DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Prekvapeni
Prekvapeni
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Pro jedno prekvapeni na FF a dale po 10.7. pro vsechny tady potrebuju vedet (a ne presne na hodinu nebo den) kdy ste zvladli jednotlive urovne obtiznosti (nohama) cca - hlavu za to nikdo netrha. Voditkem vam muze byt forum a vase screeny. Prosim prosim

Zacnu ...

Poprve sem videla DDR na letnim FF04, ale nepamatuju si presne den. 7. den davam jen tak aby to vypadalo pekne.
Pak dlouho nic az do Specialu, kde sem uz utapala 5ti tlapkove lighty (no, skakala se hlavne Yatta)
A koncem listopadu sem mela pady ...

level beginner 07. 07. 2004 Sakura Avalcon. Krome Sakury - tenhle level sem preskocila, postavili me rovnou na light Smile
level easy 07. 07. 2004 17sai, Butterfly Avalcon. (bohuzel Smile ale fakt se na nich zacina dobre)
level medium 28. 10. 2004 Thats` the way is Avalcon Special. (Uz jsem si vzpomnelaaa, vzdyt ja tam na tuhle skladbu lakala Karla a Hypo Smile )
level hard 04. 01. 2005 Xanadu, Word up Vlastni pad doma. (nevim ktera byla prvni, na foru mam screen s Xanadu)
level challenge ------ treba zminovane Odorikuru, Sakura VSS. (zatim nechavam prazdne, neco mam, ale to podle me neni jeste nic)


... takze tak nejak na ty datumy ... ja vim, i me to dalo chvili a uz to edituju poctvrte, ale pomalu si vzpominam.

DEKUJI


Naposledy upravil molik dne st, 15.červen 2005, 21:14, celkově upraveno 4 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
level easy x/4 2004 prvni skladba spaceboy
level medium x+1/4 2004 prvni skladba exotic japan
level hard x/5 2004 prvni skladba lain
level challenge x/7 2004 prvni skladba sakura

prvni skladbu na heavy jsem dala treti den. pak dlouho nic (dva, tri tydny) jsem dala prvni lehke heavy. Moje prvni heavy co stala za to byla Lain osmitlapka bez speed mods. a ta mi trvala tri tydny hrani. Challenge jsem hrala az na alavconu. ale uz jsem byla schopna challenge prolezt..ono je to dost relativni.

EDIT: od kvetna jsem vlastne nestala na padu. ale na avalconu jsem zjistila, ze muj level je o hodne lepsi nez exotic japan na standard...= ten-footer level (rekneme spise cata level..ale i tak)


Naposledy upravil S'Tsung dne pá, 17.červen 2005, 21:03, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
To bude hodně přibližný, tak zhruba...

level beginner ??.??.1998 (první setkání s jungle groove book)
level beginner 13.08.2004 (na japonském setkání v Třemešku, jsme ťapali týden a ke konci 4tlapky)
level easy 20.08.2004 (ke konci japonského setkání)
level medium 19.02.2005 (pragocon a lidi jako Hex, Molik, Xsoft mě hodně nastartovali do ddr)
level hard 18.03.2005 (na svoje narozeniny jsem toho ťapal už hodně)
level challenge ----(to je hodně diskutabilní, mám jich dost, ale to neznamená, že zvládám challange)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
DDR history ..

level beginner 05. 07. 2004 - zacal jsem primo na 3tl. medium, ale budiz (na FF04 - klasifikace na turnaj)
level easy 05. 07. 2004 - --//--
level medium 05. 07. 2004 - --//--
level hard 15. 08. 2004 - nalezen screenshot se Supercali na harda
level challenge 08. 09. 2004 - nalezen screenshot s FinalFantasy na oni

Rekl bych ze jsem beg-chal. dal vsechno v cervenci-srpnu 2004, ale jine dukazy jsem nenasel. Logy nemaji datum .. jen score. Jinak pokud se nekdo pta jaky rok jsem DDR zacal hrat, tak to NEBYL rok 2004 Shocked (ted jsem vam nasadil brouka do hlavy, co?)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
jak to mam chapat,
jakoze sme colkoli dali nebo ze bezne davame jakoukoli pisen na tuhle obtiznost?nebo vic nez 5?... Question
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ertai napsal:
jak to mam chapat,
jakoze sme colkoli dali nebo ze bezne davame jakoukoli pisen na tuhle obtiznost?nebo vic nez 5?... Question

