DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Reakcie na DDR liniu na FF 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
(opet se tu pred odeslanim vylupl jeden prispevek - posunuto o jednu)
Ja bych spis nez hazeni spiny z jedne stany na druhou chtel vedet co dal? Komp s ITGckem bez obsluhy byl nejaky cas jak na PGC tak na FF (pomery jsou treba jine, ale o tohle ted nejde). Jak by teda mela vypadat obsluha u kompu?

- ma to byt "samoobsluzny komp"? Tj. nejaky popisek jak se to ovlada a co je cilem hry, nastavit themes aby mimo speedmode a noteskinu nic nedovoloval, nebo z toho udelat arkadu s pustenym timerem?
- mit u toho obsluhu co tam 16h denne bude (jako FF06 - smeny, 10 lidi a hlidani)
- nebo tak nejak napul - treba "hodinka pro beginnery"

Ne kazdy je zacatecnik a ne kazdy je 10ti tlapkar. Nekdo chce hrat hodinu v kuse, jiny chce jen na turnaje. Nekomu se nelibi skin, nekomu hudba, jinemu pad, dalsim prostory, hlasitost, typ monitoru, smrad ponozek ...

Co teda si tady rici co to je to "kvalitni stanoviste" a pak se to da zkusit v ramci moznosti, techniky a zkusenosti zaridit.
Kdyz to ted vypada (tak to na mne pusobi), ze jediny kdo dokaze udelat kvalitni program je sts a nx, tak by jste mozna mohli poradit ostatnim s nejakym todo listem jak si stanoviste udelat. Neco jako:
- sezen co mozna nejlepsi pady
- propoj s PC (minim. konfigurace xxx x xxx)
- sezen monitor, projektor, platno
- sezen software ITG x.xx
- nahraj songy (s nastaveni xxx, o formatu xxx)
- nastqav pad
- synchni
- nastav times, event mode, vyhod xxx
- pridej letacek Jak se hraje, Beginer hodiny
- unlockni
- spust
- sem tam prid zkontrolovat
- udelej turnaj
- predej diplom
- zbal, smaz, odevzdej, podekuj
- napis report
- zamysli se nad terminem dalsi akce

Nejde o to splnit vse na 100% ale v ramci moznosti a zkusenosti se o to pokusit (nebo pozadat o pomoc ci se zeptat).
Zacina byt docela taky zajimave zjistovat ze pokud na padu neni nalepku impact, tak je to spatny pad a nekvalitni pad Wink.

K tomu samohlidani, obsluze a zaucovani - kdyz (jak se reklo), je porad kolem pocitace 10 lidi, tak se novacek muze preci zeptat a nekoho o to poradat. Nebo se predpoklada, ze pokud nema odvahu se zeptat cloveka, co by mel na sove napis "DDR organizator", tak ze se zepta nekoho jineho, nebo vubec? U deskovek se preci take zepta.

