to je. jsou tam dva repeatovaci questy jeden s nejakyma cervama od lvl 15 a pak catapults.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ok. A jinak ten trolli prsten je nejaky main quest co? Takze uz bude za mnou bez moznosti ho opakovat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
xsoft napsal:
Ok. A jinak ten trolli prsten je nejaky main quest co? Takze uz bude za mnou bez moznosti ho opakovat.


ultimate troll ring se normalne kupuje ve meste. jsou jeste dva dalsi troll ringy, horsi. ty davaji +1HP a +2HP. utlimate dava +3HP. a ja nevidim vyhodu se healovat jen kouzlama. ten ring to dela sam o sobe (nemusi se nejak pouzivat nebo tak), pri healovani kouzlem ztracis tah.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
nevim jak ostatni ale ja osobne nektere kouzla (prave healovaci vetsinou) prave pouzivam proto, abych nemusela hrat. dost casto nastava situace, kdy je pro me vhodnejsi cekat na to, ze tahne komp a pak si vybrat to, co tam pripravil. aspon ze zacatku to tak bylo. relativne i ted. dotedka jsem rada, kdyz muzu preskocit a nekdy nadavam, kdyz nemusim a ja musim tahnout tak, ze to skocim stylem ala 4 lebky do me (nejlepe s nejakou vybuchujici)

opravdu pro me tohle je vyhoda. ale jak se znam tak hraju jinak nez jini lidi. a treba je ta moje postavicka chcipak ale uz problemy moc nemam.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Puzzle Quest
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)