DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď [80%] BEMANICON
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
Srandista napsal:
Scarlett: Inak ako posty jak ten tvoj fakt nemam rad, lebo ked ma clovek v niecom zalubu, a ta zaluba vyzaduje peniaze, tak si k nim vzdy najde cestu... Z mojho uhlu pohladu su peniaze jeden z tych mesich problemov (vacsi je skor cas napr.)...

On clovek zalibu mit muze, muze ji mit rad sebevic, ale kdyz penize nejsou, tak proste nejsou. Je jasne, ze neco pozitivniho, na co se clovek tesi, je ta nejlepsi motivace k tomu, aby sel a ty penize si vydelal. Jenze realita a zivotni situace to treba nemohou dovolovat. Chapu, ze vetsina z vas tady vydelava, ale treba ja jakozto student lingvistiky mam o rozumnou praci/brigadu nouzi a vetsinu mesice ziju z penez rodicu, protoze to jinak nejde. (Prispevky jako ten tvuj fakt nemam rad.)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Srandista napsal:
Scarlett: Inak ako posty jak ten tvoj fakt nemam rad, lebo ked ma clovek v niecom zalubu, a ta zaluba vyzaduje peniaze, tak si k nim vzdy najde cestu... Z mojho uhlu pohladu su peniaze jeden z tych mesich problemov (vacsi je skor cas napr.)...


Podívej,... někdo peníze má a někdo ne. Z vlastních peněz platím celkem nákladné léky nejen pro sebe, ale i pro psa, aby neumřel. Na brigádu mě nikde nechtějí a teď koníček, nekoníček se můžu jít klouzat.... A teď mi řekni, kde ty peníze mám vzít, když jet chci.
A ještě k méme rozpočtu. Každý měsíc jsem minimálně 900-1900 v mínusu jen za tyhle věci. Nemyslím si, že by to bylo špatným hospodařením.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Reaver.man napsal:
On clovek zalibu mit muze, muze ji mit rad sebevic, ale kdyz penize nejsou, tak proste nejsou. Je jasne, ze neco pozitivniho, na co se clovek tesi, je ta nejlepsi motivace k tomu, aby sel a ty penize si vydelal. Jenze realita a zivotni situace to treba nemohou dovolovat. Chapu, ze vetsina z vas tady vydelava, ale treba ja jakozto student lingvistiky mam o rozumnou praci/brigadu nouzi a vetsinu mesice ziju z penez rodicu, protoze to jinak nejde. (Prispevky jako ten tvuj fakt nemam rad.)


Ja zas nemam rad prispevky jako ten tvuj. Delate, jakoby jste zili v Africe, kde dostanete 3 dolary 16ti hodinovou praci. Dostavas (nebo rodice) neco jako jsou pridavky na dite, to by melo byt tvoje. A kdyz kouknu treba co bylo v hypermarketech tady a na EC, tak ehm no .. na kazdy veci tady koupeny clovek musi usetri tak 2x vic nez v zahranici. A ano, byli tu kvalitni veci (v primerene cene), a ted tu mame same Clever vyrobky, co stoji 2x mene. Cool, spon usetrime ne? Neba, ironie.
Kdyz uz clovek nechce nebo nemuze jit nekam na brigadu (coz muze byt fakt jak z casovych, tak treba fyzickych duvodu), tak se da vydelavat na netu. Nemusi to byt primo programovani stranek, treba o vikendu jsem videl neco jako slunecnice.cz, kde za jeden pridany download na stranku davaji 10 korun. Jinde staci vyplnovat dotazniky, na mobilmanii jdou psat recenze na vas mobil. Pokud jde o tanecni hry, tak treba ddr.cz ma taky nejake referalske akce, kdy si prodavate pady a dostavate prachy (do tohodle osobne nejdu a plno lidi taky ne, ale moznost to je). Pokud vam ddr.cz vadi, da se treba (minimalne zkusit) domluvit s NXem a za procenta prodavat impacty. Btw, taky dostanes 500 za jeden prodany trinpad (a navic vdek od trina). Nebo projev -zajem- a treba kdyz organizator akce uvidi jak moc o to cloveku jde, tak muj da vstup gratis. Jakobyste to nepoznali uz z viletu do Vidne a dalsich podobnych veci. Prijde mi to porad jako vymluva nez jako fakt. Penize tu to hlavni nejsou, spis je to o mire zajmu o urcitou vec. Ale tohle nikomu nevycitam, z osobni zkusenosti vim, ze to neni snadne pochopit a uvedomit si to.
Ale bylo by to super co? Byt v Czech DDR za 300 a mit naprosto vsechny vstupy (FF, ADVik, Pragocon) zadara. At zije sleva a veci zdarma.

