DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Belgian Tournament - Nadrazi v Tournai 15/05/2005
Belgian Tournament - Nadrazi v Tournai 15/05/2005
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Vcera jsme dorazili na nadrazi v Tournai. Platforma, obrazovka, bedny dorazili o neco pozdeji. Takze se v jedenact (plus minus) zaclo stavet a prenaset. Uz vim jake to je premistit pulku platformy. Musim rict, ze ten kov docela reze do rukou. Mam takove otlacene cervene cary na ruce, ktera tahala spodek (leva ruka). No kazdopadne jsme to nosili po ctyrech. Pak jsme se nemohli vejit do dveri, tak jsme obihali budovu.
Zkontrolovali se vsechny draty a pak se to zacalo davat dohromady. Neverili byste kolik sroubku na takovy hruze je. Kazdopadne jsme to nejak sesroubovali a dokonce jsme se pak na tom nezabili. Pak se zacalo hrat. Ja jsem ukazala par krasnych kousku (jako skladeb stylem afronova, 83mil, CSFLSM neco ve stejnem stylu etc). To se francouzum docela libilo^_~ Ozvalo se za mnou ve volnem prekladu 'ty vole ona dala afronovu na A', 'no a?', 's 350 combo?', 'oops'.

Turnaj mel dve kategorie: heavy a standard.
Zacinalo se standardem. Bohuzel nevim kolik se zucastnilo lidi (myslim, ze devet). Nathalie z foru se umistila na peknem tretim miste (protoze dve prvni mista obsadili dva lidickove, co meli hrat na heavy). Docela ji to slo. Vsechny skladby uhrala.
Ja jsem se staralo o zapisovani vysledku, coz byla docela sranda, protoze jsem na screenu ty cislicka od sebe fakt nerozpoznala...tak mi to pak nekdo diktoval. bavila jsem se tim, ze jsem vzdycky napsala aspon za jedno kolo jeden fail a pak se psalo score stylu 0032, 0012 a tak. Proste sranda.
BTW: k pravidlum. Standard. Kazdy hrac i vybral skladbu a tu pak s protivnikem odehral. Kdo vyhral 2 body pokracoval. Pokud to bylo 1:1, posledni skladba se vybirala ruletou. U heavy to zacinalo vse jen jednou skladbou na rulete.

Heavy cast zacala ve ctyri odpoledne. Nikdo nenajezeni, vsichni ospali...ale jinak to slo. Nastesti jsem byla v prvni skupine a hrala jsem jako druha. Nastoupila jsem proti nejakemu francouzi. Ericovi jsem rekla at mi vyberete neco tezkyho^_~. Ruleta vybrala paranoiu KCET. Takze s plus minus nejakym jednim goodem jsem ho pekne setrela. Moje druhe kolo vypadalo asi tak, ze byla vybrana Paranoia Survivor. Zatimco protivnik zarval po prvnich devitich sipkach ja jsem chcipla pred koncem (to hnusnou casti bez mezer..). Sklidila jsem pekny povyk. Francouzi chteli at to dam^_~. Bylo to prijemne. (BTW byly tam nejaci korejci, co se hrozne bavili...a tahle paranoia na ne udelala fakt dojem...zvlast kdyz jsem byla bosa).
Treti kolo bylo fakt vyrovnane. Nastoupila jsem proti Changovi (francouz, byl druhy) a meli jsme hrat Trip Machine. Tak jsem dala jeden good a boo(nekde na konci..asi deset sipek pred koncem). Koukla jsem na nase skore a stihla jsem precist jen prvni tri cislice, s hruzou jsem zjistila, ze jsou stejny. Cekala jsem na oznamkovani. Chang A, S'Tsung AA (ufff..) Vyskocila jsem do vzduchu, potrasla jsem mu rukou a sla jsem se uklidnit.^_~ (vyhrala jsem ve svem skupine)
V dalsich skupinach to byl nakonec Ludovic a Eric a nejaky francouz...zjistim az budou vysledky, co vyhrali. Pak jsem se nechala vyklepnout Ericem (dal krasne AAA na syncu) a Changem (porazil me na crashi - 6 greats rozdil - ..ja blb..mela jsem vybrat neco s chaosem to by nedal) a porazila jsem nejakeho dalsiho francouze.
No finale vypadalo stylem Max Unlimited, Max300 same faily a tak...nakonec vyhralsamozrejme Eric.
Jinak, abyste se vyznali v tech francouzich. Jako mam na nysli opravdu jako francouze s francie. ok? Pak zde byli belgicani, cast z wallonske casti a cast z vlamske. Takze to byla dobra vsehochut. Bohuzel vlamsti hraci se nejak nevyznameli. (ti dobri zustali doma).


Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
congratulation
(nevim jestli kdybys vybrala So Deep tak by mu chaos delal problemy nebo by ten song znal a dal ho jeste lepe - to nevadi, myslim ze takhle muzes bys plne spokojena, a ty vysledky A vs AA .. no to je neco .. fakt vyrovnane skore a ne jako u nas "oba maji cerveny life bar ... " )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
BTW nejak jsem zapomela rict, ze jsem skoncila pata.(myslim, ze jsem to nerekla) Asi jste se dopocitali..ale i tak.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tam to vypada skvele - Kde se to konalo ? Skola, knihovna ? I ta vecicka a televize vypadaji slusne :wink:

Samozrejme gratuluju :wink:

(jen jako vzdy, chtelo by to fotografa nejakeho :wink: )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
S'Tsung napsal:
BTW nejak jsem zapomela rict, ze jsem skoncila pata.(myslim, ze jsem to nerekla) Asi jste se dopocitali..ale i tak.

to vime, mistni tamtamy to sem donesly :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Molik, umis cist? Kuk na nadpis a prvni vetu..nebo proste zacatek me myslenky...ta tvoje knihovna je hlavni nadrazi v Tournai. A je pravda, ze to tam vypada pekne. (jen hledani zachodu nam s queenie trvalo asi hodinu.)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
No nazdar Smile Tak to mam dlouhe vedeni, no ale po vete

citace:
Vcera jsme dorazili na nadrazi v Tournai ...

me napadlo neco jako "po tom co jsme se sesli na nadrazi v Tournai" ...
Proto mi bylo divne kam jste se to sunuli ...

chmmmmmmm :oops:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat

Takhle se zaplnuje platforma.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Belgian Tournament - Nadrazi v Tournai 15/05/2005
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)