Ohledne te prace a dovolenych, tu dovolenou mam naplanovanou od dubna a vedet jsem to daval. V GE uz od kvetna nemakam, a tady v praci se nam navic posunul na patek tohoto tydnu. I sem tam byt v praci z patku na sobotu dela svoje. Cili jsem rad, ze me pusti aspon na konec cervence nez vubec - proste vysly blbe statni svatky, s tim se neda nic delat (priste to bude v pondeli a utery).
Odhledne FF a vstupneho - plakat nad zaplacenim vsupneho na 10 dni je jedna strana veci, na druhou zaplatite cestu tam a zpet, cenu za jidlo, vyber dovolene (v pripade pracujicich), cili i tak je vstupne .. kolik .. tretina nakladu (rozhodne ne 100%).
Z me zkusenosti, co jsem na FFS07 bral WIicko, tak jsem se s organizatory dohodl na pravidlech s jakymi bude technika pujcena. Pujceni bylo z me vlastni vule, navic mi prispeli na opotrebeni ovladacu, byla tam i dohoda pro pripad zniceni, a byl jsem dohodly na konkretni hodiny kdy to bude (ze se to pak roztahlo na dalsi cas bylo na me).
To ze nejaky -lamy- smazi cloveku dlouho odehravane savicko do hry (stalo se to sts s ps2 kartama) teda jako maximlane nastve, stejne jako poskozeni techniky. Jinde nez na FF jsem tohle nevidel a vsichni se chovali k cizimu majetku s respektem. Zamrzi a nastve. Jak se k nim jako dal chovat? Zalohovat si vsechny save, nedavat pametove karty, hrat hry jen z udelanych kopii (oh jak legalni - navic je potreba cip a prace s duplikovanim). Davat to tam jen na 1-2 hodiny a sedet u toho .. to by bylo reseni? Clovek to dela pro lidi, tak tam dava vic a co z toho ma? Nic, ani se pomalu nevi kdo to tam dotahl (teda ne kazdy je takovy a plno lidi vi ci technika je/byla - porad mluvim o FF a sts). Na Bemaniconu se tohle nerelo ze? Tam se klidne dala nechat arcade controler a clovek ho tam i nasel.
To me privadi opet k prvnimu odstavci - jak delat kvalitni akce - udelat je pro "uzavrenou" komunitu? .. resp. pro kohokoliv, koho tohle zajima, ale ne pro lidi, co zrovna nemaji co delat, nudi se, a prijdou si na DDR zablbnout a zabit cas?
Nebo jak je to tedy s tou podporou, chce se pomahat opravdu vsem, stavajicim i novym, nebo se bude selektovat na jakych akci a jak se bude pomahat a cokoliv co do toho nezapadne tak bude podrobeno rypani misto pomoci ci rade? Reklo se preci, ze tu muze byt vice cilu (resp. ze kazdy muze mit svuj). At uz si o FF osobne myslim cokoliv, tak kdyz Sniper prisel, tak dostal R2, songy co si rekl a nejake rady (a ukazalo se treba, ze problem s R9 tam je porad). Lamentovat nad tim, ze tam nejsou Impacty pro tento rok asi uz nema smysl (pokud je tam teda nekdo nechce dovest), ale pro toho, kdo by to chtel pristi rok vzit to muze byt informace k dobru.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Re: odpoved organizatora
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Spider napsal:
proc stale kritizujes nekoho, kdo pro propagaci DDR dela 100x vice nez ty.

V ramci FF by to mozna i platilo (kdyz tam NX neni), jinak bych se zde NXe chtel zastat, protoze pro propagaci dela opravdu hodne (relk bych ze v TOP5 v CR s propagaci urcite je (a to ani nebavime o svetove scene)).
(.. vsak uvidite ...)

Spider napsal:
Neverim, ze Impact vydrzi to co trinpad, tedy 10 dni provozu 16 hodin kazdy den nekolik conu po sobe.

Bude to mozna znit divne, ale je to tak. Impact (byt softpad) tak toho vydrzi vic nez Trinad. Rekneme, ze vedle sebe tyto dva produkty postavim a bude se na nich stejne hrat. Trinpad bude (dle meho nazoru) potreba rozebrat drive a vycistit nez Impact.
Toho spis driv nekdo propichne kramflekem, polije, zapali, na nez vleze v botech s kameny Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
odpoved organizatora
Spider DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.07.2005
Příspěvky: 26
Citovat
xsoft: pripominam, ze me nazory jsou od cloveka vne komunitu DDR a proto mozna NXsovi krivdim, pokud ano tak se omlouvam, ovsem vy zase krivdite Sniperovi.
Ohledne Impactu, az mi nektera firma tyto pady pujci i s vedomim rizika, ze se poskodi na FF (zaroven se tak sama muze propagovat), tak je mozna vyzkousim. Do te doby ale zustaneme pravdepodobne u trinpadu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SpiderOdeslat soukromou zprávu
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
co treba kouknout na to jak prumerna inteligence lidi na FFku klesa? co to znamena?