Tim bych asi tuhle pasaz o tom, jak je to desne tezke kdyz clovek studuje uzavrel. Je to kazdeho vec. Proste napiste jak to je. Kdyz proste nemate nebo nemuzete obetovat ani korunu, tak se da napsat ze nemuzete dat ani korunu ale ze byste na to radi jeli a treba videli to a to. Jde ted jen o zjistovani informaci a ne vystavovani faktur. Tak se uz presnatne chovat jak mala decka a pristupujte k tomu jako inteligentni lide na urovni. Nikdo vam tu hlavu za vas nazor a financni situaci hlavu trhat nebude. (jak jste cetli uz v nejakem topicu, tak ani organizator teto akce nema v soucasne dobe praci ani nestuduje).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
Nekdy me opravdu fascinujes :)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
xsoft napsal:
Reaver.man napsal:
On clovek zalibu mit muze, muze ji mit rad sebevic, ale kdyz penize nejsou, tak proste nejsou. Je jasne, ze neco pozitivniho, na co se clovek tesi, je ta nejlepsi motivace k tomu, aby sel a ty penize si vydelal. Jenze realita a zivotni situace to treba nemohou dovolovat. Chapu, ze vetsina z vas tady vydelava, ale treba ja jakozto student lingvistiky mam o rozumnou praci/brigadu nouzi a vetsinu mesice ziju z penez rodicu, protoze to jinak nejde. (Prispevky jako ten tvuj fakt nemam rad.)


Ja zas nemam rad prispevky jako ten tvuj. Delate, jakoby jste zili v Africe, kde dostanete 3 dolary 16ti hodinovou praci. Dostavas (nebo rodice) neco jako jsou pridavky na dite, to by melo byt tvoje. A kdyz kouknu treba co bylo v hypermarketech tady a na EC, tak ehm no .. na kazdy veci tady koupeny clovek musi usetri tak 2x vic nez v zahranici. A ano, byli tu kvalitni veci (v primerene cene), a ted tu mame same Clever vyrobky, co stoji 2x mene. Cool, spon usetrime ne? Neba, ironie.
Kdyz uz clovek nechce nebo nemuze jit nekam na brigadu (coz muze byt fakt jak z casovych, tak treba fyzickych duvodu), tak se da vydelavat na netu. Nemusi to byt primo programovani stranek, treba o vikendu jsem videl neco jako slunecnice.cz, kde za jeden pridany download na stranku davaji 10 korun. Jinde staci vyplnovat dotazniky, na mobilmanii jdou psat recenze na vas mobil. Pokud jde o tanecni hry, tak treba ddr.cz ma taky nejake referalske akce, kdy si prodavate pady a dostavate prachy (do tohodle osobne nejdu a plno lidi taky ne, ale moznost to je). Pokud vam ddr.cz vadi, da se treba (minimalne zkusit) domluvit s NXem a za procenta prodavat impacty. Btw, taky dostanes 500 za jeden prodany trinpad (a navic vdek od trina). Nebo projev -zajem- a treba kdyz organizator akce uvidi jak moc o to cloveku jde, tak muj da vstup gratis. Jakobyste to nepoznali uz z viletu do Vidne a dalsich podobnych veci. Prijde mi to porad jako vymluva nez jako fakt. Penize tu to hlavni nejsou, spis je to o mire zajmu o urcitou vec. Ale tohle nikomu nevycitam, z osobni zkusenosti vim, ze to neni snadne pochopit a uvedomit si to.
Ale bylo by to super co? Byt v Czech DDR za 300 a mit naprosto vsechny vstupy (FF, ADVik, Pragocon) zadara. At zije sleva a veci zdarma.

