DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Reakcie na DDR liniu na FF 2008
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
DDR na FFku bez urovne s Pravda lidma a nikdo nepomaha a lidi tapou a tapou (jako tápou a tápou) a asi se tam nemaji ani zrovna nejlepe.

pevne nervy tem, co se to tam snazi udrzet v chodu.

//na impact arcade to nema^_^ muzeme byt jen vysmati.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Vsichni krom STS: Tohle preskocte!!!!!!! Fakt to nectete!

2 STS:
S'Tsung napsal:
DDR na FFku bez urovne s Pravda lidma a nikdo nepomaha a lidi tapou a tapou (jako tápou a tápou) a asi se tam nemaji ani zrovna nejlepe.

pevne nervy tem, co se to tam snazi udrzet v chodu.

//na impact arcade to nema^_^ muzeme byt jen vysmati.

Sakra jak jsem klidnej clovek tak tohle me pekne nastvalo. Jo, vim ze nejsme tak skveli jako uzasnej bemani con v ostrave, jo, vim ze nemame nejnovejsi techniku, nejnovejsi pady a nejnovejsi soft. Jo, vim ze nemame supr dupr syncnuty songy. A CO SAKRA???? Aspon pro ten dav lidi, kterej tu kazdej den od deseti rano do dvou do rana (kdy je musim vyhazovat) neco delam, aspon tu moznost DDRka maj. Celou linii delam ja a Scarlett, coz je na celo-FF-ni linii hodne malo lidi. Sorry ze nemam k dispozici arkady, sorry ze nemam k dispozici megahalu, sorry ze nemam k dispozici team spickovejch odborniku na DDR. Proste nemam, a co. S tim, co mam k dispozici, je to co tu mame super vysledek a lidem se to libi. A o to tu jde predevsim. Nemuzu mluvit za Scarlett, ale ja delam tu linii pro normalni lidi, co prijdou na fest a chtej i neco jinyho nez jenom Scifi, anime apod. A tem se to libi, a libi se jim to hodne. Ano, jsem smirenej s tim ze patrne v ocich tvojich a v ocich nekolika lidi v DDR komunite jsem povazovanej s celym FFkem a DDR@FF za zradce, debila a nekoho, kdo si neni schopnej sehnat supr vybaveni. Bohuzel pro vas vsechny je mi to dost dobre jedno, protoze pro vas to nedelam. Delam to pro ty desitky lidi co si prijdou skocit a jsou vdecny za to co tu mame. A popravde jich je vic nez mela cela Prazska DDR komunita a cely CzechDDR v dobach svoji nejvetsi slavy dohromady. Tot vse.

Proste lepsi spatny DDR nez zadny DDR. A tohle mi nikdo nevymluvi

EDIT: Pridana citace
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Promin ale neda mi to nezareagovat, kdyz uz dostavam SMSky od lidi na FF o urovni DDR tak mi prijde ze to neni jenom muj subjektivni pocit. Citace SMSky "Jak je to tu udelane je proste pod uroven. Sniper se proste nenammahal ani s tim syncem". Co se zvednuti urovne by stacilo pouze nahazet veci na jeden offset, vymenit TrinPady za Impact softy, trosku poladit speedmody a zajistit obshluhu, ktera aspon lidem rekne jak se to ovlada. Prace je na jedno odpoledne? mozna ani ne. Nevim jak moc u toho ses, ale je jasny ze s tou pulkou (??) lidi, co tam prijde, nepochopi a odejde se nepotkas, tj nemas ohlasy.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
rekla bych, ze za me, kdy se jelo na ProLogic padech na pravda kompu s nastavenou stepmanii s BGAckama, ofiko songama + anime/game mixes byla zabava vetsi. lide tam chodili protoze je to bavilo a kazdy jim hned rad pomohl s tim co delat.

ti ctyri chudaci, kterym jsem rikala jak se dostat pryc z adresare, ktery vypada Paranoia, Paranoia KCET, Pranoia Rebirth, Paranoia Survivor, Paranoia Survivor Max (a to hned v nekolika kopiich) byly z toho uplne vedle. Vubec nevedeli co maji delat ani jak se ta hra hraje a to ze to nahodou ma i beginnera nepomuze protoze jsou to DDR trojky. A to i ti, co hrali hned pred vama.