ad propagace DDR. stacilo mi poslouchat relativne chvili lidi, co chodili kolem DDR stanovist, ptali se po impactech, mluvili o mem portalu a o tom, ze tohle nahodou videli v televizi. zadne jeee tohle je to co tu bylo minuly rok.

na FFku jsem zjistila, ze co jsme zacali delat my zacina byt v podvedomi lidi. lide ze vsech stran mi rikaji o tehle super zabave, kterou objevili pres jeden z mych webu aniz by me znali. ale vraci se s tim. nerikaji...tohle jsem potkal na FFku. samozrejme taci se asi najdou take.
ale ke me jich dorazilo minimum.

co se me a propagace tyce, udelala jsem toho hodne a jestli vy delate stokrat vic tak at DDRko zemre ve vasich rukach. jsou zde i jini ne jenom vy nebo my.

BTW: kdyz jsem byla na FFku lidi koukali smutnyma a zmatenyma ocima na me (byla jsem v tricku s sipkama) nez abych se sli zeptat osoby hlidajici stanoviste. rekla jsem vse potrebne a nechala je to vyzkouset a bylo. ale sli za mnou, proc? (a ty lidi me neznali ani nemeli potuchy kdo jsem)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
ve zkratce, protoze me tyhle diskuze nudeja nevidim v nich smysl:

spider: tupe zabavy je na CS dost, ale je tam i dost programu na urovni. na Animeshow jsem jenom dovezl techniku a udrzoval ji v chodu, za to vstup zadarmo a nemusel sem delat zadne weby ^^ a fungovalo to a rekl bychz e lidi boli spokojeny (a ja si zaroven otestoval nas novy dancepad v ostrem provozu). Takhle si predstavuju jednani s organizatory. To ze CS je v Blave, kdyz FF je v Chotebori proc? (protoze je v pulce republiky) neberu jako argument. Pokud Sniper toho dela 100x co ja pak ma muj respekt, ja nezvladam ani to co delam ^^
Impact pouzivam na ruzne akce uz skoro 18mesicu a zatim mi odesel 1, ktery byl vystaven nelidskym podminkam jako je hrani na skale a podobne. Zbytek drzi.

xsoft: myslis ze to jde? vsechno se tvore podle akce na kterou se jede.
Jdu delat BemaniCon? vezmu zajimave a neotrele veci
Jdu delat AnimeFest? vezmu zakladni setup urceny pro lidi, co vedi aspon trosku o co jde
Jdu delat Den deti? vezmu svoje ITG for kids a snazim se jim maximalne venovat
Jdu delat firemni team building? vezmu sebou Seqoy, at je dobra nalada.
... musim rict neco dalsiho?

a vubec ma tahle diskuze dal smysl? to podstatne uz bylo receno... vicekrat. Pokud p. Backovsky nebo p. Pravda prijde na dalsi FFka s dobrou nabidkou, muze byt profesionalne zpracovane DDRko. Pokud ne pujde to dal timdle smerem. To ze nas kvalita DDRka na nasi kratke navsteve pobavila a ze jsme to tu napsali, a co? Jak rika Sniper, profi to neni. Kazdopadne i my co toho delame 100x mene jak Sniper toho docela dost a ja za par chvil mizim smer Japan Expo (Fr), takze tu nebudu. Pokud presto mate chut v teto pointless diskuzi pokracovat tak mi dejte 10dni na to byt mimo a pak si zase najdu cas Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
(zase jsem ob post, ja to snad nikdy nestihnu)
Na to tema tupa/inteligentni zabava me napadlo me to napsat takto:
(ten zacatek se mi moc nepovedl, spis ho preskocte a kouknete na konec)