Tim bych asi tuhle pasaz o tom, jak je to desne tezke kdyz clovek studuje uzavrel. Je to kazdeho vec. Proste napiste jak to je. Kdyz proste nemate nebo nemuzete obetovat ani korunu, tak se da napsat ze nemuzete dat ani korunu ale ze byste na to radi jeli a treba videli to a to. Jde ted jen o zjistovani informaci a ne vystavovani faktur. Tak se uz presnatne chovat jak mala decka a pristupujte k tomu jako inteligentni lide na urovni. Nikdo vam tu hlavu za vas nazor a financni situaci hlavu trhat nebude. (jak jste cetli uz v nejakem topicu, tak ani organizator teto akce nema v soucasne dobe praci ani nestuduje).


Teď jsi mě vážně vysmál. A ať jsem férová tak zde uvedu vše pravdivě.

Na měsíc mám 700Kč "pro sebe". Resp peníze na to co potřebuji a nebo chci.
Za 200Kč jsem povinna si dobít kredit, podmínka od rodičů, jinak dostanu jen 500, tzn jako kdybych byla na 500 za měsíc. 450Kč z toho do měsíce stojí veškeré léky jen pro mého mazlíčka, aby mi neumřel. Do sebe investuji 20korun za punčochy v Tescu. Následuje takový luxus jako že bych si občas ráda snědla něco jiného než čočku a chleba, takže tak 150kč za měsíc na jídlo co mi nehradí rodina. Zbytek penez projí pes, protože má dietu. Buď to prokupuju v kuřatech s rýží a nebo ve speciálních veterinárních granulích.

Protože mám omezení na věci jako je výklad kamionu a přerovnávání kazet s kečupama, ani do supermarketu mě nikdo nevezme. Nemohu dělat nic moc tělesně namáhavého a cokoliv co je administrativní je nedostupné, protože ještě nemám dostudovanou střední školu, kterou požadují.


A teď mi řekni co mám dělat, když si chci jet na víkend do Prahy, který stojí 1500Kč.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
treba se zeptat nekoho jestli by te do prahy nevzal, neubytoval a pripadne neprispel na akci, kterou mas v planu.

mas sve priority a svoje moznosti. co treba neco nekdy zkusit?
-----------
btw moje kapesne vseho vsudy bylo 50kc a ostatni dostavali par stovek na mesic. z tohodle jsem si nemohla koupit ani obed natoz nekam jet.
-----------
kdyz nekam dam penize tak neocekavam, ze se mi vrati. pokud bych mela dat penize do czech ddr, tak je tam davam s tim, ze to treba veci prospeje. je to pro nejakou vetsi vec a ne pro to ze budu platit nekde mene penez.

chovna stanice je ale neco jineho. je to neco co se musi udrzovat, krmit, chodit na ockovani, lekarske prohlidky, vystavy etc. do toho clovek samozrejme musi platit prepravu, veci pro zvirata etc. vim, co to je. ale je to take vec, ktera je celosvetove rozsirena, fungujici a majici penize. co cekas od nejakych tri lidi, co nejsou schopni spolu promluvit? s tim, ze jeden se vzdal a jako ze bez niceho odesel. druhy se zabyva asi necim jinym a jediny clovek, co by rad neco udelal nevi kudy kam jit?

kdybych mela auto, ridicak tak te osobne na bemanicon privezu a necham te u me prespat pokud by jsi byla clovek majici o tuto akci zajem.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
S'Tsung napsal:
treba se zeptat nekoho jestli by te do prahy nevzal, neubytoval a pripadne neprispel na akci, kterou mas v planu.

mas sve priority a svoje moznosti. co treba neco nekdy zkusit?
-----------
btw moje kapesne vseho vsudy bylo 50kc a ostatni dostavali par stovek na mesic. z tohodle jsem si nemohla koupit ani obed natoz nekam jet.
-----------
kdyz nekam dam penize tak neocekavam, ze se mi vrati. pokud bych mela dat penize do czech ddr, tak je tam davam s tim, ze to treba veci prospeje. je to pro nejakou vetsi vec a ne pro to ze budu platit nekde mene penez.

