DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď In The Groove Theme
Jdi na stránku 1, 2  Další
In The Groove Theme
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Nainstaloval jsem si theme In The Groove, protoze se mi libil ten zaverecny graf a detailni zobrazovani nejlepsich vysledku u vyberu pisnicek... Ten theme ale meni oznaceni zaverecnych vysledku (*, S+, S, atd.)... Zajimalo by me, jestli meni i obtiznost pruchodu songem (vsiml jsem si totiz ve slozce s grafikou, ze se pocet zaverecnych hodnoceni zvysil)... Jak je to vlastne s timto themem?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
ITG je samo o sobe zvlastni. O score tam anitak nejde, spis o procenta. *, S, S+ .. taky divny (zajimalo by me kdyz se prepne sking znova, jestli to ukaze spravny hodnoceni).

Taky to pekne ukazuje prubeh pisnicky (nahore je to o moc lepsi nez dole .. u PopNCany). Notesking ale ITGckovej nedam .. v tom se moc nevyznam.

Btw, ty grafy ma i vic themesu. Ale tenhle jeste navic ukazuje pocet sipek, holdu a tak pri startu (pred startem) a vec "popularity" songu .. coz jsem pochopil jako cislo, kolikaty to do SM bylo nahrany. Takze kdyz mam jednu pisen vicekrat .. hraju tu s nejmensim timhle cislem.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Aha... Ale pokud jsem to pochopil spravne, tak ****,***,**,*,S+,S,S- jsou ekvivalentni s AAAA,AAA,AA,A,B,C,D... je to tak?
A meni se s tim skinem nejak celkove obtiznost pisnicek? (treba jestli se pomaleji vyprazdnuje ten zasobnik pri missech)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
A kdyz se prepne na jiny theme, tak je jediny problem s noteskinama... (musel jsem si znova sehnat NoteSkins\dance\default)
Jinak by nemel byt zadny problem... Ale ty pisnicky se mi ted zdaji nejake jednoduche (asi jsem se zdokonalil ^_^)
Jinak to vypada na zatim nejlepsi theme, co jsem videl
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
A kdyz uz jsme u tech pucodnich noteskinu, kdes je sehnal Binarku? (nechce se mi hledat) taky sem je prepsal , ale zapomnel zalohocat puvodni.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Jedna dobra duse na IRC mi je poslala ^_^
Tady je mas uploadnute na YouSendIt: http://s13.yousendit.com/d.aspx?id=0WVT00E3999GG0SKOV0DCLPOZ
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Funkci s tim grafem ma i FoonMod Plus skin, libi se mi vic, hlavne proto, ze tam je klasicky hodnoceni na ktery je naucena rodina a lidi co ke me chodi skakat Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
1001101 napsal:
A kdyz se prepne na jiny theme, tak je jediny problem s noteskinama... (musel jsem si znova sehnat NoteSkins\dance\default)
Jinak by nemel byt zadny problem... Ale ty pisnicky se mi ted zdaji nejake jednoduche (asi jsem se zdokonalil ^_^)
Jinak to vypada na zatim nejlepsi theme, co jsem videl


Nechapu proc by se to melo delat? NoteSkins\dance\default je v systemu porad i v cisty instalaci SM, tak proc to znova tahat?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
xsoft: mno ze je to v instalaci sem nevedel. Neva uz mam stazeno
Binarek: diky za postnuti ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
xsoft napsal:
1001101 napsal:
A kdyz se prepne na jiny theme, tak je jediny problem s noteskinama... (musel jsem si znova sehnat NoteSkins\dance\default)
Jinak by nemel byt zadny problem... Ale ty pisnicky se mi ted zdaji nejake jednoduche (asi jsem se zdokonalil ^_^)
Jinak to vypada na zatim nejlepsi theme, co jsem videl


Nechapu proc by se to melo delat? NoteSkins\dance\default je v systemu porad i v cisty instalaci SM, tak proc to znova tahat?


