DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Tréninkový program - STANDARD skladby
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
Sheila napsal:
Molik:Tak dej vždycky 2 povinný a pak třeba další jednu nebo dvě pro zájemce =) :wink:

hehe, povinny.. a kdo je neda tak bude delat kliky? Razz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tak slovo "povinny" je trosku silne, ale jestli to budou tapat dva lide ma to cenu ? Smile Sup at muzu vybirat zas jine
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat






- - -

*


*


* vsimnete si tehle dvou a kouknete sem Arrow http://ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?p=3486#3486
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
azaro: Jo, povinný je blbej výraz... ale vy určitě víte jak to myslím :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
Uf, tak jsem Dive prezil.. bohuzel vic nez "prezil", se zatim rict neda.. Jednu pasaz vazne nedavam.. jeste potrenuju ^_~

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
Dive sem dal neska na C ,skoro B Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Takze kdo se jeste porad boji standard urovne

1. Jubei chan
Skladba beze slov, s rytmem, pomalejsi
Jsou tam pulky az na konci a asi dve uprostred ... :wink: tlapka medium tlapka medium tlapka medium tlapka medium tlapka medium




Jinak tu mame dalsi pulky ... same pulky, vsude pulky :wink:


1. Burnin The Floor
Rytmicka diskofilni skladba, krome pulek zadna zrada tlapka medium tlapka medium tlapka medium tlapka medium tlapka medium tlapka medium




2. Angelic Layer
Pro ty co maji radi anime a japonske skladby, pomalejsi. tlapka medium tlapka medium tlapka medium tlapka medium tlapka medium tlapka medium
Na zacatku je jedna zrada pro zacinajici, jinak jen pulky ...




Doufam ze budete s vyberem spokojeni ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Tak Jubei chan na A, docela vo pohodě a ty ostatní jsem ještě nestihla... =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
jj STANDARTY jsou ted akorat neco pro me ^__^

Jubei-Chan - A




Burning The Floor - A




Angelic Layer - C (anime mam sice rad, ale tenhle song FAKT NE Twisted Evil )

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Burning the floor zatím na B (po Supercali na harda už mi to nějak nešlo...) a Angelic Layer u sebe nemám
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
hehe, a co treba Healing Vision (Angelic mix) na level medium tlapka medium tlapka medium tlapka medium tlapka medium tlapka medium tlapka medium tlapka medium ? Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Tak jsem se rozhodl zapojit, protože už vážně nevím co mám skákat... třeba i dosáhnu obnovení zájmu...

Dive - 2x B, napotřetí A. Osobně mne víc než půlšipky dovedou rozhodit náhlé rohové skoky. Mám problém je v tom streamu přečíst.




Aoi Shoudou - A napoprvé s drobným zaváháním v závěru... jsou tam po pauze čtyři šipky na sudé půldoby... zkoušel jsem to několikrát a vždycky mě to rozhodí. Jinak skoro Full Combo... potěší.



Pokračuji...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
... pokračuji ...

That's the Way (I Like It) - hned napoprvé A navíc s Full Great Combo. Škoda, že je tak pomalá, pomalé šipky se mi hůře trefují. Připadám si jak ve spomaleném záběru a pořád je to na písničku moc rychlé... visím ve Slo-Mo nad šipkou a jen čekám na chvíli kdy spadnout. Možné chyby jsou pak dvě. Buď to v té krkolomné pozici nevydržím a spadnu dřív... a nebo, což nevím jak moc je to častý jev u DDR hráčů (minimálně jeden mi to potvrdil), se při tom čekání zamyslím nad něčím úplně jiným a hold mi ten správný okamžik uteče.




Tank! - napoprvé A, FGC a AA napotřetí (čestně, ten screen je až ze 4. pokusu, 3. to bylo čistých 95%, zapoměl jsem típnout). Tuto písničku mám rád, obdivoval jsem jí zatím na všech obtížnostních úrovních a i tady mě příjemně překvapila. Potíž s prvními dvěmi šipkami, u kterých obtížné v takové jazzárně chytit hned rytmus a pak až zase spíše v té skákací části (28 skoků, 14 greatů - podezřelé, kdyby to bylo naopak, myslel bych si, že jsem pokonil všechny skoky)[/b]



... pokračuji ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
... pokračuji ...

Jubei Chan - B napoprvé, A napodruhé. Pěkný stream, ale klidná písnička, takže člověk se nazadýchá. Prvně jsem zůstal akorát konsternovaně hledět, když na mě vybafla řada půlšipek v jednom směru zasebou a trochu mě to rozhodilo na zbytek písničky a ještě ten konec je trochu tricky. Ale napodruhé už celkem bez problémů.




Burnin' the Floor - první skutečná výzva v tomdle tréninku. Poprvé C, pak B a myslím na 5. pokus A. V zásadě tam opravdu není nic jiného než pár půlšipek, v kombinaci s trochu rychlejším tempem, ale trochu to svádí začít panikařit. Nejvíc jsem kazil pasáž kde se ťape několik trojšipek vždy v jednom směru, to by chtělo ještě trénovat. Teď jsem to sice zvládl, ale nevím co bych dělal kdyby to byli víc než trojšipky.




Angelic Layer - a obtížnost se zvyšuje. Tadle už mi dala opravdu zabrat, napoprvé úplný FAIL, 2. pokus D, 3. pokus C a pak dlouho nic ... to znamenalo, že jsem dal všechny klidné pasáže a všechno kde jsou maximálně trojšipky ... ostatní záludnosti (je jich totiž pro mě víc než ta jedna zmíněná na začátku), na kterých je tak trochu skladba postavená (spousta půlšipek zasebou) jsem totálně nepobíral a tak jsem se snížil k tomu, že jsem se to místo pouhého zkoušení snažil nastudovat a naplánovat jak to vlastně budu šlapat, aby se mi nemotali nohy. To se podařilo, hodnocení se začalo zlepšovat... asi 3x B (už jsem byl dost vyčerpaný) a nakonec asi na 18. pokus vytoužené A. Po dlouhé době myslím jeden song, který mě opravdu něco naučil.



... pokračoval bych, ale už není kam Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
zapni si marvelous Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Tréninkový program - STANDARD skladby
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 3  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)