DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 8.6.2008 Ostrava
8.6.2008 Ostrava
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Tak se stalo, ze 8.6. opet budeme se flakat v Ostrave, takze muzeme napravit restu s minulosti a udelat nejaky sraz. Podle dostupnych informaci by mela byt cajovna k dispozici, nebo muzeme vyrazit odmlatit par sipek na blizke PIU NX Smile

EDIT: Pri trose stesti budeme mit sebou par Impact Arcade padu, tak je muzeme rovnou kolektivne vyzkouset
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
co se NXka tyce zustalo mi asi nejakych sto dvacet zlotych pote co jsem vetsinu zlotych utratila na PIU Exceed....tak kdyz tak reknete at vyberu dalsi zlotuvky^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
Predbezne oznamuju, ze se zastavim Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
alasak DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.08.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: ostrava
Citovat
ok, dkyz i to bude richi dost dlouho pripominat, tak dojdu Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele alasakOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Richi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 25.09.2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Ostrava
Citovat
Ja budu v cajovne urcite Smile a o pripominani se postaram Very Happy .
Na PIU NX bych urcite rad zasel . I kdyz to neumim , chci to aspon vyzkouset Smile.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RichiOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
PIU je dobra sranda, vrele doporucuju. (STsung si preje PIU arkadu....*dreamy*)

jen me budete muset nechat hrat na NM! ^_~ (ale ne ze mi pak utecete jo?).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
S'Tsung napsal:
PIU je dobra sranda, vrele doporucuju. (STsung si preje PIU arkadu....*dreamy*)

jen me budete muset nechat hrat na NM! ^_~ (ale ne ze mi pak utecete jo?).


A jsi uz zdrava? sly
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Richi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 25.09.2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Ostrava
Citovat
S'Tsung napsal:
PIU je dobra sranda, vrele doporucuju. (STsung si preje PIU arkadu....*dreamy*)

jen me budete muset nechat hrat na NM! ^_~ (ale ne ze mi pak utecete jo?).


Nikdy jsem nehral na zadne arkade takze ja neutecu Smile, snad Very Happy , a ostatni urcite taky ne Wink . Aspon bude nejaka inspirace jak hrat Smile a kdyz uz tak poradna inspirace Twisted Evil .
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RichiOdeslat soukromou zprávuICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Není náhodou 8.6.2008 Lost?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Je... a? Bohuzel je to taky na druhem konci republiky a je to docela bez sance to stihnout (leda tak konec Losta). Pak mi prijde rozumenjsi zkusit neco zorganizovat v Ove s par lidma, co by chteli a na Losta nejdou. Tim ze jsou tyhle akce na druhe strane republiky to neberu jako "konkurenci".
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
chinchila DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 16.05.2006
Příspěvky: 3
Citovat
wow zs nekdo i prijede do ovy .. tak kdyz uz jsem to nahodou zjistil tak bych se taky mohl (a asi ne sam Smile zastavit Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele chinchilaOdeslat soukromou zprávu
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
to abych vzal jednu USB klavesnici navic, co? Smile) kazdopadne rad te uvidim
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
chinchila DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 16.05.2006
Příspěvky: 3
Citovat
si pis me nestaci nejakych par cudliku (a ukazalo se ze pri nastavovani to bez ni taky nejde Smile) no snad mi to vyjde kdyz uz k nam dorazite mam tyden volno (=pracuju)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele chinchilaOdeslat soukromou zprávu
8.6.2008 Ostrava
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)