DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 29. 06. 2005 Streda, srazik pro S'Tsung :)
29. 06. 2005 Streda, srazik pro S'Tsung :)
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Co rikate na sraz ve stredu ? Hodne z vas uz urcite nema skolu ...

nekdy kolem 2 hodiny 3DDX
pak nekdy kolem 4te hodiny cajovna
pak nekdy kolem 6te hodiny DDR v DDM ... Twisted Evil


Co vy na to
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Ja bych daaal Cool Na 3DDXku jsem jeste netapal takze to chci vyzkouset.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
ve ctvrtek mam posledni zkousku, gomen x_x
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Prvni 2 body souhlas .. ja navecer musim odjed to Plzne, ve ctvrtek z Plzne do Teplic a v patek z Teplic do Chotebore, takze asi tak. Uvidim jak budu mit cas na konci dne (rano mam predvadecku DDR v zakladce, takze kdyz v pul 12 vyjedu, mohl bych tam na 14h snad byt).

Kdyz nepujde 3DDX, muzeme na nem dat NeoMaxe Wink (to bych chtelo ale i prenosny repro).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Nojo ja vlastne taky vecer od 18 nemuzu protoze mam autoskolu. To mi dneska volal autoskolak ( zrovna kdyz jsem hral DDR History skoro na konci takze musel slyset pekny funeni Smile )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Hmm repro muzu pujcit, ale nevim jak si ho vyzvednete. Ja sedim do 5ti v praci. Jestli nechcete vecer do DDM nevadi, nikoho nenutim :wink: Jen ta moznost tu je.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Ok dekuji. Takze sraz ve dve u VGH. ^_^
molik: btw dik za trenink (teda vsem co tam byli..) bylo to mile...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tady vazne neni za co dekovat, i my byli radi :wink:

... a mas moznost stihnout jeste dva Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Já jdu taky!!!!!!! Ale večer už pak musím domů... Ale aspoň na chvíli určitě přijdu. A nečekejte ode mne žádné výkony, protože dopoledne budem mít ve škole sporotvní den =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
S'Tsung napsal:
Ok dekuji. Takze sraz ve dve u VGH. ^_^
molik: btw dik za trenink (teda vsem co tam byli..) bylo to mile...


Jsme rádi, že se ti tam líbilo =))))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Takze ja nakonec nemuzu :cry: Nejak mi do toho vlezla jina akce. Takze si to uzijte a budu cekat na report Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Blba pradpoved nelhala
Od zapadu se na Prahu vali bourkovi mrak
>> http://www.meteopress.cz/web/fresh/meteoradar.png

Za 20m jedu. Rano jsem ty (nakonec 2h) a zakladce prezil. 3 tridy po 30ti lidech na 2 padech .. auuuuu. Vice info na srazu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak dekuji za sraz. ^_^ sice jsem se nevyspala na avalconu budu dead (jestli jeste pojedu na trenink). Ted jsem poslala penize na vstupny na Worldcon a zaplatila jsem (teoreticky czech-ddr.info na dva roky...nevim presne ja ta platba funguje).
3DDX bylo skvele, cajovna take^_~. Tak zitra...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Trening je vicemene symbolicky, je posledni tento skolni rok.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Prave jsem prijel utahany a promokly z Plzne.

Na ceste jsem dal rec s Filip-sanem, pokud to vyjde, organizatori mu dotahnout 2 hardpady na FF a bude i "neco" ne jejich udrzbu (alobal, sroubovak, vrtacka).
Na 3DDX jsem sehnal 500,- ve 20,- Wink
Prave pridavam dalsich 31 alb do DDR a jdu je komprimovat a zalohovat.
Par prekvapeni zarizeno / odsouhlaseno.
Dokonce mi rano volal Trewor. Asi ma jeste v aute misto a taky pry bere pady.
Vecer zacnu poradne balit, nejaky toustovy chleba taky mam.

ad sraz:
cool, hudba nahlas, a i sem tam brali senzory. ParaMod na Double je opravdu sranda, nekdy zkusim znovu.
Cajovny, dal jsem si par salku nad rybnickem. Sranda byla, ale v tehle konverzacich chce pokracovat i na FF, naramne se bavim (ne kazdy v okoli dokaze tenhle zpusob humoru chapat).
Na kolej jsem dorazil nekdy po pulnoci.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
29. 06. 2005 Streda, srazik pro S'Tsung :)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)