chovna stanice je ale neco jineho. je to neco co se musi udrzovat, krmit, chodit na ockovani, lekarske prohlidky, vystavy etc. do toho clovek samozrejme musi platit prepravu, veci pro zvirata etc. vim, co to je. ale je to take vec, ktera je celosvetove rozsirena, fungujici a majici penize. co cekas od nejakych tri lidi, co nejsou schopni spolu promluvit? s tim, ze jeden se vzdal a jako ze bez niceho odesel. druhy se zabyva asi necim jinym a jediny clovek, co by rad neco udelal nevi kudy kam jit?

kdybych mela auto, ridicak tak te osobne na bemanicon privezu a necham te u me prespat pokud by jsi byla clovek majici o tuto akci zajem.


Nešlo mi o funkci chovatelské stanice, ale o funkci klubu. O ten poměr vklad->výdej. Je to divné, ale klub je pořád v plusu a ještě si dovolí například onen zpravodaj a nebo dokonce pozvat an výstavu zahraniční rozhodčí, zaplatit jí za to, platit cestu a ubytování tu. Dosti podobné jako dělá VP na FFku s hosty.

Tento víkend jedu do Prahy. Jedu tam vlakem, z5 autem s kamarádem. Budu se účastnit dokonce conu, protože známá ho organizuje a s ohledem na mé víše uvedení věci mi není ani moc trapné si ten volňásek vzít, protože jinak bych se na con nepodívala nasledující dva a půl měsíce.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Smejete se jen vlastni neschopnosti neco si najit, nebo to je v HK opravdu tak tezke?

http://www.super-brigady.cz/R-hradec-kralove/
http://inzerce.zacatek.cz/prodam/prace/brigady/-hradec-kralove/
http://prace.hradeckralove.cz/nabidka.php?hledat=1&bg=1
http://hradec-kralove.e-inzerat.com/inzeraty/
http://www.zamestnani.cz/default.asp?r=100006001&c=560000000
http://brigady.hyperinzerce.cz/brigady-studenti-kancelarske/0/0_0_hradec-kralove_0_0_0_0_0_0_0_0/
(plus to napsane v mem predchozim prispevku).

Lidi u nas na stredni treba roznaseli letacky, prodavali tiskoviny (vetsina si teda nasla nebo na kompu, udelala stranku, delala pres web poradnu, blogovala s adsensem) a podobne. Taky nemusi jit o celodenaky, hodka (dve) za den staci.

A kdyz uz se tu spickujeme s kapesnym, tak moje cinilo 100 korun na mesic. (vetsinou se prohralo na 3ddx (200 za kazde 2 mesice). Kdyz chtel clovek vic, nasel si neco a prividelal si.
Dalsi debatu na toto tema bych ukoncil, jelikoz s tim stejne nic vic neudelame.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Kdyby jsi se na to aspoň podíval co posíláš....

Aby jsi měl ještě lehkou představu. Práci hledám a dokonce jsem měla domluvenou práci co by mě bavila. Slušné peníze, zahraničí. To že to nevyšlo je problém toho, že mi není 18. Jak by řekla moje babička...s tím co mám, spíš nemám nemůžu jít utírat ani kravám prdele.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Scarlett napsal:
...dokonce jsem měla domluvenou práci co by mě bavila. Slušné peníze, zahraničí.


Aha... No lenze tu neni problem v ponuke, ale v tom, ze je pod tvoju uroven robit iste druhy prace...

Potom vies, kedy si najdes brigadu... (A jo, tes sa v buducnosti na hladanie prace v takom pripade...)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lady_leia DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Hradec Kralove
Citovat
Jeste k tomu vstupnymu. Je jasny, ze clovek ktery timto zije a je to jeho velky konicek, objizdi vsechny mozne arkady po Evrope, tak je ochotny za vstup dat mnohonasobne vic nez clovek, ktereho to sice bavi, ale skace doma 2x tydne stepmanii. Clovek ktery je do toho doopravdy zapaleny, tak vezme, ze vstup je vyssi treba proto, ze tam bude nejaka znama a uznavana osobnost a ty penize za to da, ale obycejny clovek to nepochopi, protoze ty lidi vetsinou ani nezna a na podobnou akci by jel treba proto, ze si chtel zkusit treba zaskakat na necem jinem, nez co ma doma, nebo se seznamit s dalsimi hrami a 600 za vikend jen kvuli tomu nechce dat. Proto je taky dulezity, jestli to ma byt akce pro lidi, co pro to ziji, nebo i pro lidi, co si treba zaskaci obcas, ale maji zajem se dal v tomhle smeru rozvijet.