Jaky udelat program jako prednaska, vedomostni kviz, parodii, diskuzi ... na tema DDR? At to bude sebelepsi, tak je potreba, aby uz nejaka informace v lidech byla. Kdyz se o tento fenomen zajimaji (v jakekoliv mire), tak se s nima da bavit a informace jsou na obe strany. K prednaskam na FF06 - kdyz uzivatel znal Stepmanii (klidne z toho co za den okoukal na FF), tak byla prednaska co vsechno SM dokaze, nebo co se tam da dal nastavit a jaky ma +/- potencial. Videa dalsich tanecnich her a freesyte .. nu dobra, ukazka ze to existuje. Divadlo, soutez (kde nekde o odehnani songu ale treba o pantomimu), parodie, .. vse tohle vyzaruje aby divaci uz tak trochu neco vedeli.
Misto toho jsou porad prednasky a zaskolovani, porad a porad dokola, jaky je princim hry, jak se to hraje, jak se vybere pisnicka a rychlost, kde koupit pad co nejlevneji aby vydrzel co nejdele. No .. a co neco vic? Aspon trosku?
DDR (jako "Dance Dance Revolution" hry od Konami) se tu moc neujaly - klidne se zeptejte kdo ma dar jakou DDR hru, skoro nikdo zadnou nehral a vsichni znaji jen Stepmanii a ITG (a pomalu ani nevi jaky je zde rozdil).

Cili "tupou" zabavu (byt ten pojem zni trochu odpudive) si predstavuji jako jednosmerny prenos informaci. Neco jako televize - si pred to proste sednete, nic nedelate a nechate si do hlavy nalejt kupu informaci nebo se pobavit super beckovym krvakem.

No, a co treba takova diskuze? Lidi si radi preci povidaji o tom co je bavi a co maji radi. Kdyz koukam na SG linii na FF, tak jsou tam taci, se kterymi se treba o SG Atlantis nepopovidate, protoze to jeste nevideli (byt to je par let na internetu a conech). Ale jsou i taci, se kterymi si popovidat muzete. Maji nazory, neco se jim libi, neco ne, vedi kdo je Zelenka a kdyz naodou na FF prijede, tak vedi na co se ho ptat a je to opravdu k veci.

Kdyby prijel na FF Kyle Ward (no pores koste), co by se ho lidi ptali? Kdo jste? Co tu delate? Aha vy skladate pisnicky, aha do ITG, hm hm .. a jake prosim?

Zabavu, ktera neni "tupa" bych tedy oznacil tu, kde jde o interakci s divakem (klidne i kdyz ze zacatku nic nevi, tak mu 1-2h davat nejake informace, nebo pockat az si hranim na stanovisti nejake ziska, a pak udelat neco, aby se treba ptal, nebo sam z nejakych drivejsich zkusenosti na DDR/tanecni hry tema reagoval).

Pokud tedy mame jen stanoviste - tak se jedna o tupou zabavu, spravne? Lidi proste prijdou, odehraji a jdou. Jop, neco jim to da. Ale neni tam moc program takoveho typu, aby tyto veci vyuzil.
Jop, jsou tu lidi, kteri chteji ucit lidi, sirit DDR do sveta, ale jsou tu i jini (kteri mimo tohle chteji i neco vic). To jsme ale u stare omlete historie, kterou nema cenu opakovat (napsano toho o ni bylo hodne), jde o to se dostat dal.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
ok protoze tu padlo par otazek, na ktere chci reagovat:

CzDDR a podpora vsem: reklo se ze bude podorovat vse, co se slucuje s cilem sdruzeni a vizi vedeni. Jak moc do tohohle spada FFko: nerekl bych ze moc, vzhledem k faktu jak bylo s CzDDR zachazeno v r. 2006 moc asi nikdo FF podporovat nechce. Co se me osobne tyce tak ja sem zvyklej ze za tanecni hry na akcich sem placenej - nemam nic proti tomu delat fandovsky akce za minimum (pred AF zadarmo, ale po tom co bylo na AF...), ale chci za to nejakej rozumnej klid, coz na FF s jeho buzeraci orgu neni. (Druha moznost je si nas zaplatit a mit profi zpracovanou celou linii a moznost diktovat si podminky... ) FFko je ovsem jedina akce, kterou takto vnimame, jinak ta podpora vsem vicemene plati.