nejde o to mit, to nejlepsi, ale mit nejakou uroven na tom, co mas zrovna k dispozici. navic neni vubec zadny problem si treba taky rict o neco, co by bylo lepsi.
navic ITGPC ma vtipne bugy cel a metal jsou prohozene stejne tak jako hallway a overhead (ok jenom nektere veci ale je to funny kdyz jsem si jednou nastavila overhead cel a skocila jsem s opakem)

jen bud nastvany. delej jak chce FFko celkove vypada hur a hur tak proc ne i tvoje linie.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ono je tohle taky vlastne pravda, zalezi ale s tim se to porovnava.
Pokud se porovnava se minulymi rocniky FF, tak je to pokrok k lepsimu. Pady uz neni potreba lepit 10ti kousky izolepy a mame ofiko ITGcko (R2, ne R9). Sice lidi zase znaji "jen to ITG" a uz ne podivuhodne Stepmanie, byt nastavene a s kazdou chvilkou jinym skinem, ale hraji co znaji a tudiz i co umi ovladat (dle infa ze 90 procent lidi na FF ted uz vi jak se to hraje a speedmody a hudbu si vybiraji sami).
Misto lepenka padu (ktere i tehdy lidem stacili) tu muzou byt 3 organizace, ktere tam pady dodaji. Trin, DDRcz, RI. Co si organizatori FF a linie dohodli je jejich vec a neni to ted predmetem diskuze, stejne s tim ted nic neudelame, maximalne budeme probirat jak to bude na FF09 a to take neni o co tu jde.
Co lepsiho tam dat nez ITG R2. Je to ofiko, je to komplet a ne custom na koleji, je tam ITG 1,2 (full) a cast ITG 3. Praxe dava informaci, ze si lidi vyrvou DDR a Anime mixy, cili se prevedly a jsou tam take. Zadne 20k songu jako driv. Jinak tyhle Pravda kompy je taky docela podivuhodna masina. R3 na tom pustite (jak vite, tak jen s jednim padem), ale R5 a R9 uz ne. Na FFS se na skveleho Beware DDR Extreme lide moc netvarili.
Nejak nechapu v cem je problem s offsynchem. Vzdyt ITG R2 -je- synchla na jeden offset ne? A je porad konstantni. Na arkade tady to je taky tak, posunute o jednu, porad stejnou, velikost.

.. a pokud se to porovnava s zahranicni akci, jinym (nePravda) conem, arkadou, no .. tak je asi predme jasne co vyjde za vysledek.

----
Secteno a podtrzeno:
- pokud ti tam nekdo nedoveze impacty, tak pady nezmenis (treba ti pak libi budou nadavat na ne a nedou chtit trinpady zpet Wink)
- offset, pokud to vubec jde tak sladit / taky by slo udelat 2 instance ITG R2, a u kazde nastavit offset jinam (bude to lepsi reseni? porad restartovavat, nebo to dat na ruzna stanoviste)
- speedmody (no, je to tam sice anglicky napsany, tam bud rict obsluze, nebo proste dat pod monitor papirek: Speed mode: 2x enter, sipky, enter...)

Stejne si myslim, ze na to v jakych podminkach jsi, jaky tam mas lidi a jakou tehcniku je to porad dobry vykon a navic te to bavi delat + to delas pro lidi (s jak jsme si uz zvykli, tak nespokojeny a stouravi lidi tu budou porad).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
(ma reakce byla poslana na nxovu odpoved)

S'Tsung napsal:
jen bud nastvany. delej jak chce FFko celkove vypada hur a hur tak proc ne i tvoje linie.

