DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď SM na klávesnici
SM na klávesnici
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tak co, taky se vám stane, že nemáte pad nebo ho nechcete vyndavat a zkoušíte hrát SM na klávesnici?

No než jsem poznal věc zvanou "pad", tak jsem hrál pouze na ní a ať mi nikdo netvrdí že to třeba není težký nebo to není sranda. Takový pěkný Magic dance ve 2 na klavesnici potěší. No je to prostě něco jiného.

Spíš by mě zajímalo, kam jste se až dostali - keyboardmaniáci Wink
Já jsem právě dal tohle:



Věnujte prosím pozornost textům jako: Challenge, 2.5x speed, Planted mód a počet holdů.

Pokud to někdo dá, s jakýmkoliv neE výsledkem, je dobrej Smile Pak bych taky rád viděl člověka, co dá AniMatrix.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
ad animatrix: ehm...LOL
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
SM na klavesnici ? Nooo tak tu pouzivam jen v praci kdyz mam chvilku a asi takhle to vypada



No nejhorsi je kdyz zazvoni telefon ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tak si tak sedim v praci a nechce se mi makat ... poustim SM a po AAckach na standard se poustim klavesnici do hard urovne ...



nic moc co ? No ale moje *zatim* nejtezsi skladba na klavesnici je tohle



Konstantne 316 BPM, devet tlapka hard tlapek :wink:
Nevim proc, ale nohama utapu tezsi skladby nez dam rukama po klavesnici Confused

No nic, jdu tvorit nejake hodnoty zas ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
+ http://ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?t=142 (Raptor)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Kdyby mi SM neprerusilo vyskocene okno NODa o aktualizaci .. mohlo to byt lepsi. Na par dalsich pokusu jsem dal tohle:


(aspon jdou pekne videt kde jsem to missnul Wink)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jsi blazen Very Happy joo a neni to v tom ITG themesu s tema hodnocenima takhle:
Dve hvezdicky - AA
Jedna hvezdicka - A
S+ - B
S - C
S- - D
a ostatni jsem nevidel, nebo si nepamatuju co jsem mel jako fail ^^;
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Ja ted misto klavesnice pouzivam zatim nepretvorenej gamepad ( prece jenom bere 8 a vic sipek naraz) . Posledni dobou me akorat obtezuje kejchani a smrkani, ktery beru jako tezsi obtiznost Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

SM na klávesnici
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)