DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Nefunkcni pad - nereaguji sipky
Nefunkcni pad - nereaguji sipky
Seya DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 26.07.2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Tišnov
Citovat
ahoj....mám takový probléml,nevím do jaké míry se to tu už řešilo nebo ne,nečetla sem ostatní příspěvky,ale potřebovala bych poradit...
asi před měsícem jsem si objednala usb dance pad(http://www.tanecnipodlozky.cz/usb-dance-pad) ze stránky ddr.cz a až do dneška sem byla spokojená...dneska sem "skákala" jednou a hodlala sem si to večer zopakovat,ale ouha....nereaguje mi jedna šipka....(cože je dost brzy na to,že to mám od začátku prázdnin,ne?)...nemyslím si,že bych pad nějak přetěžovala,ale pravidelně jsem ho po skákání překládala na půl kvůli skladnosti...myslíte,že se tím skládáním nějak porušili "kontakty" bo jak to říct,v podložce a budu to muset reklamovat nebo je to jen(naivně doufám,že jo) nastavením v počítači....moc se v tom nastavení nevyznám,tak nevím....kdyžtak mi napište svůj názor nebo nějakou radu,jestli ste se s tím už setkali.....předem moc díky....jen doufám,že nebudu muset reklamovat...
*******************************************
********************************************
díky moc za pomoc....nějak sem to všechno skloubila dohromady a pad se rozjel....zjistilo se,že mám chybu v nastavení šipek,takže to na jednu šipku nereagovalo bo co...sem nevěděla co s tím tak sem to prostě přeinstalovala...tudíž se mi obnovilo původní nezmršené nastavení a já můžu hopsat dálSmiledíky moc...


Naposledy upravil Seya dne ne, 27.červenec 2008, 16:58, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeyaOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
muzu se zeptat co je to za pad?
u nekterych padu (Ignition vetsinou staci pad poradne protrepat a pak se sipka zase na nejakou chvili chytne, ale to ze proste umre a uz se nerozchodi je klasika taky).

pokud je to papirovy pad tak tam vetsinou protrepani nepomuze. pokud sipka fungovala a nastaveni se nemenilo bude to padem. a ano skladani padu at uz jakehokoliv padu skodi a to tak, ze se muzou senzory potrhat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
no zkusim necim prispet - pust si stpemanii, dej options a pak test input (posledni polozka dole) zde vidis jake sipky jsou stisknuty an dancepadu nezavysle na konfiguraci. Takze kdyz budes v teto obrazovce zkus ruzne slapat na danou sipku a uvidis zda (a jak reaguje). Pokud reaguje v pohode tak staci je zpet namapovat v Joy/Key mappings. Pokud nereaguje obcas a nejak divne muzes zkusit protrepat, zamavat s padem nebo enco podobneho (me pomahalo otocit pad vshuru nohama a projit se po nem), kazdopadne v tomdle stadiu ceka pad brzka smrt. Pokud nereaguje vubec tak uz pad umrel. Kazdopadne u USB Dance padu je vydrz mesic celkem normalni hodnota.

EDIT: Ano prekladani softpady (vsechny) nici, lepsi je to davat rozlozeny pod postel nebo veset na vesak a kdyz uz potrebujes skladat tak na tretiny (jak byl v obalu)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
no vidis, tak vesele skakani^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Nefunkcni pad - nereaguji sipky
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)