DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď I-obchod.cz
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
nova? pouzita? verze?

co vim tak novy platformy pro FX/SX stojej 2500 (+postovne). No stejne ten kram nemam kam dat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
no treba vas potesi to, ze se mi ozvalo par (nerikam ze moc) lidi, co si koupili ignition od VISO sports a ten jim nejak zkolaboval a no prisli si ke me koupit Impact. stalo se tak ze i byla reklamace jednoho padu z hypernovy tak si ten clovek vzal rovnou tri impacty.

co se platformy PIU tyce tak za 500USD se dala sehnat pouzita SD platforma (nevim jak moc funkcni pred par lety.)

<flame start>

co se DDR expertu tyce, kazdy ma sve priority Wejne. Jsou zde lidi jako Molik, ktera za zabavu "ctyrpanelove hry" neda ani korunu (ok jedno ITGcko koupene), jsou zde pak lide, kteri maji tanecni hry radi a venuji tomu neco. Ja student jsem si vydelala na svoje CFko za jeden a pul mesice a pak jsem si tento pad z Ameriky koupila a nechala poslat. To ze za postovne bych mela k tomu jedno CFko navic mi nevadilo...proste jinde se to sebrat nedalo.

Vsichni tady rikaji...my jsme chudi cesi a studenti a nebudeme na neco takovehleho davat penize. Ale zjistete si kolik davate penez na neco co vas opravdu bavi a zajima? Jako ja muzu byt clovek extrem ale treba jeden muj kamarad jezdi pravidelne do Japonska, aby si zahral Beatmanii IIDX a Pop'n music. Co treba Srandista, pojede tento vikend do Italie, aby si zahral Piu Pro a pak poleti na Mistrovstvi Evropy kam vyrazim take na vlastni naklady. je to jednorazova akce, ktera vyjde za jedno CFko...co byste si vybrali?

ano cesi rikaji ze daji tak maximalne sest tisic za hardpad. ale jak to je? cesi nevi co chteji, nejdou po kvalite a nejdou ani po standardu. jsou proste sami pro sebe a bud si to vyrobi nebo si sezenou neco levneho nekvalitniho nebo naskoci nekomu na neco nekvalitniho za vetsi cenu. oni se nebudou pidit po informacich co je dobre nebo neni.

jsem z tohodle duvodu taky clovek, ktery zkousi vse, hleda informace a zjistuje co je dobre a co neni. zjistila jsem, ze CFko i kdyz stavbou velmi jednoduchy pad je velmi dobry. Zjistila jsem, ze Impact je take asi nejlepsi softpad. I kdyz pocitove se mi treba na ignitionu hralo take lepe. kazdopadne z ignitionu mam 4 mrtvoly. na papiracich se neda hrat jak jsem z bundled papiraku zjistila. co se homemade padu tyce na kazdy mam nazor. Rubbinnexx/Amegon platforma se mi treba zdala hodne dobra, ale jinym lidem se nelibi. muj pad co jsem vyrobila asi za 400stovky stal za kulovy, ale byl funkcni. Tyhle hry ale take nejsou jen o padech, zkouseli jste si nekdo zahrat restepy nebo songy od nejakych nezkusenych lidi? neda se to hrat...PIU restepy co jsou zde na foru jsou NEHRATELNE. stejne tak tohle plati pro vetsinu skladeb co nekteri z vas maji na stepmanii. ale proc by se nekdo snazil o to, ze ty skladby budou hratelne?

whatever...jen se snazim rict jedno. jsem clovek, ktery by mel dostat v necem respekt a mohli byste ho vyslechnout a pak z vlastni zkusenosti si udelat vlastni obrazek. ale jak tak koukam nefunguje to tu.
</flame end>
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
celkem pekny prispevek (jen aby si to lidi opravdu precetli a zamysleli se, nez to jen preleteli ocima).

napadlo me jeste, ze vim o 3x TX1000 v CR (s tim ze jedno uz nefunguje vubec). Jen by me zajimalo, kolik z majitelu by si tento pad koupilo znova nebo ho doporucilo nekomu znamemu .. ja to nebudu.