tak takhle si predstavujete podporu komunity, sdruzeni a lidi? Sad

ITG R2: Cel a Metal to bere dobre (ted otestovani)
Overhead - 2d
Hallway - 3d (ala reversed starwars)
.. jestli je to takhle dobre.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Reakce organizatora
Spider DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.07.2005
Příspěvky: 26
Citovat
Za organizatory se musim zastat Snipera. Zde na tomto foru i jinde jsem nekolikrat zadal o pomoc s organizaci DDR na Festivalech fantazie. Reakce temer nulova, jediny Sniper se chopil sance propagovat DDR mezi 2000 navstevniky FF. Nikdo neni ochoten organizovat neco pro druhe a vsichni chteji jen vlastni zabavu.
Techniku ma Sniper takovou jakou mohou organizatori sehnat. Proc neposlete vlatni PC na kterem bodou desitky lidi na FF hrat DDR. Proc neposlete vlatni pady ktere vam poslapou stejne desitky lidi 18 hodin denne. Timto take dekuji Trinovi za zapujceni jeho padu.
Letos se herni linie odehrava v budove Sokolovny, kde je prostredi lepsi nez loni v Hale, presto je stale co zlepsovat (komentar anabaze s pripravou teto budovy je na delsi povidani).
A nakonec, vsichni si vzpomente, kde jste poprve slyseli o DDR a kde jste ho poprve videli ve skutecnosti. Myslim, ze spousta z vas si vzpomene na Chotebor.

Tomas Backovsky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SpiderOdeslat soukromou zprávu
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Ok takze jinak, kdyz sem se prisel mrknout na FFko tak na me dejchli 3 veci:

1) technika, chapu ze po weekendu v Ostrave je clovek trosku zmlsanej tim jak veci musi vypadat. Nepovazoval bych za upgrade premenu R5-9 za R2, ja osobne pouzivam radej R9 na akce, hodi se vice. je potrebova si uvedomit ze ITGPC ma jiny defaultni offsety nez jiny verze a podle toho vse syncnout, tak jako vyrovnat lag trinpadu. Za dalsi i starou verzi trinpadu bych povazoval za hratelnejsi pro lidi nez novou, ale nebyl problem prijit a rict si o cokoliv jineho (Coz se nestalo). Ale tendle bod muzeme nejak uzavrit ze treba jakoze i lepsi, technika hraje na akci nejmensi roli.

2) hlidani, tohle je docela stezejni bod na takoveto akci a potom co na portable arkade na PGC lidi nebyli schopni to ovladat sami uz si ani nemyslim ze by to slo bez nej. Jak se hlida na FFku? AFAIK zmateny lidi co nevedej co maj delat, jak vyberou song, jak to pustej, jak se to ovlada. Upgrade proti 2005/6??

3) Atmosfera, stanoviste bez sajmu lidi, jenom s lidma "co zrovna nemaji co delat". Upgrade proti 2005/6??

Za posledni: Snipere, neber to jako utok proti tobe. Vazim si lidi co jsou porad este schopny a ochotny neco udelat. Ovsem faktem je ze aspon ten SW si sladit trosku mohl. To co na me(nas) prislo po prijezdu na FF byla akce mnohonasobne horsi nez byl BC v Ostrave, pro me osobne atmosferou na ty akci. Atmosfera reflektuje celou akci, ne jenom par stanovist, takze asi tak.

Spider: "Proc neposlete vlatni PC na kterem bodou desitky lidi na FF hrat DDR. Proc neposlete vlatni pady ktere vam poslapou stejne desitky lidi 18 hodin denne." Protoze nikdo neprisel s zadosti o ne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Pekne napsano (to jsem nemyslel ironicky).
Vlastne oproti 2005/06 se zmenil jen ten bod 2 - stanoviste uz nehlida* 10 lidi jako driv, ale nejaky default.pravda.hlidac (co si mozna cte knizku a obcas koukne jestli nekdo neukradl pc, ale jak to tam ted doopravdy vypada nevim). Cili se vymenili nasinci za jinou hlidku.

*sice tehle 10 lidi +/- vedelo, ale ne ze by tam byli kdy meli (a pak za ne musela zaskakovat chudak sts a ani se ji snad nikdo neomluvil).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
sniper se nastval, ja ne. konstatuju jako obvykle a co se zajmu tyce neni od lidi na conu ani od strany organizatoru. my pomoci muzeme. ale chcete? kde je vase slibena pojizdna arkada? kde je to nabirame spousty novych lidi, kteri budou hrat DDR (ok asi ITG) a tak?

ad organizatori FF: ano, pote co jste nas parkrat vyfuckovali a vlastni mi vrazili kudlu do zad, ma cenu neco delat? bylo vam jasne receno, pokud chcete pomoct reknete si o ni. neprisli jste nedostali jste nabidku. tecka z nasi strany. kdyz se mi bojite zavolat vase vec. pres jine lidi at si pujci moji techniku co to je za podlosti?

