DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Festival Fantazie (Avalcon) 2005 - 1.-10.7.2005
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
A nezapomeňte mi pak napsat kdy se jak vracíte, můžem pak třeba zajít někam do čajovny (nebo na 3DDX :wink: ) a budete mi všechno vyprávět =))))) Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Toho se neboj, nekam urcite zajdeme
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Cloud: JO, ale nezapomeň že já jsem ještě nezletilé stvoření závislé na rozhodnutí rodičů, tudíž mě ve dvě ráno nikam nepustí :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lyndee DDR portal
Anonymní

Citovat
Já mám ale radost!! Very Happy
Dorazila jsem domů z Avalconu, v tlapkách (svůj první) softpad. Zapojení k počítači se podařilo (díky, slovensky mluvící neznámý z conu za ten podrobný návod:)

A podařilo se mi udělat Jam Jam Reggae dvoutlapkové na B a www.blondie.girl třítlapkovou na C (uznávám, že to asi z pohledu ostatních není k chlubení, ale udělalo mi to opravdu radost, že ty šipky alepoň chviličkama začaly dávat smysl).

Kromě toho jsem neudělala už nic, ani nevybalila batoh ...

Seznámení s DDR mě opravdu potěšilo, díky:)
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Ahoj Lyndee Twisted Evil

To je dobre ze uz si mezi nami :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Caf Lyndee

Jsme na tom celkem podobne, jenom s tim rozdilem ze ja nemam pad (dokud si nepostavim vlastni Very Happy)

Ten slovensky mluvici clovek si rika inferno a co vim tak na toto forum nechodi..

a ohledne toho ze to neni k chlubeni.. tady se muzes chlubit kazdym pokrokem (doporucuji procist forum - hlavne vlakna kde jsme si zadavali ruzne pisnicky a ty jsme potom skakali..)
Kazdopadne uvidis ze se se skakanim hoodne zlepsis - zpocatku to jde opravdu velmi rychle
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Lyndee DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.07.2005
Příspěvky: 13
Bydliště: Plzeň
Citovat
Filip-san, Molik:
Díky za přivítáníSmile


Ukázalo se, že DDR je HODNĚ návykové - právě sháním dva nové pady pro dva kamarády, kteří byli mnou přinuceni to shlédnout - a taky se hned zamilovali:-)

A můj milý hodlá domů přitáhnout hordu spolupracovníků z KERIA (což je jakási tlustá IT firma) a prý budou chtít, aby jim to zaměstnavatel koupil do práce jako relaxaci:-))) Což je asi zatím vtip, ale kdo víSmile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LyndeeOdeslat soukromou zprávu
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Lyndee napsal:

A můj milý hodlá domů přitáhnout hordu spolupracovníků z KERIA (což je jakási tlustá IT firma) a prý budou chtít, aby jim to zaměstnavatel koupil do práce jako relaxaci:-))) Což je asi zatím vtip, ale kdo víSmile


Tak doufam, ze se tenhle napad ujme.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Lyndee napsal:
Filip-san, Molik:
Díky za přivítáníSmile


Ukázalo se, že DDR je HODNĚ návykové - právě sháním dva nové pady pro dva kamarády, kteří byli mnou přinuceni to shlédnout - a taky se hned zamilovali:-)

A můj milý hodlá domů přitáhnout hordu spolupracovníků z KERIA (což je jakási tlustá IT firma) a prý budou chtít, aby jim to zaměstnavatel koupil do práce jako relaxaci:-))) Což je asi zatím vtip, ale kdo víSmile


Kerio, vyborne. Tusim ze jsou v Plzni ne? Spolub. u nich bude delat diplomku a je tam i dost FAVaku od nas, takze kdyz by byl zajem jsem (/budu) v Plzni na kolejich, takze muzu i nekdy zaskocit, doplnit zasobu songu, zaskakat a predvest.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Lyndee DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.07.2005
Příspěvky: 13
Bydliště: Plzeň
Citovat
xsoft napsal:

Kerio, vyborne. Tusim ze jsou v Plzni ne? Spolub. u nich bude delat diplomku a je tam i dost FAVaku od nas, takze kdyz by byl zajem jsem (/budu) v Plzni na kolejich, takze muzu i nekdy zaskocit, doplnit zasobu songu, zaskakat a predvest.


Mmm, xsoft je napůl z Plzně - to rozhodně budeme muset někdy něco podniknout!Smile

Kde jsi na koleji? A dovolí ti tam provozovat DDR?
Já bydlím ve starém baráku a ukrutně se mi otřásá podlaha Sad asi se budu muset s kompem přemístit do přízemí - ale tam je zase vidět z ulice Shocked
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LyndeeOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Festival Fantazie (Avalcon) 2005 - 1.-10.7.2005
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 5 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)