taky mozna skoda, ze jsem si na Rubb padu nezahral vic (vlastne jsem tam nehral skoro vubec). S odstupem casu bych ted rad porovnal, jak se na ruznych padech hraje. Akorat ze u me je to spojene i s hodnocenim, ktere clovek dostava - coz u sts treba ne (myslim, ze posoudit kvalitu padu i kdyz na nem ma inverzni vysledky). Takze bych si rad precetl nejake recenze "self"made padu, co zrovna nejsou na seznamu aktualne navizenych padu v CR.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
S'Tsung:
Chapu, ze clovek pro ktereho jsou tanecni a hudebni hry konickem si zajede do Japonska na beatmanii, do Italie na PIU pro, na Mistrovstvi evropy a tech penez nelituje, protoze je dava do neco co ho bavi.
To je vsechno ale otazka priorit. Vetsina cechu ocividne vysoke priority v hudebnich hrach nema.
Ale je na tom neco spatneho? Nerikam, ze jsou cesi buhvijak chudi....KAZDY student je schopen si na CFko vydelat podobne jako jsi to udelala i ty.
Jenze diky prioritam, ktere ma kazdy ruzne vysoko u ruznych veci, se za ty vydelane penize treba nerozhodne poridit si CFko ale cokoliv jineho.

Ja osobne mam rad tanecni hry opravdu hodne.Je pravdou, ze narozdil treba od tebe, xsofta a NXe nedelam pro tuhle komunitu (myslim nejen ceskou, ale i svetovou) zhola nic. Ale aspon snazim se sledovat deni v hudebnich a tanecnich hrach celkove, hlavne vsak vse co je spojeno s PIU, DDR a ITG, sleduju itg rebirth project pravidelne, ctu tvuj blog, kontroluju co pripravuje PG, kontroluju itgfreak forum, bemanistyle, zkousim vsechny hudebni hry co se mi dostanou do ruky (patapon, djmax, taiko no tatsujin, elite beat agents) atd., tohle vsechno me bavi, ale ne natolik abych dodrzoval standarty a koupil jsi CFko. Co je na tom spatneho?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
kubago: nic spatneho na tom neni. nevis kam mirim a ostatni lide si urcite zase rypnou, protoze me vetsinou nikdo nepochopi. ale to je zase muj problem.

ale jsem rada, ze jsou tu dalsi lide, co hudebni hry maji radi. treba si nekdy s nekym budu moci i v CR popovidat o hudebnich hrach a scene ve svete.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Vasi diskusi ctu pozde, ale stejne se pridam.

Popravde, me muj uplne PRVNI deluxe ignition pad z Play asie vydrzel skoro rok. Starala jsem se o nej krasne, nosila ho v obalu, neprehybala, rovnala, otacela molitan uvnitr a tak... a pritom sem ho tahala na vsechny predvadecky a akce, ktere jsme meli. Vsichni jsme tehdy byvali zacatecnici a moc sme ho nenamahali, ale myslim, ze je to jeho naprosta hranice a mela sem stesti. Nakonec se protrhal zevnitr a mel na to narok (nekde tady na foru je fotka v hrobeckach tusim)

Postupem casu sem mela jeste TRI dalsi a vsechny vydrzeli cca ctvrt roku. Zadny extra hrac sem taky nebyvala ani tenkrat, 8 - 9 DDRkove hardove sem tapala a to tak 2x - 3x tydne na hodku az dve + predvadecky, ale tam byli vetsinou zacatecnici. Co se jim stalo ? Bud se protrhaly jak zvenku tak zevnitr nebo odchazely senzory. Nejcasteji dolni nebo prave sipky zakladniho smeru. Mam je vsechny doma za skrini, nikdy se mi je nechtelo vyhazovat, muzu to dokazat, kdyz to bude potreba.

TXko 1000ku z play asie mam take doma. (nebo ne doma, ale uz dlouho u Pavla) a kdyz pominu to, ze mi ho poslali uz poslapane a s dirou v boku, odeslo asi po mesici. Tenkrat me to hodne mrzelo a dost zklamalo. Odesel zadni senzor ve chvili, kdy na nem hrali pavel a rin dohromady najednou. Nevim jestli to bylo vetsi zatezi (ja drobek taky nejsem) nebo to byla nahoda, nicmene u hard padu me to uplne rozhodilo. Az do chvile, kdy mi ho Marty opet nespravil lezel opreny o zed a koukala jsem na nej jako na kus nabytku. (Marty natahl draty znovu, zadem tu drevotrisku nebo drevo, uz si nepamatuju co je uvnitr.) Pokud nekdo chce, je klidne na prodej ...

s Impacty nemam krome obcasnych akci u kamaradu zadne osobni zkusenosti, ale udavam je pres NXe zajemcum uz pers pul roku a zatim se nikdo neozval a pady si chvali. (= nevim za jak dlouho odchazi a dozvime se to jen casem)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

I-obchod.cz
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)