DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! 10-ti tlapky
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Další
10-ti tlapky
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tady se můžete pochlubit, kolik písniček na 10 tlapek jste dali.

Já včera asi po hodině MALEM dal Supercali (heavy, 10tlapek). No po30-50 hrách jsem byl totálně mokrej. Už jsem se dostal skoro do konce, už jen půl obrazovky šipek, 1sec, 7šipek do konce a FAIL. Smůla, ale příště to už snad dám. No byl tam krásnej Voltage, takže si to zkuste a uvidíte. Je to sranda.

Až to dám, napíšu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Bohuzel si nepamatuju co vsechno ma deset tlapek. Az budu doma tak je napisu.
Ale jinak jsem Supercalisfragilisticexpialidocios v pohode dala a kdykoliv dam. Ale tricetkrat za zivot jsem ji snad jeste nejela.
Dalsi desetitlapkou co si pamatuji je It's a small world. Ta je snad i jednodussi. Nevim, jednou jsem si to spletla se supercali...a az po uspesnej prolezeni jsem zjistilam ze je to jina skladba^_^.
BTW: jinak pokud byl problem dat tech poslednich sedm tlapekm tak to je fakt smula. Ty jsou dost jednoduchy.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Hele nechces udelat seznam vsech deseti tlapek? Nechce se mi davat vsechno na harddisk. Vetsinu desetitlapek mam z tournamixu a ty vypadaji minimalne o polovinu tezsi nez sakura a max300.

Moje deseti tlapky.
Supercalifragilisticexpialidocious (jednoduchy) AA
It's a small world (jednoduchy) AA
Sakura AA
Mega man 2 (uuuf...boli me nozicky...po max300, sakure, it's a small world, vividovi upadam po druhem megamanovi mrtva. (resp. klecim na zemi a pisu) vivid na standard zbytek na heavy) C
Baldr Force (Face to Face) A
Max300 A
Vivid (Final Fantasy) A
Klungkung 1655 C
So Deep (to chce speed mode) B

byly by screenshoty, ale nejaky debil mi je smazal...dokonce jsem je oplakala...-_-


Naposledy upravil S'Tsung dne út, 30.srpen 2005, 18:28, celkově upraveno 8 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak jsem dneska zjistila, ze z megamana me fakt boli nohy a nebude to ze sakury ani maxe. (to byl teda napad to zkouset...ale jde to.) BTW: nasla jsem dalsi dve 'jednoduche' deseti tlapky. Face of Fact a KlungKung1655
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Dneska se na mě přijel podívat děda, tak jsem mu pár písniček předvedl a pak taky jednu těžkou. No moc jsem se ani nesnažil (nebo práve naopak). Výsledek:



Supercali - heavy - 10 tlapek .. moje první Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Na supercalifragilisticexpialidocious se dela skvele combo. Bohuzel mi stovka vzdycky utece (na konci).

EDIT: Podarilo se mi stovku prekonat!




Naposledy upravil S'Tsung dne st, 10.listopad 2004, 15:56, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tak jsem dal další 2. Oh my goddness na 9tlapek (Oni), a pokemoního Mezase na težší levelek (8, standard):


Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Sice to vypada, ze to tu chciplo, ale i tak se musim pochlubit dalsi deseti tlapkou.
Vcera jsem byla u Nathalie (prihlasena na foru), ktera ma vicemene funkcni pad. Po tech nekolika mesicich bez padu to byl docela sok. Stoupla jsem si na to dala jsem tam Sana Morette Ne Ente na heavy dvakrat zrychlene, abych se vyznala v sipkach...a co vidim Perfect/perfect/great...a combo co se hezky ruzovy! Na to jsem nebyla zvykla z tech missu u me doma^_^. Tak jsem se rozhozdla zkusit sve desetitlapky.
Prvni problem nastal (vsimla jsem si pri Yatta, kde se stridaji sipky vlevo vpravo a pak nahuru, dolu, vpravo, vlevo), kdyz jsem zjistila, ze pad funguje jen podle jedne osy. Takze nefungujou skoky (jako nahoru/dolu a vpravo/vlevo...to znamena ze kdyz stojite na sipce vlevo a pak chcete slapnou na tu vpravo, mate smulu pokud nesundate nohy z te sipky vlevo, coz ja nikdy nedelam).


ale i pres tohle pad pro me FUNGUJE. a tak jsem zkusila par desetitlapek. zacala jsem sakurou na heavy (abych se zahrala a rozhejbala sve zmrzle nohy). Pak jsem tam dala Megaman2. kupodivu jsem ho zase prolezla a pak jsem zkusila Baldr Force (Face of Face). A ona se povedla! Mam dalsi desetitlapku do sbirky. Postnu screenshot az mi moje screenshoty posle nathalie (ale musite brat v uvahu funkcnost/nefunkcnost padu).
Naucila jsem se trochu hrat mine mode...^_^ jinak bych to neprolezla...

EDIT: mam A^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Xsoft: uz jsem dala toho sileneho vivida....^_^ Jsem lepsi s nohama jak ty na klavesnici

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Dalsi ten footer do sbirky,...silena skladba SuperMarioBros... dobre ze je tam hodnoceni...ale ten theme je otres.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Xsofticek se asi nechce pochlubit svou dalsi desetitlapkou.
Xsoft - na profilu Molik
STsung - bez profilu

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tak to sem teda zvedava kdy sem prida svoji 10ti tlapku taky nekdo jiny nez vy dva :wink: Jen pockejte ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Haha, no tak proc sem neco nepostnes.
Jednoduche desetitlapky jsou Bag, Sakura, Supercalifragilisticexpialidocious, it's a small world a face to face. Neco z toho zkus a pak nam dej vedet.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Takze me tu ted mesic neuvidite, dokud to nejak slusne neskocim abych vam sem mohla dat screen ... Razz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
STsung DDR portal
Anonymní

Citovat
Ale to ne jen tu zustan s nami. Pokud se mi podari tuhle zpravu odeslat tak je z blackberry
10-ti tlapky
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 16  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)