On totiz ten theme do slozky NoteSkins\dance\default instaluje a ten puvodni noteskin prepisuje... A napadlo me, ze bych nainstaloval Stepmanii podruhe a tu slozku proste z ni prekopiroval, ale pri spusteni instalacky to pozaduje odinstalovani te puvodni Stepmanie...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
1001101 napsal:
xsoft napsal:
1001101 napsal:
A kdyz se prepne na jiny theme, tak je jediny problem s noteskinama... (musel jsem si znova sehnat NoteSkins\dance\default)
Jinak by nemel byt zadny problem... Ale ty pisnicky se mi ted zdaji nejake jednoduche (asi jsem se zdokonalil ^_^)
Jinak to vypada na zatim nejlepsi theme, co jsem videl


Nechapu proc by se to melo delat? NoteSkins\dance\default je v systemu porad i v cisty instalaci SM, tak proc to znova tahat?


On totiz ten theme do slozky NoteSkins\dance\default instaluje a ten puvodni noteskin prepisuje... A napadlo me, ze bych nainstaloval Stepmanii podruhe a tu slozku proste z ni prekopiroval, ale pri spusteni instalacky to pozaduje odinstalovani te puvodni Stepmanie...


Aha, no mozna protoze pouzivam Takuyovy sipky me to nenapadlo kontolovat. Ja mel sipky pro ITG pojmenovany jako Cell (mozna i Metel a Robot), ale nejsem na nej moc zvyklej.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jinak Groove 2.3 pro SM CVS 4.0 asi nebude - http://itgfreak.com/phpBB2/viewtopic.php?t=9155
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Skoda ... na druhou stranu Groove 2.2 funguje pekne a krome obcasnyho crashe pri vyskakovani z maratonu jsem na nic nenarazil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
citace:
Aha... Ale pokud jsem to pochopil spravne, tak ****,***,**,*,S+,S,S- jsou ekvivalentni s AAAA,AAA,AA,A,B,C,D... je to tak?
A meni se s tim skinem nejak celkove obtiznost pisnicek? (treba jestli se pomaleji vyprazdnuje ten zasobnik pri missech)


Koukni se tady na foru jak to vypada s procentama a hodnoceni. Jako tohle zalezi na metrikach a ta "obtiznost" zalezi na nastaveni SM. jako nastaveni oken. To hodnoceni pokud vim neodpovida...ale jsem lina to hledat.

DDR ma jine okna nez ITG ale SM ma myslim dost podobna nebo dokonce stejna jako ITG.
Pri missech ti to ubira vzdycky stejne pokud mas SM nastavenou stejne nezalezi to na metrikach (na themu) ale na datech v stepmania.ini

ad. groove 2.1 nebo groove 2.2. V jednomz nich nebo obou tak survival nebyl fakt survival. Jako stylem doma jsem to prezila a na arkade jsem nedala ani July na light... (az pustim SM s groove 2.2 tak zkusim..)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
S'Tsung napsal:
citace:
Aha... Ale pokud jsem to pochopil spravne, tak ****,***,**,*,S+,S,S- jsou ekvivalentni s AAAA,AAA,AA,A,B,C,D... je to tak?
A meni se s tim skinem nejak celkove obtiznost pisnicek? (treba jestli se pomaleji vyprazdnuje ten zasobnik pri missech)


Koukni se tady na foru jak to vypada s procentama a hodnoceni. Jako tohle zalezi na metrikach a ta "obtiznost" zalezi na nastaveni SM. jako nastaveni oken. To hodnoceni pokud vim neodpovida...ale jsem lina to hledat.

DDR ma jine okna nez ITG ale SM ma myslim dost podobna nebo dokonce stejna jako ITG.
Pri missech ti to ubira vzdycky stejne pokud mas SM nastavenou stejne nezalezi to na metrikach (na themu) ale na datech v stepmania.ini

ad. groove 2.1 nebo groove 2.2. V jednomz nich nebo obou tak survival nebyl fakt survival. Jako stylem doma jsem to prezila a na arkade jsem nedala ani July na light... (az pustim SM s groove 2.2 tak zkusim..)


Smile to je ale zprava vice nez rok stara, to o ITG jeste kazdy vedel prd a pomalu ani ITG2 nebylo venku.
Jinak tohle byl nejstarsi prispevek v ITG foru, ale info o Groove 2.2 patri sem.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
In The Groove Theme
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)