sniper je clovek, co udela, co slibil. jen by obcas mohl trochu zapremyslet vice a koukat tam, kde muze najit pomoct. jsem rada, ze tu mame snipera. ale nelibi se mi scena jaka tu je.

to ze ja jsem par let po sobe byla ten kdo sedel u DDRka a lidem rikal jak se to hraje je nic ze? navic za to, ze jsem si zaplatila vstupne. a kdyz tam dovezu vlastni techniku tak je to co? Pravda veci pro lidi na conu? NE. to je moje vstupne, moje znicena technika a moje vlastni iniciativa a dobra vule. takze ano bezte do haje.

to ze jsem jako debil propagovala FFko, davala bannery a lidi odkazovala na vas web. co z toho mam? jen to ze vam davam penize a odchazim se znicenyma vecma, nervama a posloucham vety typu "dejte tam to druhe lehci DDR" nebo "ja chci stepmanii a ne tohle [ITG]". na letosnim FFku jsem se dokonce dozvedela "co to je za pady, proc tu nejsou impacty?" at uz to pronesla jakakoliv divcina trochu me to ehm zarazilo. (nepamatuju si ze by na FFku nejaky ten impact vlastne byl....pak jsem slysela podobnych vet trochu vice a rikam...si...ono co jsme prodali asi ma nejaky efekt. lidi zacinaji premyslet o tom, co je kde za pady)
------------------------
na FF jsem poprve stala na funkcnim padu. ano, neni to poprve, co jsem o DDR slysela a neni to prvni misto, kde bych mela tu moznost ho hrat.

a co treba kdyby si orgove treba vzpomeli kdo se o DDR v tu dobuy staral? kdo se staral o lidi, co na to tupe zirali? kdo tam nainstaloval DWI a kdo StepManii a ucil to lidi poustet, vybirat songy a speed mody? kdo resil to ze DWI se sesypavala a stepmania to obcas taky nerzdejchala? kdo zarizoval to, ze kdyz se roztrhl pad tak sel shanet lepici pasky a sel pad slepit? kdo se staral o to, ze po kazdem songu proklepaval pady, aby na tom lidi mohli hrat? kdo tam dobrovolne od rana do vecera hlidal, aby si VUBEC lidi mohli zahrat protoze nevedeli VUBEC KTERA BIJE? jo vzpomenete si? mozna je to vase zasluha, ze DDR na FFku bylo (moje fakt neni) ale reknu vam, ze to co jsem na FFku doborovolne delala pro lidi byla hodne tezka a narocna prace, zvlaste za tech podminek, ktere byly. a co z toho mam? jenom to, ze ja jsem ta spatna, komunitu nicici osoba, ktera nikdy s nicim nepomohla a ma hrozne penez aby mohla jezdit jinam.

jsem rada, ze jsem objevila stepmanii a ze je zde ted rozsirena. aspon neco. kdyz uz se to nepodarilo s DDR.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
odpoved organizatora
Spider DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.07.2005
Příspěvky: 26
Citovat
Nic z toho co jsem napsal nebylo namireno proti S'Tsung. Naopak, pamatuji se na to, ze to byla ona, kdo nam velmi pomahal pri organizaci linie na FF (a vlastne uz i na Avalconech). Ovsem kde jsou dalsi, copak komunitu v cechach dela jeden clovek?
Dale i uznavam, ze vzdy nebylo vse na 100% a dochazelo nekdy k nedorozumenim, jenze FF neni pouze o DDR. Vzdy jsme se snazili v ramci moznosti poskytnout ty nejlepsi mozne podminky.
Ohledne pomoci jsem tu verejne zadal o pomoc na foru a nikdo nezareagoval.
Hlidani stanoviste maji za ukol nasi lide, jsou to studaci, kteri jeste nikdy DDR nevideli a od snipera dostali kratke skoleni jak program ovladat. Sniper pak zajistil turnaje a instalaci PC.
Podle poctu lidi, kteri neustale zaplnuji prostor vyhrazeny pro DDR to asi zas tak malo neni.