Kvalitni pady: Impacty jsou pady sakra dobre kvality, protoze je delaji hraci, kteri vedi co je potreba. Navic v EU jsou dalsi znacky tezko dostupne, ale urcite jsou kvalitni I BlueSharky, CobaltFluxy, BeatGear ... domaci vyroba taky nebyva spatna - Amegon, Rubbinnexx a troufnu si rict ze I moje pady jsou na urovni (soude podle ohlasu). Pak tu jsou samozrejme I nekvalitni pady - TXka, softy z Mayflash production, trinpad Wink

best akce: Negeralizoval bych, tedka Japan Expo byla plne otevrena akce, kde kazde stanoviste hlidala jedna dvojice, a rekl bych ze byla taky super (ano, byli problemy - ale ty jsou snad vsude). Spis je to o lidech a proc tu akci delaji. Kdyz delas akci protoze musis, nekvalitne, stylem "a co ze to neni syncle" pak ta akce I tak dopadne. Dulezita je dobra atmosfera, tu navodej lidi, kteri tam jedou to delat radi a pak se prenese dale. Kdyz tam jedes se zkazenou naladu na buzeraci ze strany orgu, mas jasne ze to dobra akce nebude. Pak bych rekl ze je I dulezita nejaka vdecnost lidem, kteri se snazi, vazit si toho, respektovat to a neurazet je, nebo o ty lidi rychle prijdeme. Napriklad viz CS2007 a ubytovani - aneb jaka byla reakce na srandistovo snazeni vlivem cehoz uz se nebude nadale snazit cokoliv zajistit. Tohle je taky cesta do pekel.

jako posledni - proc DDRko potrebuje propagaci? nebylo lepe v te malinke komunite?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Skusim sa len vyjadrit k NXovi, ked uz ma teda 2 x spomenul...

Co sa tyka mojej organizacie, nie, nemusim propagovat liniu na x weboch, ani nemusim pisat stranky k linii... Staci, ze je info na strankach CS, to liniu prezentuje dostatocne...

Co sa samotnej organizacie tyka, JA si urcujem pravidla (po poslednom CS/AS som sa dostal do stavu, kedy za inych okolnosti nebudem robit)... Coz znamena napr. to, ze ked mi hlavny org. (v tomto pripade WIN) povie, ze chce x stanovist, tak mu ich tolko spravim, za podmienky, ze na kazde stanovisko dostanem 3 ludi... A tato podmienka je nemenna, ak mi co len 1 cloveka bude chciet zrusit, tak jednoducho neorganizujem liniu... Podobne pravidlo sa da aplikovat na pocet stanovist, takze ak sa dohodneme na nejakom pocte, tento sa menit nebude, inak opat nic neorganizujem... A vedel by som o tomto pisat aj dalej, nema to ale vyznam, z tohoto sa da vcelku dobre dedukovat, ako sa linia organizuje na takom CS a ake su rozdiely oproti FF...

BTW, k tej poslednej veci, co nastienil NX... Ano, pocnuc tymto rokom jednoducho odmietam riesit nejake hromadne ubytovanie, nech uz pre kohokolvek... Nie len z dovodu, ze CS sa nikdy neorganizovalo na nejakej skole (tym padom je stazene uz len samotne hladanie placu niekde v budove), ale hlavne z dovodu, ze ak clovek poti krv, aby pre druhych zariadil nieco navyse, a druhi len ohrnu nos, a nepovedia ani to obycajne dakujem, nemam ziaden dovod sa o nieco podobne pokusat zasa...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
NX-306 napsal:
CzDDR a podpora vsem: reklo se ze bude podorovat vse, co se slucuje s cilem sdruzeni a vizi vedeni. Jak moc do tohohle spada FFko


