DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď DDR Arcade aneb Kde najdeme automaty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jojo uz jsem si vzpomnela, uz mi bylo nabidnuto tam jet drive. Ale mam polsko trochu z ruky tak jsem to zavrhla.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Mozna pokud posbiram hodne odvahy odjedu s DDRNederlands do Gigacenter v Nemecku na DDR. Pokud se to uskutecni dam pak vedet jake to tam bylo. Jeste netusim jak se tam dostanu (a jak pojedu zpet)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak z BXL to stoji 37EUR takze to bude docela sranda. V Gigacenter je DDR Extreme (na tom se asi vyradim) a DDR EuroMix 2.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
jtk DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 56
Bydliště: Studénka
Citovat
Zacatkem prosince jsem byl v Dallasu a DDRko tam meli v kazde vetsi herne... (Umm, videl jsem dve :wink: )
Bohuzel jsem nebyl uplne panem vlastniho casu, ale jak jsem tam chvilku sledoval mistni osazenstvo, tak bych se stejne moc nechytal Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jtkOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
tak znova..dalsi message co mi zmiznul....grrr....takovy pekny vypraveni jsem tu mela...
Dnes jsem navstivila po jednom namahavem lozeni po lake districtu mistni hernu v anglickem morecambe (automat nekde na mych strankach). Mile jsem se prekvapila, ze ho stacili upgradovat z EM na EM2. Takze jsem vedela jake songy hrat. Po tydnu v norsku je znam snad vsechny nazpamet. Tak prvni credit...prvni stage..neco lehkeho...na heavy (era?) a ztraceni se na padu. Zula jsem si teda boty, sundala ponozky a dalsi catu (afronovu) uz jsem jela bosa. Po tomto stagi ke me pribehla osubka od kasy, uplne rozzarena a rikajici mi jak uzasne se pohybuju a jak mam rychle nohy (a to jeste nic nevidela). No tak jse ji rekla jak dlouho hraji a tak rekla, ze se bude divat. Po tretim stagi odbehla a pritahla si sveho kluka. Ja jsem zacala hrat HARD1 a vite co ten kluk udelal? Vytahnul mobil a zacal si me tocit? Byl uplne u vytrzeni...vykuleny oci, blby vyraz...no po hard1 jsem dala jeste nonstop hard2 a v polovine max300 mi malem upadly nohy tak jsem s polovinou zivota slezla z pady a cekala..na takovy ten zvuk predchazejici FAILED. A ono nic. pote co si muj pomaly mozek uvedomil, ze je to na failoff jsem to teda nakonec doskakala. Tohle si taky nahrali-_-...moje segra se taky bavila delanim videii...asi se na to budu muset jit podivat. Jinak na hard1 jsem mela 25mil (nic moc) a na hard2 29mil.
Po tom vsem jsem dala nejaky chabi freestyle a dalsi caty. Lidi cumeli. Prestavali hrat bowling a koukali na malou cernovlasou postavicku jak tam skace jak silenec pred velkou obrazovkou. No byla docela sranda...po celou dobu jsem netusila, ze je tam jeden hrac DDR za mnou.
Pote co jsem tam nechala takovy 250korun jsem odesla a ze zadu se objevila jedna osubka v kratke sukni, silonkach a kozackach. (docela pri tele). no sundala si kozacky na podpatku a vhodila libru. Pak jsem zkoukla jak hrala candy a b4u na standard. Docela dobry...nejake to combo, A ale s drzenim. Pak tam dala afronovu a tu nekde pred casti se skokama faila. Ale dohrala az dokonce. Pak uz jsme se sebrali a jeli 'domu' (universitni campus). Ted jdu kouknout na videa a fotky.

http://www.ddreurope.com/forum/index.php?act=module&module=gallery&cmd=viewimage&img=112

4th EDIT: mam pekne videjicko jak jsem vzdala max300 protoze jsem fakt nemohla...^_~mozna ho prekonvertuju aby to melo par set kilo...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Taky bych si pral aby k nam pribehla vijevena obsluha, lidi si nas nataceli a prestavali hrat bowling .. ale mam takovy pocit ze se nam to u 3DDX nestane (zvlaste ten treeti bod se bude blbe plnit).

Asi by to chtelo udelat nalepky Czech DDR a nechavat je na navstivenych automatech Idea
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
No jo bohuzel, co se da delat. Nejak to cesi stale nepobiraj.-_-...musime zacit pracovat i na jinych skupinach...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
videa 'Jak se NEHRAT AFRONOVu' a 'HARD1+HARD2 nonstop za sebou neni nejlepsi kombinace aka max300 failed'

EDIT 24/4/2005:
http://s16.yousendit.com/d.aspx?id=14L3FQN5L4KEI2ZHQ6JDU2ULXN
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
Prosim vas,zejtra jedu na par hodin do Norimberku,nevite kde se tam nachazi

Billard Cafe Karussell
Frauentorgraben 61 D 90443 Nürnberg ?

Byl ste tam nekdo?Nebo nemate aspon nakej odkaz na mapu Norimberku?Sem docela v casovym presu
Dik
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Googluj Smile

http://www.hot-maps.de/europe/germany/bavaria/nuremberg/homede.html -> "Frauentorgraben" -> ..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Martin DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.09.2004
Příspěvky: 67
Citovat
HA! :evil: HELLDesk opět udeřil! Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
nevite prosim nekdo arcade locations v Holandsku?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Arrow http://czech-ddr.info/arcades.htm
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

DDR Arcade aneb Kde najdeme automaty
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)