Tomas Backovsky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SpiderOdeslat soukromou zprávu
odpoved organizatora
Spider DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.07.2005
Příspěvky: 26
Citovat
Pro NX 306: jestlize je atmosfera na FF tak spatna, tak proc k nam kazdy rok jezdi tolik lidi ? Znovu rikam FF neni pouze DDR.

Tomas Backovsky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SpiderOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
S'Tsung napsal:
kde je vase slibena pojizdna arkada?

Tohle byl plan z VH, jak by se slo dal se soucasnym vedenim. Odsouhlaseni noveho vedeni tento slib eliminoval. Jestli bude nebo ne pak zalezi na chuti autoru, ale uz se nejedna o nejaky slib nebo zavazek.

Odhledne te synchronizace:
Je tu dle meho nazoru docela malo lidi, co maji sluch a schopnosti na to sesynchronizovat (poznat/nastavit) offset. Moc se k nim neradim a Sniper asi taky ne. Problem ve 2x stisknout F6 neni. Spis mne trochu mrzi, ze ten clovek co na nesych upozornil, tak ze kdyz to uz poznal, tak proc se neprihlasil a nepomohl to sesynchronizovat. Misto toho si jen postezuje - skoda, mohl to byt nekdo presny, kdo by se tam na to podival a pomohl.

Na FF06 Impacty byly ne? V krabicich a snad se ani vsechny neprodaly.
I tak se hralo na Trinpadech.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Spider: vnimani atmosfery je vzdy relativni. Ja pouze konstatoval ze atmosfera byla o mnohonasobne horsi nez na BEMANIconu, pokud si dobre pamatuju z fotek a zazitku lidi co byli na 2005/6 (nebyl jsem to ja osobne), je atmosfera na DDR stanovistich docela brutalni downgrade. A prislo mi to funny, ze na akci, kde se strasne dba na to aby linie a FFko melo propagaci buhvi kde, vsude se musi stihat terminy a ja nevim co vsechno, je horsi atmosfera nez na necem, co jsme si udelali for fun. Proc lidi jezdej na FFko netusim, mozna proto ze nemaj co delat? Nebo proto aby se potkali s lidma? Kazdopadne moc lidi co znam zrovna na FFku neni, a kdyz jo tak rozhodne ne kuli FFku, anyway jsme docela offtopic.

Kazdopadne bych rekl, ze kdybyste prisli a dali zaruku ferovych podminek, napriklad proplaceni dopravy a volnasky na vsechny dny FFka pro vsechny pomahajici, rozumne prostory a tak dale. Bohuzel kdyz za nedodrzeni terminu, spatnemu webu a ja nevim co vsechno jsou volnasky dolu, o cem to je platit za to ze na neci akci bavim lidi a este za to platim a tim plytvam svym casem? Chapu ze pro lidi, co nejsou schopny si zorganizovat vlastni setkani tohle muze byt prijatelne, bohuzel tohle neni pripad nas. Zaroven jsme byli shcopny zajistit DDR "linie" vsude, kde si o to rekli bez problemu a ochota lidi pomahat tu je. Takze problem proc zrovna na FFku ne bych tak moc nevidel v nas.

Xsoft: kdyz Impacty vysli na konci leta 2006, tezko mohli byt na FFku. Na 2007 neco malo bylo, ale striktne na prodej.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
odpoved organizatora
Spider DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.07.2005
Příspěvky: 26
Citovat
NX-306: O kolik ucastniku jste se starali na Benamiconu? Na FF prijede 2000 lidi, videl jsi nekde na jinem conu v CR tolik lidi na tak dlouho? Kde myslis, ze se o DDR dozvi vice lidi? DDR je letos takove jake je, protoze to Sniper dela sam bez pomoci a za to dekuju. Ty krute podminky pro organizatory linii bez problemu plni desitky jinych programovych linii na FF, podminky maji vsichni stejne, jinak proste takhle velkou akci nelze delat.
FF neni profesionalni akce delana za ucelem vydelani baliku penez. Presto organizace neco stoji, treba mne 14 dni dovolene a to vse pro zabavu ostatnich.
Ja jsem nabidku spoluprace dal a pro vsechny dalsi FF nabidka spoluprace stale plati, ale nikoho se doprosovat nebudu.

Tomas Backovsky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SpiderOdeslat soukromou zprávu
Reakcie na DDR liniu na FF 2008
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 4  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)