DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Duben 2005 - 4. cast (23. - 29. 4. 2005)
Duben 2005 - 4. cast (23. - 29. 4. 2005)
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
:: DUBEN šipka dolevašipka dolušipka nahorušipka doprava měsíc DDRka ::

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Doba trvání: 23. - 29. dubna 2005
Kde: u všech CZ fanoušků doma i v zahraničí
Úkoly:
(1) - (pad) - odehrát jakýkoliv song - mějte co nejvyšší combo. A pozor, pár omezení. Žádný vlastní song, žádné long nebo maraton verze, a už vůbec ne žádné nonstopy, endless a podobně. Jen 1 normální song (okolo 2 minut).
(2) - (fotka) - úplně cokoliv co nějak souvisí s DDR
(3) - (edit) - udělejte vlastní stepchart. Prostě uděláte další song do DDR. Tip: ještě plno 3DDX songů v SM nemáme, tak se nažte.

(bonus) - DDR chata - víkend na chatě s DDR, videi, bonusem a super lidmi...

Pravidla: při hraní jsou povoleny všechny modifikace (tj. i speed módy narozdíl od jiných států). Judge neměnit (tj. 4), rate neměnit (tj. 1.0x). Pokud chcete JudgeWindowScale mít na něčem jiném mimo (1.0), tak postupujte jedině dolu (třeba na 0.84). V kostce by stačilo říct necheatujte, hrajeme pro zábavu a ne o peníze. Vůbec mě nebude vadit když mě někdo předběhne, budu rád že vám to aspoň jde.

Jak postovat: ke každému bodu můžete mít maximálně 2 obrázky (=0, 1, nebo 2). Nic vám nebrání v tom editovat svůj příspěvek a nahrát lepší. Nechcete přeci aby se to zaFloadovalo fórum a stalo se moc nepřehledným. Prostě máte 3 úkoly a 2*3 je 6, takže tu budete mít maximálně 6 obrázků řekněme v rozumném rozlišení (800x600).

PS: Nedávejte sem staré screenshoty, hezky jen to co odehrajete v daném týdnu. Pokud nebudete stíhat, budete mít ještě možnost si skladby dotlapkat a postnout screeny později.

PSS: Tento úkol je určený pro všechy hráče na jekékoliv úrovni - tj. i pro nováčky. Zejména zde, když nejde o scóre by se vám mohlo dařit a když ne nevadí, postněte sem něco také, hrajeme pro zábavu, ne? Nebo proč tu jinak jste??

Plán na zbytek měsíce:
1.-8. 4.2005 - 1. část měsíce DDR
9.-15. 4. 2005 - 1. část měsíce DDR
16.-22. 4. 2005 - 3. část měsíce DDR
23.-29. 4. 2005 - 4. část měsíce DDR
30. 4. 2005 - výsledky a diskuze


Naposledy upravil xsoft dne čt, 10.listopad 2005, 19:59, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
*1*

(asi na 10ty pokus . je to 8tlapka)

*2*
"Kterak Tuxe v Psyducka na DDR srazu promeniti"


*3*
Arrow http://dance.pocitac.com/songs/MagicalTrewor.smzip
+trocha 3DDX


Naposledy upravil xsoft dne po, 13.červen 2005, 18:37, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
1. Druhy pokus...(spatny pad zapojen)..

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Bohuzel, jednak jsem nemocna a jednak mi uz tyden nejde FTP, jak jste si urcite vsimli, nejsou fotky ...

Pokud mi to bude umozneno, doplnim zpetne
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
molik napsal:
Bohuzel, jednak jsem nemocna a jednak mi uz tyden nejde FTP, jak jste si urcite vsimli, nejsou fotky ...

Pokud mi to bude umozneno, doplnim zpetne


.. dopln zpetne, stejne jako ostatni.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Xsoft #2+#3 - updated
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Duben 2005 - 4. cast (23. - 29. 4. 2005)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)