DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 23.2.2008 AnimeSHOW 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Dojdete na AnimeSHOW?
Ano
44%
 44%  [ 8 ]
Nie
55%
 55%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 18

Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Cloud, narozdiel od niektorych, slovaci cechom rozumeju...

Enne: ked uz budes taka dobra, ze budes zvladat 5, tak bohuzial, do Easy turnaju ta nepustim ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Enne DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Bratislava
Citovat
Aha tak dobre, pojdem rovno na exhibiciu Idea
No ja dokonce aj po cesky umim trochu mluvit, muzu Cloudovi prekladat Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnneOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
S'Tsung napsal:
cloud: jsi slovan na rozdil od nekterych


Jsem velmi divny typ slovana, ktery na slovaky a poaky kouka divne, jelikoz nerozumi. Jinak diky Enne, ale u ddrka me asi moc neuvidite.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
no to ja na polaky taky koukam jako na zjeveni, se kterym se nedomluvim. treba se vsichni nakonec na animeshow i ukazeme. nebo se uvidime nekde jinde^_^ (treba ve vidni ^_^)

a jinak pozor nina uz dala i sedmicku na light ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Enne DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Bratislava
Citovat
My sa s Poliakmi ako tak dohovorime, ale s Cechmi to je urcite lepsie Smile

No S´Tsung ma dobre povzbudzovala, tak som u nej dala aj 7, ale dodnes nechapem ako je to mozne, lebo som sa este nedostala cez modre sipky v 5. leveli (v tej 7 nastastie neboli, ale aj tak. Asi mi fakt dobre sadol rytmus Arrabiatty) Smile Budem ale cele sviatky poctivo trenovat Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnneOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
ehm ehm ...
Jinak mě to láká. Na Slovensku jsem byl jednou před docela dost dlouhou dobou. A ta akcička vypadá slibně. Na Comics Salon jsem si ještě netrouf, ale toto už bych mohl. Uvidíme uvidíme.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Bezi registrace na jednotlive discipliny/turnaje. premyslim jestli se tam vetru jeste na karaoke ale mozna radsi ne.

kazdopadne se na animeshow strasne tesim a doufam, ze to ve zdravi zvladnu tam i zpatky a ze nebudu nachcipana (pragocon me trochu dorazil a ne jenom me jak tak koukam)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Enne DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Bratislava
Citovat
Tiez si myslim, ze bohate staci, ked tam budes pobehovat v kostyme a hrat DDR Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnneOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Tak jak to kdo vidi s ucasti? Ja to zvazuju, ale zalezi na kvalite dopravy a atmosfere pri ni ^^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Nedorazim. Posunuli mi termin jedne akce presne na 23-24.2.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
/me tam vynimocne nebude
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
Enne DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Bratislava
Citovat
Animeshow sa blizi, to vazne nikto okrem STS, NXa a Centime z Ciech nepride? No to je ale skoda Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnneOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
jinak muzete se tesiyt, protoze na ANimeShow k vyzkouseni realny PIU Smile)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Enne DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Bratislava
Citovat
Pocula som uz take zvesti a tesim sa veru ze to konecne vyskusam Smile Hlasim sa tymto aj do PIU beginner turnaja ak nejaky bude Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnneOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Slovaci mi po druhe ukazali, ze con muze byt opravdu prijemne misto pro pobaveni se s lidmi, zahrani si her, poslouchani neco malo prednasek a tak vselijak.
Chci tim rict, ze opravdu jsem ocenila, ze jsem byla na Animeshow.

jedine minus akce jsou Narutisti a deathnotetistky jako neurcita misa amane.

dalsi minus teda patri trochu organizatorum, ale i tak akce byla skvela a rekla bych, ze pro vetsinu lidi prijemna a ze lidi co tam dorazili si prisli na sve.

budu mit report az bude cas a mam par no fotek...ale asi ne moc pouzitelnych.
-----------------
a chci podekovat NXovi za cestu, Enne a Shivanovi za ubytovani, Centime, Srandistovi, Ulovi, Miyu a Filipovi za zprijemneni cele akce. Doufam, ze takovehle akce se budou dit casteji. A take naposledy dekuji VikiBunny za motivaci v cosplay a Mary-chan za to, ze mi zase ukazala, ze Dedicab je pekna masinka.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
23.2.2008 AnimeSHOW 2008
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)