No pekne se nam to tu meni pod rukama. Tak ted je cilem mit stejnou vizi jako vedeni. Zajimave.
Kde jsou ty reci, ze kazdy muze delat, sirit, propagovat DDR v jake mire chce, kde chce a jak chce? Ted to budeme delat podle vedeni? Neco mi to pripomina, co to je bylo .. uz vim, VISO. Uz se tesim na nova tricka, budou mit na zadech nakresleny Impact? (jo reju, ale proto abyste se zamysleli jak to vyzniva)

NX-306 napsal:
Co se me osobne tyce tak ja sem zvyklej ze za tanecni hry na akcich sem placenej - nemam nic proti tomu delat fandovsky akce za minimum (pred AF zadarmo, ale po tom co bylo na AF...), ale chci za to nejakej rozumnej klid, coz na FF s jeho buzeraci orgu neni. (Druha moznost je si nas zaplatit a mit profi zpracovanou celou linii a moznost diktovat si podminky... ) FFko je ovsem jedina akce, kterou takto vnimame, jinak ta podpora vsem vicemene plati.


Buzerace za FF06 byla. Jop. I tu byla vystavena ta forma komunikace (37 stranek). Proto se reklo co se reklo, Czech DDR tam dalsi rok a reklo se ze si to tam muze vzit kdokoliv na jeho triko (info jsme mu dali). A stejne to bylo i ted.
Na FF06 lidi hlidali .. a jako ze docela dost. Sedeli u toho i 10 hodin, nekdo se na to vybodl, nekdo to bral za jine. (a jedna se i o lidi, o kterych neni slyset ze to tak bylo). Delali to dobrovolne a protoze chteli - ne protoze je k tomu nejaky krutovladce dotlacil. Nekdo si chtel vydelat, nekomu to melo jen pokryt naklady, a jiny do toho sel s tim, ze se mu to mozna nevrati.
(mimochodem lidi se vybirali na zaklade zkusenosti z drivejska a i jim podle toho byly nakladany hodiny).

I kdyz ono to nebylo spis o lidech co hlidali. FF06 si nejvic odnesla Molik se mnou, protoze jsme to meli na triko mi a vsechnu tuhle smetanku jsme si taky sliznuli. Kdyz nekdo pomahal, tak dostal ukol (podle toho co a kolik moc chtel) a bylo. Cili s nim Pravda vubec nejednal - rozumny klid bys tedy asi mel, pokud bys chtel pomoci jako clen tymu, ale nemel bys klid pokud by ses prihlasil jako org.

NX-306 napsal:
Kvalitni pady: Impacty jsou pady sakra dobre kvality, protoze je delaji hraci, kteri vedi co je potreba. Navic v EU jsou dalsi znacky tezko dostupne, ale urcite jsou kvalitni I BlueSharky, CobaltFluxy, BeatGear ... domaci vyroba taky nebyva spatna - Amegon, Rubbinnexx a troufnu si rict ze I moje pady jsou na urovni (soude podle ohlasu). Pak tu jsou samozrejme I nekvalitni pady - TXka, softy z Mayflash production, trinpad Wink


Pamatujete si lidi jeste dobu, jak se rikalo ze Trinpad je nejlepsi pad na svete? Hmm, joo to byli casy.
Tak kolikpak tehle produktu se da na ceskem trhu sehnat? A kolik pak stoji (plus doprava). Nechame cekat hrace az bude kvalitni pad (jestli tu bubec nekdy bude a za cenu kterou bude moci dat), nebo zadny pad je lepsi nez blby pad? (zamereno na Trinpad).
Je naprosto super, ze se tu ukazal kvalitni produkt jako Impact a ze si jej lidi kupuji. Je dobre, ze se to dalo a dava vedet lidem. Ted se spis zamyslet co je cilem sdruzeni, jestli davat informace (a klidne i konkretni zkusenosti a prakticke ukazky / vlastni ci at si to clovek zkusi), nebo proste dat Trinpad a dalsi papiraky do klatby (banu) a kdokoliv je bude chtit, mit nebo prodavat, tak bude uznacen za spatneho a bude vykazan ven. Paleni carodejnic je uz preci davno zanama, tak proc ten humbug?
Nemela by se spis najit nejaka spolecna cesta? (no dobre, asi ne), ale co aspon tak nejak brat ze je i neco jineho a i tomhle "neco" poinformovat (ve srovnani padu - jedincem), tak to slo a prinos to rozhodne ma. Ale to je tak tezke tu proste ten "blby Trinpad" nechat rit? Vznikl taky na zaklade zkusenosti, rad od hracu a podobne. Navic je to CESKY vyrobek a udelal ho JEDNOTLIVEC (oki, Magda a i dalsi asi pomohli). To je to tak tezke to proste prijmout a dat tomu sanci - resp. dat o tom vedet lidem a ti, kteri si mysli ze je to pro ne tak aby si to mohli vzit?

