DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Patapon PSP
Patapon PSP
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Dalsi silena vec pro psp : http://www.gametrailers.com/player/28646.html
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
no silene to opravdu vypada.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
rybak.d DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 06.12.2007
Příspěvky: 3
Citovat
Jéé to bude něco pro mě , už se nemůžu dočkat.

Aspoň budu mít nějakou hru na odreagování od Taiko no Tatsujin.

Doufám , že to bude dobrý , každopádně to vypadá velmi zajímavě.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele rybak.dOdeslat soukromou zprávu
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Vyzera to, ako keby studio dostalo vydatnu dotaciu na nakup kvalitnej marihuany Smile))

Kazdopadne ma to vcelku zaujalo, som zvedavy co to vlastne bude, az to bude (a hlavne ake to bude)...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
jejda mane to bude zase hra^_~...no to chci aspon jednou videt v akci. (no vyjde to 20teho prosince tak se nechame prekvapit)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Otazka - je to fakt hudebni hra? Nebo na jakem principu to funguje? Z videa to nejak nemohu poznet .. je nejdriv zvuk a pak klavesa, nebo naopak?
(to jen jestli to patri sem, .. psp her je samozrejme tuna)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Patapon jsem teda zkusila. Musim rict, ze je to docela pekne az na to, ze to opravdu vyzaduje, aby clovek mel trochu smysl pro rytmus.

vy jste takovy buh nejakych malych cernych potvurek, ktere vas uctivaji a zadaji od vas pomoc. no a vy ridite "bubnovanim" kroky techto postavicek (nebo zahaneni priser, niceni prekazek, utok etc).

postavicky vzdy na zacatku mise ukazi v bubline kombinace tlacitek co mate mackat do rytmu. vasim ukolem je do rytmu, ktery slysite, tyto tlacitka mackat a tak budete neustale slyset pata pata pon v ruznych tonech a vyskach od vasich cernych clovicku a take uslysite doprovod bubnu (to delate vy).

vas ukol je snadny dohrat misi za co nejkratsi cas. mate nejaky maximalni limit pokud ho prekrocite tak mission failed.

jinak sve postavicky muzete vybavovat predmety a predmety ziskane pote muzete na altari menit asi za jine.
---------------
jinak BTW v teto hre japonci maji potvrzovani X, cancel O
)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Originalni styl, pekne. To bojovani ve hre, jak tam hazi ostepy a rolluji damage rolly...se da nejak zasadne ovlivnovat?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
no chtela jsem sem jeste napsat. ta hra ma relativne i pribeh a ma ruzne ukoly. hlavni mise (hozeni a zabijeni) a vedlejsi (nejake rytmicke "hry").
zbrane se daji ziskavat, stejne tak se da zvysovat damage. ve hre jsou jeste vybaveni a tuna jinych itemu, co nevim zatim na co jsou (jeste je taky naperd musim ziskat.).jsou key itemy a pak itemy pro tu tvoji tlupu, ktera dela co jim reknes.

hrala jsem to jen chvili, ale neni to tak blby jak se na prvni pohled zdalo. (je to docela dost rpgckoidni)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Heh, tak to vypadá skvěle Smile 2D strategická hra s RPG prvky, logickými puzzly a rytmicky založeným ovládáním ... a celkově trochu i lemmingsoidní se mi zdá.

Já teda nejsem žádný velký příznivce konzolového trhu, ale líbí se mi jak tam, více než kde jinde, vznikají na jednu stranu jednoduché a na druhou stranu skvěle zpracované a perfektně závislácky hratelné hry. Po tom už se mi na PC scéně trochu stýská, občas vyjde jen nějaká taková freewarovka, ale že by si někdo dovolil vydat za peníze takovou hru, to jen zcela vyjímečně. Naposled mě chytilo Gumboy Crazy Adventures, od slovenských autorů tuším. Je to něco trochu jak Elastomania, má to propracovanou fyziku, roztomilou grafiku a skvělý design úrovní, ale to se dá taky považovat spíše za freewarovku, protože to brzy po vydání uvolnili jako přílohu časopisu.

No nic to jsem si jen tak offtopic posteskl.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Je venku americke demo patapomu (.. v anglictine Wink)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Pripravuje se PatPon na DSko
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
Na netu jsem narazil jenom na oznameni nejakeho homebrew remaku hry, myslis tohle nebo se pripravuje oficialne?
Ne ze by mi to nebylo jedno Smile uz se tesim tak jako tak. Patapon je super hra.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tohle by melo byt ofiko.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
no ona je to dobra hra, ale po case omrzi. jednicku sem na PSP nedohral a dvojku sem ani nezkousel.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Patapon PSP
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)