DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Tréninkový program - LIGHT skladby
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ono to bylada jako 3, nebo obraceny E Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
xsoft napsal:
Ono to bylada jako 3, nebo obraceny E Wink

njn, kdyz me se ten theme proste libi.. ^________________________^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
takze jeste jeden restik - Electric Dreams - sice jsem to dal, ale chlubit se tim neda.. tenhle song mi dost pije krev o.O




Molik: muzes plz nahodit dalsi? ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
A JE TO TADY! Uz mame voltage, sipky dvou smeru, freeze, pomale skladby .... tentokrat je to RYCHLOST.
A co jineho na rychlost nez Sakuru ? Twisted Evil


1. Sakura
Proste klasika. Rytmicka rychla nadherna skladba. tlapka easy tlapka easy tlapka easy tlapka easy tlapka easy
(verim, ze ji tu vsichni uz davno tapete)




2. Neon Genesis Evangelion
Dalsi krasna a rychla skladba tlapka easy tlapka easy tlapka easy tlapka easy tlapka easy
(vsimejte si obrazku a off. znaku, je vice druhu)




Doufam ze budete s vyberem spokojeni
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Pro nudici se lidi tu mam bonus


1. DDR MEGAMIX tlapka easy tlapka easy tlapka easy tlapka easy tlapka easy tlapka easy tlapka easy
Mix nejznamnejsich DDR skladeb a silne doporucuju nezvedat rychlost ... Twisted Evil




Enjoy :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Sakura na A (AA mi uteklo jen o jedno goood a jednou booo vrr)
Evangelion taky na A

DDR megamix... na to se musím někdy mrknout =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
To NGE se dá uplne v cajku na standart...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
chcete mi nekdo tvrdit, ze jste v dnesnich 33°C nekdo skakal?!?!?!?! Shocked
ja si zkusil par songu, ale kdyz jsem ani Supercali na STANDART neprezil, tak jsem to radsi zabalil ^^;;;
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Azarro: Tyhle songy už jsem ťapala dřív, ale jinak když jsem skákala včera, tak už nebylo 33° protože bylo asi deset hodin večer =))))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Molik: ten DDR Megamix je ta 40minutovka? nebo je to nejakej jinej, kdyztak uvadej i balik ze ktereho to pochazi ^^; diky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Nenenene neni to ten 40ti minutovy megamix Smile Nekam ho dam at to muzete skusit.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
jupiii konecne zase na padu ^_______________^

taakze: Sakura - A




NGE Remix - AA

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
hm, tak jsem si zkusil ten DDR megamix.. Napred jako obvykle na STANDART.. celkem to slo az do prichodu posledniho songu (Max Unlimited, ci co) a tam jsem temer okamzite umrel.. Inu zkusil jsem to na LIGHT a co se nestalo - situace se opakovala.. ^______^
tohle je vazne zverstvo.. ^^;;;
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
MOLIKu nove skladby plz ^________________^ (hlavne na STANDART)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Já ten DDR Megamix nemám :cry:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Tréninkový program - LIGHT skladby
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 8 z 9  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)