Vzdyt preci nejsme komerecni sdruzeni a jen velmi nerad bych vytahoval slovicka jako "dvoji zajem". Nechceme tu reklamu na VISO? Fajn, oka. Ale to se takhle budeme stavet i k Trinapdum? Tohle neustale vrtani tu pekne ceri vzduch - muzeme si klidne udelat topic znova, jak to komu vadi a komu ne (i kdyz mam pocit, ze tu uz minimalne 2 jsou a lidi se vyjadrili). Cili kdyz nam to >90% lidi nezavrhlo, muzeme to proste prijmout a jit dal?

NX-306 napsal:
best akce: Negeralizoval bych, tedka Japan Expo byla plne otevrena akce, kde kazde stanoviste hlidala jedna dvojice,.... Dulezita je dobra atmosfera, tu navodej lidi, kteri tam jedou to delat radi a pak se prenese dale. ... Kdyz tam jedes se zkazenou naladu na buzeraci ze strany orgu, mas jasne ze to dobra akce nebude. Pak bych rekl ze je I dulezita nejaka vdecnost lidem, kteri se snazi, vazit si toho, respektovat to a neurazet je, nebo o ty lidi rychle prijdeme.

Muzeme si koneckoncu pockat na ohlasy FF, stejne jako byly ohlasi na Bemanicon. Nejake (z SMS uz mame), muzou byt ale i jine (no dobre. . tech [2000-lidi na foru] lidi se na foru asi moc nevyjadri protoze forum neznaji. Lidi z fora jeli na BemaniCon tak se tu take vyjadri, ale nahodni hraci na FF asi tezko .. tak treba neco prozradi fotky. Schvalne kdo tam byl, tak jak dlouho jste videli nezabrany pad?)

"Kdyz tam jedes se zkazenou naladu na buzeraci ze strany orgu, mas jasne ze to dobra akce nebude." Jop, kdyz ma nekdo zkazenou naladu tak se pro nej dobra akce asi nebude. Ale jinym to nemusi vadit, nebo treba tuhle naladu zkazenou nemaji. Mozna by stalo za to zauvazovat, jesli napsat ohlas driv, nez akce skonci - koolik orgu tam, kolik lidi tam, kolik lidi tady .. si to precte a bude mit pak take stejnou naladu? Muzou za to pak "buzerace orgu" nebo "ten ohlas"?

"Pak bych rekl ze je I dulezita nejaka vdecnost lidem, kteri se snazi, vazit si toho, respektovat to a neurazet je, nebo o ty lidi rychle prijdeme"
.. jo, to by bylo super, ze?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
S'Tsung napsal:
nereknu, protoze gatecon je dobry. kazdy con ma dobre veci, kdyz je najdes. ale budes o nich vedet?


Teď jsem odpadla na zem. Celé dvě stránky jsem byla schopna tolerovat, ale tohle mě dostalo.

Proč nadáváte na linii, kterou sami nechcete? Proč si děláte interní akce a máte pocit, že běžný návštěvník FF je podměrečný či co, když jim neobstaráme "lepší" pady? Nadávat a nic nedělat umí každej...