Tohle neni mysleny jako rada, spis jen jako postreh, proc se tolik lisi castky, ktere by za to kdo byl ochotny dat. Proto mi prijdou reci typu "vy jste nejaky bohaty" docela mimo. Kazdy ma proste jine priority a svoje penize podle toho taky utraci. Pokud clovek opravdu o neco stoji a potrebuje penize, tak se vetsinou vzdycky da najit cesta, jak je ziskat. Jde jen o to, jak moc to chce.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele lady_leiaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Scarlett sorry, ale to ze nemas penize nijak nesouvisi s beminaconem. Festival Fantazie stoji okolo 1500,- a taky tam lidi jedou kdyz chteji anebo muzou protoze zrovna ty penize mas.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Cloud napsal:
Scarlett sorry, ale to ze nemas penize nijak nesouvisi s beminaconem. Festival Fantazie stoji okolo 1500,- a taky tam lidi jedou kdyz chteji anebo muzou protoze zrovna ty penize mas.

...řekl organizátor vlasního conu a odkráčel v západu slunce...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Fooosa DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.01.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Třinec
Citovat
Ja bych si nejake nove hudebni hry rada vyzkousela. Rada zkousim nove hry. Penize by zalezely od toho kde by to bylo a kolik bych dokazala do te doby usetrit.

K tomu co tu pisete mam trochu jiny problem.
Pokud by to bylo v lete tak by se penize nasly. Jinak by to asi musely byt v Ostravie. Ikdyz Ostrava by mi vice sedela, protoze ja v lete vzdycky jezdim na con do Polska za kamaradkou. A po tom mi uz moc penez nezbude. Jenze nevim jestli v tomto roce bude kamaradka schopna vubec na nejaky con jet. Sad Takze bych mohla jet poprve na nejaky con do Czech.
Jenze tady nastava problem. Ja nikoho z czech kdo se zajma o to same co ja neznam. Takze se mi do Prahy, kde vubec nikoho neznam a byla bych uplne sama, diky sve skvele schopnosti komunikovat s lidmi, nechce.
Gdyby to bylo v Ostravie tak bych se mozna prijela podivat.


Naposledy upravil Fooosa dne ne, 20.duben 2008, 21:33, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FooosaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Akce je planovana nekdy mezi polovinou kvetna a polovinou cervna. jednalo by se o vikend a zamyslene misto konani je Brno. avsak to se musim rozhoupat a jit zajistit prostory a tak.

ad bemanicon. bemanicon je o hudebnich hrach, ne o "znamych" lidech, co je hraji. ptala jsem se par lidi, co by rikali na to se ukazat a par jich melo zajem. ale zadne celebrity to nejsou. jsou to hraci stejne tak jako ja.

cena na bemanicon muze byt vysoka, protoze se jedna o neco co je unikatni, tezko sehnatelne a nenahraditelne. jde o to vyzkouset si nove, porovnat sily ve starem a popovidat si s lidmi o hudebnich hrach jako takovych. samozrejme da se povidat o necem jinem, ale o tom tato akce neni.

scarlett: asi nema cenu se s tebou bavit o techto vecech. protoze jak uz nekdo napsal, kazdy vidime sve. osobne nemam zajem na bemaniconu videt lidi, co o hudebni hry jako takove nemaji zajem.

ad hosti. ano a kdo jsou ti hosti? copak se stalo s corriatem? huh? a s polskymi spisovateli? kde je koten, pribyl, grygar a mistni i zahranicni vedci? kde je slibeny elijah wood a jini lide? rekla, bych ze mi staco to, co hoste pozvani na FF rikaji na mimoceskych conech.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
[80%] BEMANICON
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 6  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)