Kdys poprve dal neco s danou obtiznosti nohama na padu ... (tipnul bych si ze ti i ted najdu skladbu na light, kterou nedas.) .. a zadne OT, piste datumy.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
Noo s DDRkem jsem se poprve setkal na PGC05, ale tehdy jsem byl jak drevenej a jestli jsem vubec neco tehdy utapal fakt nevim ^__^ (vlastne Azumangu na Beginnera jo ^_~) Kazdopadne jsem tomu propadl a spolu s dalsimi kamarady z Mnangacici padlo rohzhodnuti, ze si taky postavime "par" padu.. Nakonec 2.4. probehl super workshop, jehoz vysledkem bylo 13 funkcnich hardpadu a od te doby jsem zacal taky konene poradne tapat ^_____^

jinak v datech (podle screenu.. savuju, ale jen Acka ^^;;Wink

na PGC Azumanga - Suramini Cake
11.4.05 STOMP z treninkoveho programu ^_^
2.5.05 Yatta -Leaves Of Happiness pote, co jsem zjistil, ze na to je stepchart neslo odolat Twisted Evil
8.5.05 Sister Princess - ale to bych skoro nepocital, protoze je vazne primitivni ^^;
8.5.05 Odorikuru Mamboleo - ale opet nemuze byt o nejake obtiznosti rec..

no, snad jsem spravne pochopil, co se po mne chce ^___^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Totiz, to bylo tak ...
Poprve jsem videl DDR v Chotebori 2003. Na konci conu jsem zvladal petky a pamatuju si, ze tam mel nekdo nachozenou sakuru, kterou si vzdycky proti me vybral (parkrat jsem tusim prezil). Vsechno na light, hlavne kvuli omezeni souteze, ze budou jenom light z DDR 5. desky. Zkousel jsem neco na standard, ale umiral jsem.
Tehdu se skakalo na padech od Jungle Book nebo co to bylo a ty odchazely docela rychle (na konci conu zcela k nepotrebe)

Pak dlouho nic, protoze nebylo na cem skakat. Jungle Book za par stovek v levnych knihach byla davno vyprodana.

Vratil jsem se k tomu nekdy v prosinci, kdyz jsme s Vajenem chteli neco postavit (teda ja chtel, on nikdy nevidel, a tak jeste nemel abstinencni priznaky). System spocival v mrizi z drevenych lati prilepene na desku. Na to se polozilo plexisklo a po tom se skakalo. Plexisklo (2mm tluste) se prohybalo a spinalo kontakty. Na plexisklo jsem narazil v jednom zahranicnim navodu a libilo se mi, ze pod to budu moci davat ruzne skiny (byl na tenhle napad pysny, ale ve vysledku jsem na tyhle blbosti ztratil hodne HODNE casu). Po asi dvou hodinach skakani (no spis chozeni) jsem dospel k Flashdance. A byl bych do dal, byl bych ho dal, ale plexisklo nevydrzelo.
Na plexiskle (nez jsem tuto koncepci vzdal) jsem se dostal nekam na 6 tlapek. Vymenovani prasklych casti bylo velmi caste, inovace neucine.

Prvni kobercova varianta se proslapala docela rychle (v podstate soucasne viditelna verze v navodu), ale pomoci podkladani na ruznych mistech jsem docilil toho, ze uprostred tlacitka stale zabirala (plocha asi 5x5 cm). Na tom jsem uz dal i nejakou osmicku, jako Afronova (ted uz hard) nebo tak neco. To bylo jaro 2004. Porad jsem mel jen zakladnich 8 DDR kolekci.

Po prechodu na technologii duralu a alobalu (da se skakat po cele plose sipek) jsem dal v podstate vsechno. Vyhybal jsem se Sakure, Max 300, Furuhata's theme, The least 100 sec, Insertion, Matsuri Japan, Tsugaru ... urcite jsem neco vynechal. I kdyz ta doba kdy jsem dal skoro vsechno mi dost splyva, ja skoro porad hral nonstop (All music random), takze poradne nevim, kdy jsem co zacal davat. Rekneme tak cerven 2004.

No a po obohaceni (thxsoft) o nove skladby povazuju za uspech Beyond Abilities (duben 2004) a nedavno Csikos Post (ale od te doby jsem ho nedaval Smile ).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Hmmm, sem linej to hledat presne, ale rekl bych to takhle:
poprve jsem to videl na nejake akci v brne na kolejich ... posleze rok a pul ani nic. A ted na jare jsme se zombhakem sehnali disk pro PS2 (MAX2) a pad za 300,- na tom jsem se dostal na level easy 4-5 tlapek. Posleze dlouha abstinence (cekalo se az prijdou pady) a pak to slo co tyden to jeden obtiznostni level. takze zhruuuba
FIRST CONTACT 01.03.2004 - koleje (datum je strelene od boku)
4.3.2005 prisly pady s prevodnikem
10.3.2005 level easy exotic ethnic ...
19.3.2005 level medium takove ty klasicke sestitlapky
1.4.2005 level hard 6-7 tlapek obcas osm
15.4.2005 level challenge + level hard osmitlapky, challenge od odorikuu po nektere deviti
NOW - na desitky proste jeste nemam a asi ani nikdy mit nebudu, takze stagnuju na tehle urovni Smile
no ty tydny jsou tak jako kdyz jsem skakal, a nebyl treba nemocnej, tak to brat s rezerfou Wink


Naposledy upravil Bee_Boo dne pá, 17.červen 2005, 17:26, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Lidi, nemusite to trefit presne, ale potrebuju nejake datum Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Prekvapeni
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)