Já za letošní linii moc děkuju hlavně Sniperovi. Místnost byla ideální po stránce lokace. Sokolovna je po cestě na linie, není to tam ani přeřáté. Jediné co vadilo byly dvě stanoviště v jedné místnosti, ale to už jsme si s Tomášem a Vaškem vyřešili a nevidím to nadále jako překážku proč tam DDR nedělat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
80% navstevniku letosni DDR linie nejaky offsynch vubec nevadil (vetsina z nich skakala 1-7). Stejne tak jim nevadilo, ze u padu nikdo nestal a nedrzel je za rucicku, protoze tam vzdy byl nekdo (mezi nimi, navstevniky), kdo ITG ovladal a standartni fanovska solidarita zapracovala, jak mela a dany jedinec ochotne novackum ukazal, jak se to dela.

TI LIDI SE BAVILI. Hopsali, pokecali, zasoutezili si... a nejake pojizdne arkady, offsynch nebo R9 jim byli uprimne jedno! Pokud tohle nedokaze tech nekolik ubozaku s polobozskym komplexem pochopit a bude trvat na tom, ze je nutne delat DDR naprosto profesionalne, ale zaroven odmitaji propagovat se na nejvetsi akci sveho druhu v CR, pak mi jich je opravdu, opravdu lito.

Snipere, bylo to fajn, diky a rad jsem pomohl.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Bylo to fajn, ackoliv uz ddr nehrotime tak si neumim predstavit ffko bez zewlu na ddrku. Thx Snipere a ostatni co do toho sli pres vsechno ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
hmmm, toz whatever. Asi si myslite ze tyhle diskuze nekam povedou. Nepovedou nikdy nikam. A proto bych s nima skoncil. dete radsi delat neco uzitecnyho.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Opravdu roflmao.
S'tsung prijde do topicu FFka jen tak tam napsat, jak to tam strasne moc hrozny, a take zamachrovat si, cituji: //na impact arcade to nema^_^ muzeme byt jen vysmati.. Po Sniperove oponenture rychle prispecha NX si taky kopnout, jak je to hrozne, aby v tom nebyla sama. Strhne se flame se silnout pachuti toho "nedelame to my, profesionalove, musi to tedy stat za hovno".

Kdyz po skonceni FFka se objevi kladne ohlasy na prozity con a ze DDRko, pres tu *naprosto neprezitelnou offsync trinpad spatny_release_stepmanie* uroven, bylo prinosem (a ano, lidi se tam bavili, i ja), ukonci to NX se slovy, ze tahle diskuze nikam nevede a "dete radsi delat neco uzitecnyho". To uz je opravdu gol. Proc jste se vubec obtezovali neustale dokola reagovat?
To jedinou cestu, kterou si zvladate predstavit, je vest k uznani, ze kdyz to nedelate vy, pulka sveta trpi? Mozna jste to jeste nezaregistrovali, ale na FF nejezdi pouze lide, pro ktere je mit presne skore na expertech v DDRku stred vesmiru - dle provedenych empirickych pozorovani jich bylo kolem 99.5% (+- 1%).

Muzu potvrdit, ze o DDRko tam byl zajem a nikdy volny pad. Z tohoto hlediska to byl uspech. Mozna ne podle vasich meritek, to uz jste napsali pred 10ti posty, od te doby nic zajimaveho, nez nedelani niceho uzitecneho. Co ctu i ostatni topicy a rozhodnuti, ze na Adviku se smi udelat pouze "turnaj pro zabavu" (zabava ma byt protiklad Feet of Fame?), mam uz jen jedine doporuceni: Probudte se. (casopis zdarma k nahlednuti)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Poprosim Vas este raz (a naposledy), aby ste si tieto bullshity riesili niekde inde, o flame war tu (minimalne ja) nemam zaujem... Ak tu este nahodou pristane post, ktory by prilieval olej do ohna, tak to tu nekompromisne premazem... Dakujem za pozornost...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Reakcie na DDR liniu na FF 2008
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 4  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)