DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Dva Cesi v ClubGames
Dva Cesi v ClubGames
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Vcera 23/4/2005 jsme byli s Puldou navstivit ClubGames a jejich Dancing Stage Solo^_~. Byli tam lidi, kteri se zucastni turnaje 15/5/2005 a docela jim to slo^_^ (ale pro tentokrat jsem byla lepsi!). Nico, ktereho jsem minule vykopla na Afronove se ji natreworil a ukazal mi jak se na ni dela full combo. Ted se snazi treworit Stay (no musim rict des song...snad se to nenauci zpameti do toho turnaje..). Ludovic me malem dohnal na Drop Out 260...(no pekne roztomila skladba...tomu se rika kulomet..)..no a Pulda bojoval s platformou...(moc mu to neslo).

Budou fotky.
Pulda az dojede do CR mozna taky neco napise^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
No...tak sme si hned ty skladby prohlídli...no ono se to dá dát? To stay by se dalo....ale ten drop out....no nevim.,...
Každopádně pozdravuj tam a užijte si to tam:-)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
No ten drop out 260 je fakt machine gun....a uz jsem sotva citila svoje nohy po nekolika chozeni po leuze, v tournai a hrani DDR na heavy. Ale dali jsme to^_~. Jo BTW...taky jsme davali Max Period na standard...hehe..(no fail pred koncem...to neni mozny)
Eric se vyjadril asi takhle...
'Max Period on standard is a mess
Max Period on maniac is a suicide'

Souhlasim s nim.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Docela vám závidím, tak koukejte do Avalconu přivést aspoň spoustu zkušeností.
Ten Drop Out má strašnou spousu machinegunů, na to bych vážně neměl nervy.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Pomalu to chce udelat nalepky "Czech DDR" a lepit je na platfotmy, ktere navstivime .. co? Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak Pulda je i na DDRBelgium.be.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Tak jeste muj comment:

Sice jsem vedel, ze S'Tsung rikala ze je ta Dancing Stage platforma ze zacatku "des bes hruza" (^_^), ale ze to bude tak zakerne, to jsem tedy netusil ^__^ Takze podobne jako S'Tsung mela mozna poprve z nejakych AA/A becka a cecka, ja jsem mel ted ze svych B/C faily ^_^

Za prve sipky potrebovaly k potvrzeni mnohem vetsi tlak, nez jak jsem byl zvykly ze softpadu nebo z 3DDX (proste se nestacilo se toho jen dotknout, takze treba pri tezsich skladbach, kde je vic sipek za kratsi dobu jsem to nestihal) a za druhe mi take vadilo, ze mezi jednotlivymi sipkami na padu byly prinytovane takove kovove desticky, ktere byly mirne vystouple a o ktere jsem se zasekaval nohou (na ignition softpadu je videt neco podobneho... s tim ze to tedy neni pochopitelne kovove a vystouple a je to jen vec vzhledoveho designu padu) .

Tu nerovnost povrchu jsem nakonec nejak prezil, ale s tim potvrzovanim sipek to bylo horsi. Hlavne se mi nedarilo ustavat freezy (zvlaste ty delsi, navic pokud je u nich jeste potreba delat neco druhou nohou - tzn. vetsina). No, postupne uz mi to ale neprislo tak hrozne (kdyz jsem zjistil ze je potreba hlavne vic prenaset vahu na ty sipky...) a ke konci uz to bylo mozna skoro OK, ale i tak jsem si za tu dobu nasbiral peknou radku ecek ^_^ (na fotce se mi podarilo zakryt hodnoceni hlavou ^_^). Tzn. conclusion ... asi to bude vec zvyku, ale kazdopadne minimalne ze zacatku je Dancing Stage Solo platforma dost zla a zakerna vec, tak pozor na ni ^_^



Priste to uz snad bude lepsi ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Jen se poptám, na jaký judgment jste na platformě hráli?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Neco kolem JD = 5,5
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Aha, my hrajeme se 4kou, to musí být úplně jiný kafe
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Dva Cesi v ClubGames
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)