DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď NXovi pady
NXovi pady
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
tak uz dlouho tu nebylo nic o domaci konstrukci vlastnich tapatek, takze trosku ozivime Smile) Aneb uz dlouho si hraju s vlastnima PIU padama - princip stejnej jako bezne (dva plechy), akorat se to snazim dotahnout trosku k dokonalosti....

Revision 0: (Codename "Blacksmith")
Uplne prvni verze, bez decals s hranim na bile plose, pleachy delane v kovarne jako ve stredoveku ... neni divu ze moc nefungovali. Jako koncept pad neobsahuje ani jeden sroubek.
Fotka

Revision 1: (Codename "Razor")
Trosku revize plechu, tentokrate vse rezane laserem. Pad fungoval jak ma celkem dlouho a lehnul az kdyz sem si trosku hral s experimentovani co vsechno se dal pouzit jako oddelovac. Taky se ukazal ze hrany dokazou bolet a to i diky zabrouseni. Pad byl celkem dlouho bez sroubku az pri po to co se to ukazalo jako krajne nebezpecne tak byli pridany 4 sroubky na hrany padu aby je drzeli pri sobe.

(diky sts za decals)

Revision 2: (Codename "Silvermoon")
Predelany hran a list kolem, prijemne na nohy... bohuzel ozdobne drevo a moje vaha s mojim stylem dupani a hrani = GG. Ani dodatecne pridane sroubky moc nepomohli.
(obrazky budou casem)

Revision 3: (Codename "Infinity")
dalsi pokus o to predelat hrany na prijemnejsi varianty. Poradne zatezova testy teprve prijdou. Tentokrate uz je tam srouubku o poznani vice.

(diky centime za pomoc s tvorbou technicke dokumentace)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Blacksmith - tak tenhle pad jsem tak akorat stihla znicit, kdyz jsem je chtela zkusit, tak mely prerezane dratky^_^.
Razor - tohle je pad, ktery se mi po uprave velmi zamlouval. kazdopadne extra ostre hrany mi neudelali moc dobre a pri Bemere mi odlitnul panel skrz listu^_~.
Silvermoon - designove fakt moc pekne. Funkcnost by byla lepsi, kdyby se nam panely vesly kam mely. pad bohuzel take moc neprezil

a ted zlaty hreb infinity:

Kdyz jsem vlezla poprve na infinity tak jsem zjistila, ze uz nema lagy jako predchozi pady a ze ten pad reaguje spravne (tudiz kdyz slapnu pozde nebo napred prislusne me to ohodnoti).
Dale kov + polykarbom je pro me dobra volba tohle musim rict mi velmi vyhovovalo.
Citlivost padu velmi dobra az na stred, ktery mi hazel obcas pad breaky a zrusil mi tak dvakrat 100%. Kazdopadne zbytek panelu reaguje dobre, jen STsung musi vychytat stani na freezech.

kazdopadne zajem o koupi bych mela. tenhle pad me hodne zaujal.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Razor pad byl spravna sranda, ta vec sice vydrzela vsechno ale chtela vic udrzby jak CFko ... Smile ale planuju se k tomu este nekdy vratit a udelat neco podobnyho....

Jinak kdo by dale chtel zkusit jestli dokaze znicit Infnity nebo driv pad znici jeho tak je vitan ... cim vic testingu tim lepe Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
no ja prijdu na ten nightmare....! ale lidz hrat nebudu^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
a chimeru, bemeru, VVV, canon-d aspon zkusis ? Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
noooo...na canon-d full se mozna pujdu i zabit^_~. zacnu tim, ze zkusim nejaky ne NX songy a uvidime jak mi to pujde. ale tesim se na dalsi Infinity pad!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat


nova hracka do sbirky Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
No musim rict, ze tohle vypada vazne paradne, az jsem rada, ze jsem se na tom taky mohla trosicku podilet.
Hlavne jsem rada, ze je tu hodne lidi, kteri maji ke staveni padu ruzne pristupy a nedelaji jen jeden od druheho, ci od jinych druhych... Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Brutal pady, takovych EXPu jsi posbiral^_~. Fakt pekne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Very nice. Ted me napadla myslenka, jak by se vyjimala kostra tohoto zelezneho piu padu na predni kapote cerveneho ferari ;
Proste stylovy kousek.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
nejaka ta videa jak se na tom hraje

http://www.youtube.com/watch?v=TtcHMdeCy6M
http://www.youtube.com/watch?v=86ZNGnjNrx0
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
na tychto padoch sa skace fajn, dokonca aj v ponozkach.
dobra praca
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
tak, jdu delat dalsi varku iNfinity padu - nejspise jak PIU tak klasicke DDR/ITG, takze pokud nekdo touzi po kvalitnim hardpadu dejte vedet Wink Potisk je mozne udelat jakkoliv na prani. Koncovky na PIU mozne PS2, USB nebo Xbox (zkousel sem multiplatformni, bohuzel to nefunguje moc jak ma). U 4-panel varianty neni 3-in-1 (PS2, PC, Xbox) problem, v pripade zajmu muzu zkusit 5in1 (PC, PSX, PS2, PS3 (20GB/60GB/80GB), Xbox, Gamecube a Wii).

Cena dohodou.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Zajímala by mě cenová relace alespoň přibližně... 2000,- / 4000,- / 8000,- ? za jeden
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
odhadnul bych to na 5000-8000 za jeden... zalezi co vsechno budes chtit a taky kolik lidi bude neco chtit. Toreticky se muzeme domluvit na necem levnejsim - celej pad je delanej z nejkvalitnejsich materialu, pokud se z tohohle ustoupi tak se nejspis dostaneme nize.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NXovi pady
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)